Wyniki kwalifikacji | |||
zawodnik | odl. | pkt | |
1 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
133.5 |
141.3 |
2 |
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
137.0 |
139.6 |
3 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
132.0 |
137.1 |
4 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
132.0 |
135.6 |
5 |
Martin Koch (Austria) |
130.5 |
134.4 |
6 |
Tom Hilde (Norwegia) |
130.0 |
133.5 |
7 |
Adam Małysz (Polska) |
133.0 |
132.4 |
8 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
132.0 |
131.6 |
9 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
128.5 |
130.8 |
10 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
131.5 |
130.7 |
11 |
Mario Innauer (Austria) |
128.0 |
129.9 |
12 |
Matti Hautamäki (Finlandia) |
127.0 |
128.1 |
13 |
Janne Ahonen (Finlandia) |
129.0 |
126.7 |
14 |
Anders Bardal (Norwegia) |
125.5 |
124.9 |
15 |
Martin Höllwarth (Austria) |
124.5 |
122.1 |
16 |
Jakub Janda (Czechy) |
123.5 |
120.3 |
17 |
Michael Uhrmann (Niemcy) |
123.0 |
118.9 |
|
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
123.0 |
118.9 |
19 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
123.5 |
118.8 |
20 |
Arttu Lappi (Finlandia) |
124.0 |
118.7 |
21 |
Harri Olli (Finlandia) |
121.0 |
114.3 |
22 |
Janne Happonen (Finlandia) |
120.5 |
113.9 |
23 |
Andreas Kofler (Austria) |
123.0 |
113.4 |
24 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
120.0 |
112.5 |
25 |
Andreas Widhölzl (Austria) |
119.5 |
111.6 |
|
Kamil Stoch (Polska) |
119.5 |
111.6 |
27 |
Antonin Hajek (Czechy) |
119.0 |
111.2 |
28 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
119.0 |
110.7 |
|
Denis Kornilov (Rosja) |
119.0 |
110.7 |
30 |
Morten Solem (Norwegia) |
117.5 |
108.0 |
31 |
Roman Koudelka (Czechy) |
116.0 |
104.3 |
32 |
Stefan Read (Kanada) |
115.0 |
103.0 |
33 |
Kevin Horlacher (Niemcy) |
115.0 |
102.0 |
34 |
Andrea Morassi (Włochy) |
113.5 |
99.8 |
35 |
Rok Urbanc (Słowenia) |
113.0 |
98.4 |
|
Andreas Wank (Niemcy) |
113.0 |
98.4 |
37 |
Robert Mateja (Polska) |
112.0 |
96.1 |
38 |
Asan Tahtahunov (Kazachstan) |
112.5 |
96.0 |
39 |
Jan Matura (Czechy) |
111.0 |
95.3 |
40 |
Christian Ulmer (Niemcy) |
111.0 |
94.8 |
|
Alan Alborn (USA) |
111.0 |
94.8 |
42 |
Ilja Rosliakov (Rosja) |
110.5 |
93.9 |
43 |
Kalle Keituri (Finlandia) |
110.5 |
93.4 |
44 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
109.0 |
91.2 |
|
Stefan Hula (Polska) |
109.0 |
91.2 |
46 |
Petr Chaadaev (Białoruś) |
109.5 |
90.6 |
|
Johan Erikson (Szwecja) |
109.5 |
90.6 |
48 |
Clint Jones (USA) |
109.0 |
89.7 |
49 |
Nico Faller (Niemcy) |
108.5 |
89.3 |
50 |
Michael Möllinger (Szwajcaria) |
108.0 |
88.9 |
51 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
108.5 |
88.8 |
52 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
108.0 |
88.4 |
53 |
Vincent Descombes (Francja) |
106.5 |
85.7 |
|
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
106.5 |
85.7 |
55 |
Stephan Hocke (Niemcy) |
106.5 |
85.2 |
56 |
Pascal Bodmer (Niemcy) |
107.0 |
85.1 |
57 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
105.5 |
82.9 |
|
Martin Mesik (Słowacja) |
105.5 |
82.9 |
59 |
Guido Landert (Szwajcaria) |
105.0 |
81.5 |
60 |
Rok Benkovic (Słowenia) |
104.5 |
81.1 |
61 |
Julian Musiol (Niemcy) |
103.5 |
79.8 |
62 |
Tobias Bogner (Niemcy) |
103.5 |
79.3 |
63 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
103.5 |
78.8 |
64 |
Sebastian Colloredo (Włochy) |
103.5 |
78.3 |
65 |
Felix Schoft (Niemcy) |
103.0 |
77.9 |
66 |
David Lazzaroni (Francja) |
102.5 |
76.5 |
67 |
Andreas Aren (Szwecja) |
104.5 |
76.1 |
68 |
Thomas Lobben (Norwegia) |
101.0 |
74.8 |
69 |
Gregory Baxter (Kanada) |
101.5 |
74.7 |
70 |
Yong Jik Choi (Korea Pd.) |
99.0 |
69.7 |
71 |
Maksim Anisimov (Białoruś) |
94.5 |
60.6 |
72 |
Benjamin Bourqui (Francja) |
93.5 |
57.3 |
73 |
Aleksander Lasarovich (Ukraina) |
93.0 |
53.4 |
74 |
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
89.0 |
44.7 |
Najbliższe transmisje i programy | ||
teraz w TV |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 19:56 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |