Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Kalendarz zawodów - Willingen Five 2020
08.02.2020 15:00 Willingen Niemcy HS-145 kwalifikacje
08.02.2020 16:00 Willingen Niemcy HS-145 konkurs ind.
09.02.2020 10:15 Willingen Niemcy HS-145 konkurs ind. (odwołany)
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stephan Leyhe Niemcy 398.0  
2 Stefan Kraft Austria 375.8 -22.2
3 Marius Lindvik Norwegia 370.8 -27.2
4 Karl Geiger Niemcy 367.4 -30.6
5 Kamil Stoch Polska 363.9 -34.1
6 Ryoyu Kobayashi Japonia 357.9 -40.1
7 Peter Prevc Słowenia 354.3 -43.7
8 Gregor Schlierenzauer Austria 353.3 -44.7
9 Timi Zajc Słowenia 352.3 -45.7
10 Yukiya Sato Japonia 344.8 -53.2
11 Domen Prevc Słowenia 343.8 -54.2
12 Johann Andre Forfang Norwegia 343.6 -54.4
13 Anze Semenic Słowenia 337.9 -60.1
14 Dawid Kubacki Polska 332.9 -65.1
15 Philipp Aschenwald Austria 331.5 -66.5
16 Junshiro Kobayashi Japonia 330.8 -67.2
17 Vladimir Zografski Bułgaria 328.0 -70.0
18 Ziga Jelar Słowenia 327.9 -70.1
19 Constantin Schmid Niemcy 326.5 -71.5
20 Anze Lanisek Słowenia 325.8 -72.2
21 Robert Johansson Norwegia 325.6 -72.4
22 Markus Eisenbichler Niemcy 323.8 -74.2
23 Jakub Wolny Polska 323.4 -74.6
24 Roman Koudelka Czechy 322.0 -76.0
25 Michael Hayboeck Austria 320.5 -77.5
26 Pius Paschke Niemcy 318.2 -79.8
27 Antti Aalto Finlandia 311.2 -86.8
28 Robin Pedersen Norwegia 306.2 -91.8
29 Anders Haare Norwegia 286.7 -111.3
30 Simon Ammann Szwajcaria 285.1 -112.9
31 Richard Freitag Niemcy 195.0 -203.0
32 Piotr Żyła Polska 193.4 -204.6
33 Keiichi Sato Japonia 193.1 -204.9
34 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 184.9 -213.1
35 Viktor Polasek Czechy 182.7 -215.3
36 Stefan Huber Austria 174.9 -223.1
37 Klemens Murańka Polska 173.6 -224.4
38 Aleksander Zniszczoł Polska 171.6 -226.4
39 Marco Woergoetter Austria 169.3 -228.7
40 Jurij Tepes Słowenia 169.1 -228.9
41 Vojtech Stursa Czechy 166.6 -231.4
42 Taku Takeuchi Japonia 160.4 -237.6
43 Jarkko Maatta Finlandia 159.7 -238.3
  Naoki Nakamura Japonia 159.7 -238.3
45 Killian Peier Szwajcaria 154.4 -243.6
46 Denis Kornilov Rosja 138.0 -260.0
47 Andrzej Stękała Polska 129.1 -268.9
48 Ilmir Hazetdinov Rosja 127.2 -270.8
49 Gregor Deschwanden Szwajcaria 127.1 -270.9
50 Daniel Huber Austria 111.1 -286.9
51 Arttu Pohjola Finlandia 43.6 -354.4
52 Kevin Maltsev Estonia 34.3 -363.7
Wyniki konkursów
08.02.2020 Willingen Niemcy HS-145
Zwycięzca kwalifikacji: Stephan Leyhe (Niemcy)
08.02.2020 Willingen Niemcy HS-145
Zwycięzca: Stephan Leyhe (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich