Wyniki końcowe panów | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Hyun Ki Kim (Korea Pd.) |
99.5 |
94.5 |
261.0 |
2 |
Marcin Bachleda (Polska) |
97.0 |
96.5 |
257.5 |
3 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
97.0 |
93.0 |
251.0 |
4 |
Yong Jik Choi (Korea Pd.) |
96.5 |
93.0 |
250.0 |
5 |
David Unterberger (Austria) |
94.0 |
95.5 |
247.0 |
6 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
96.0 |
91.0 |
243.5 |
7 |
Shuji Endo (Japonia) |
94.5 |
88.0 |
234.5 |
8 |
Nico Faller (Niemcy) |
94.0 |
89.0 |
233.0 |
9 |
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
93.0 |
88.5 |
232.0 |
10 |
Stefan Kaiser (Austria) |
92.5 |
87.5 |
228.0 |
11 |
Nicolas Fettner (Austria) |
95.5 |
83.0 |
225.0 |
12 |
Tomoaki Endo (Japonia) |
93.5 |
85.0 |
223.5 |
13 |
Rok Mandl (Słowenia) |
85.5 |
93.0 |
223.0 |
14 |
Alexey Vostretsov (Rosja) |
92.5 |
85.0 |
221.5 |
15 |
Sergey Kozhevnikov (Rosja) |
84.5 |
93.0 |
220.0 |
16 |
Pierre Emanuel Robe (Francja) |
87.5 |
87.5 |
214.0 |
17 |
Yuta Funato (Japonia) |
88.5 |
86.5 |
213.5 |
18 |
Tomisław Tajner (Polska) |
88.0 |
86.5 |
213.0 |
19 |
Anton Kalinitchenko (Rosja) |
86.5 |
87.5 |
212.0 |
20 |
Branko Iskra (Słowenia) |
87.5 |
86.0 |
211.0 |
21 |
Tomasz Pochwała (Polska) |
90.5 |
82.5 |
210.5 |
22 |
Sebastien Cala (Francja) |
87.5 |
84.5 |
206.0 |
23 |
Primoz Zupan (Słowenia) |
83.5 |
87.5 |
205.0 |
24 |
Jaka Oblak (Słowenia) |
85.5 |
85.0 |
203.0 |
25 |
Chil Gu Kang (Korea Pd.) |
86.5 |
83.0 |
201.0 |
26 |
Emil Muljukov (Rosja) |
84.0 |
84.0 |
197.5 |
27 |
Keigo Matsunoo (Japonia) |
82.5 |
84.0 |
194.5 |
28 |
Roman Gornostaev (Rosja) |
83.0 |
80.0 |
188.5 |
29 |
Alexey Buyvolov (Rosja) |
81.0 |
79.5 |
182.0 |
30 |
Yaroslav Dysko (Ukraina) |
78.5 |
78.0 |
171.0 |
31 |
Arrigo Della Mea (Włochy) |
79.0 |
77.0 |
170.5 |
32 |
Anton Kankenov (Kazachstan) |
78.0 |
79.5 |
169.5 |
33 |
Chenhui Xing (Chiny) |
72.5 |
72.5 |
140.5 |
34 |
Guang Yang (Chiny) |
74.5 |
64.5 |
131.5 |
35 |
Igor Soltovskiy (Ukraina) |
71.0 |
67.5 |
130.5 |
36 |
Jianxun Wang (Chiny) |
72.0 |
73.5 |
120.0 |
37 |
Nazariy Prokopyuk (Ukraina) |
67.0 |
66.5 |
119.0 |
38 |
Peilin Gong (Chiny) |
64.0 |
62.5 |
98.5 |
39 |
Genadiy Semenov (Kazachstan) |
62.0 |
62.5 |
97.5 |
Wyniki końcowe pań | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Misaki Shigeno (Japonia) |
85.0 |
82.5 |
198.5 |
2 |
Natsuka Sawaya (Japonia) |
83.0 |
82.5 |
188.5 |
3 |
Zhenhuan Li (Chiny) |
70.5 |
65.0 |
119.0 |
4 |
Linlin Cui (Chiny) |
67.5 |
65.0 |
109.0 |
5 |
Min Ji (Chiny) |
56.5 |
58.0 |
70.0 |
6 |
Yunshan Ma (Chiny) |
45.5 |
DSQ |
10.0 |
7 |
Yanyan Zhou (Chiny) |
DSQ |
DSQ |
DSQ |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 09:34 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |