Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
Kalendarz zawodów - Zimowa Uniwersjada 2013
14.12.2013 Predazzo Włochy HS-106 K-90
14.12.2013 Predazzo Włochy HS-106 K-90
17.12.2013 Predazzo Włochy HS-106 K-90
18.12.2013 Predazzo Włochy HS-106 K-90
20.12.2013 Predazzo Włochy HS-134 K-120
Tabela medalowa (indywidualnie)
zawodnik kraj Z S B =
1 Sami Niemi Finlandia 1 1   2
  Krzysztof Biegun Polska 1 1   2
3 Katja Pozun Słowenia 1     1
4 Michaela Dolezelova Czechy   1   1
5 Irina Avvakumova Rosja     1 1
  Junshiro Kobayashi Japonia     1 1
  Mikhail Maksimochkin Rosja     1 1
Tabela medalowa (drużynowo)
kraj Z S B =
1 Polska Polska 2 1   3
2 Finlandia Finlandia 1 2   3
3 Rosja Rosja 1 1 2 4
4 Słowenia Słowenia 1   1 2
5 Czechy Czechy   1   1
6 Austria Austria     1 1
  Japonia Japonia     1 1
Wyniki konkursów
14.12.2013 Predazzo Włochy K-95
Zwycięzca: Katja Pozun (Słowenia)
14.12.2013 Predazzo Włochy K-95
Zwycięzca: Sami Niemi (Finlandia)
17.12.2013 Predazzo Włochy K-95
Zwycięzcy: Rosja
18.12.2013 Predazzo Włochy K-95
Zwycięzcy: Polska
20.12.2013 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Martin Schmitt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Maciej Kurzajewski (1973)
Franz Neulaendtner (1966)
2003 - Po raz pierwszy kobieta (D.Iraschko) uzyskała 200 metrów
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich