Wyniki treningu | ||
zawodnik | odl. | |
1 |
Martin Koch (Austria) |
221.5 |
2 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
218.5 |
3 |
Anders Bardal (Norwegia) |
217.5 |
4 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
216.5 |
5 |
Janne Ahonen (Finlandia) |
213.0 |
|
Tom Hilde (Norwegia) |
213.0 |
7 |
Arthur Pauli (Austria) |
206.5 |
|
David Lazzaroni (Francja) |
206.5 |
9 |
Andreas Kofler (Austria) |
204.5 |
|
Martin Schmitt (Niemcy) |
204.5 |
|
Björn Einar Romören (Norwegia) |
204.5 |
12 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
203.0 |
13 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
201.0 |
|
Andrea Morassi (Włochy) |
201.0 |
|
Primoz Pikl (Słowenia) |
201.0 |
16 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
200.5 |
17 |
Andreas Widhölzl (Austria) |
200.0 |
18 |
Antonin Hajek (Czechy) |
199.0 |
19 |
Harri Olli (Finlandia) |
198.0 |
20 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
197.5 |
21 |
Tami Kiuru (Finlandia) |
195.0 |
22 |
Wolfgang Loitzl (Austria) |
194.0 |
|
Piotr Żyła (Polska) |
194.0 |
|
Robert Mateja (Polska) |
194.0 |
|
Mitja Meznar (Słowenia) |
194.0 |
26 |
Matti Hautamäki (Finlandia) |
193.5 |
|
Jurij Tepes (Słowenia) |
193.5 |
28 |
Kamil Stoch (Polska) |
193.0 |
|
Johan Remen Evensen (Norwegia) |
193.0 |
30 |
Balthasar Schneider (Austria) |
192.5 |
31 |
Arttu Lappi (Finlandia) |
191.5 |
32 |
Johan Erikson (Szwecja) |
190.0 |
33 |
Alan Alborn (USA) |
189.0 |
34 |
Emmanuel Chedal (Francja) |
188.5 |
35 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
187.5 |
|
Rok Urbanc (Słowenia) |
187.5 |
37 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
186.0 |
|
Roland Mueller (Austria) |
186.0 |
39 |
Christian Ulmer (Niemcy) |
185.5 |
40 |
Stefan Read (Kanada) |
184.5 |
41 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
182.5 |
|
Lukas Hlava (Czechy) |
182.5 |
43 |
Jakub Janda (Czechy) |
182.0 |
|
Sebastian Colloredo (Włochy) |
182.0 |
45 |
Taku Takeuchi (Japonia) |
180.0 |
46 |
Erik Simon (Niemcy) |
179.5 |
|
Robert Hrgota (Słowenia) |
179.5 |
48 |
Veli-Matti Lindström (Finlandia) |
179.0 |
49 |
Jan Matura (Czechy) |
178.5 |
|
Primoz Peterka (Słowenia) |
178.5 |
|
Clint Jones (USA) |
178.5 |
52 |
Jure Sinkovec (Słowenia) |
176.5 |
|
Martin Mesik (Słowacja) |
176.5 |
54 |
Isak Grimholm (Szwecja) |
172.5 |
55 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
164.0 |
56 |
Anze Damjan (Słowenia) |
156.5 |
57 |
Primoz Roglic (Słowenia) |
80.0 |
58 |
Adam Małysz (Polska) |
DNS |
|
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
DNS |
|
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
DNS |
|
Dimitry Ipatov (Rosja) |
DNS |
|
Denis Kornilov (Rosja) |
DNS |
|
Noriaki Kasai (Japonia) |
DNS |
|
Ilja Rosliakov (Rosja) |
DNS |
|
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
DNS |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |