BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
4
5
7
8
11
12
13
14
18
21
22
25
26
styczeń 2021
Najbliższe zawody
23.01.2021, godz. 14:00
Ljubno HS-94
P¦-k druż.
Kalendarz zawodów - Willingen Five 2020
08.02.202015:00WillingenNiemcyHS-145kwalifikacje
08.02.202016:00WillingenNiemcyHS-145konkurs ind.
09.02.202010:15WillingenNiemcyHS-145konkurs ind. (odwołany)
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Stephan LeyheNiemcy398.0 
2Stefan KraftAustria375.8-22.2
3Marius LindvikNorwegia370.8-27.2
4Karl GeigerNiemcy367.4-30.6
5Kamil StochPolska363.9-34.1
6Ryoyu KobayashiJaponia357.9-40.1
7Peter PrevcSłowenia354.3-43.7
8Gregor SchlierenzauerAustria353.3-44.7
9Timi ZajcSłowenia352.3-45.7
10Yukiya SatoJaponia344.8-53.2
11Domen PrevcSłowenia343.8-54.2
12Johann Andre ForfangNorwegia343.6-54.4
13Anze SemenicSłowenia337.9-60.1
14Dawid KubackiPolska332.9-65.1
15Philipp AschenwaldAustria331.5-66.5
16Junshiro KobayashiJaponia330.8-67.2
17Vladimir ZografskiBułgaria328.0-70.0
18Ziga JelarSłowenia327.9-70.1
19Constantin SchmidNiemcy326.5-71.5
20Anze LanisekSłowenia325.8-72.2
21Robert JohanssonNorwegia325.6-72.4
22Markus EisenbichlerNiemcy323.8-74.2
23Jakub WolnyPolska323.4-74.6
24Roman KoudelkaCzechy322.0-76.0
25Michael HayboeckAustria320.5-77.5
26Pius PaschkeNiemcy318.2-79.8
27Antti AaltoFinlandia311.2-86.8
28Robin PedersenNorwegia306.2-91.8
29Anders HaareNorwegia286.7-111.3
30Simon AmmannSzwajcaria285.1-112.9
31Richard FreitagNiemcy195.0-203.0
32Piotr ŻyłaPolska193.4-204.6
33Keiichi SatoJaponia193.1-204.9
34Mackenzie Boyd-ClowesKanada184.9-213.1
35Viktor PolasekCzechy182.7-215.3
36Stefan HuberAustria174.9-223.1
37Klemens MurańkaPolska173.6-224.4
38Aleksander ZniszczołPolska171.6-226.4
39Marco WoergoetterAustria169.3-228.7
40Jurij TepesSłowenia169.1-228.9
41Vojtech StursaCzechy166.6-231.4
42Taku TakeuchiJaponia160.4-237.6
43Jarkko MaattaFinlandia159.7-238.3
 Naoki NakamuraJaponia159.7-238.3
45Killian PeierSzwajcaria154.4-243.6
46Denis KornilovRosja138.0-260.0
47Andrzej StękałaPolska129.1-268.9
48Ilmir HazetdinovRosja127.2-270.8
49Gregor DeschwandenSzwajcaria127.1-270.9
50Daniel HuberAustria111.1-286.9
51Arttu PohjolaFinlandia43.6-354.4
52Kevin MaltsevEstonia34.3-363.7

Wyniki konkursów
08.02.2020WillingenNiemcyHS-145
Zwycięzca kwalifikacji: Stephan Leyhe (Niemcy)
08.02.2020WillingenNiemcyHS-145
Zwycięzca: Stephan Leyhe (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2021 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
12:00
P¦ kobiet Ljubno
13:15
P¦ kobiet Ljubno
14:30
P¦ kobiet Ljubno
23 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
14:30
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:15
P¦ Lahti
konkurs druż.
24 stycznia 2021 (niedziela)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
14:30
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 stycznia 2021 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna
12:30
P¦-k Titisee
odprawa techniczna
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening
14:15
P¦-k Titisee
oficjalny trening
15:45
P¦ Willingen
kwalifikacje
16:15
P¦-k Titisee
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti, Finlandia
LIVE
dzisiaj
18:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti, Finlandia
LIVE
dzisiaj
19:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti, Finlandia
LIVE
dzisiaj
20:22
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
dzisiaj
22:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
dzisiaj
23:01
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
02:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
07:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
13:50
Eurosport
Player
Ljubno | Konkurs drużynowy kobiet, HS 94 
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
13:55
Eurosport
Player
Polski komentarz | Bez reklam - Ljubno | Konkurs drużynowy kobiet, HS 94
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich