TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
21.03.2019, godz. 11:00
Planica HS-240
Planica Seven, kwal.
Kalendarz zawodów - Willingen Five 2019
15.02.2019 18:15 Willingen Niemcy HS-145 kwalifikacje
16.02.2019 16:00 Willingen Niemcy HS-145 konkurs ind.
17.02.2019 15:15 Willingen Niemcy HS-145 konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 737.5  
2 Piotr Żyła Polska 708.6 -28.9
3 Karl Geiger Niemcy 708.0 -29.5
4 Kamil Stoch Polska 697.4 -40.1
5 Dawid Kubacki Polska 685.7 -51.8
6 Timi Zajc Słowenia 683.3 -54.2
7 Stefan Kraft Austria 671.8 -65.7
8 Evgeniy Klimov Rosja 670.1 -67.4
9 Richard Freitag Niemcy 669.8 -67.7
10 Killian Peier Szwajcaria 664.5 -73.0
11 Johann Andre Forfang Norwegia 664.2 -73.3
12 Daniel Huber Austria 646.3 -91.2
13 Robert Johansson Norwegia 644.7 -92.8
14 Halvor Egner Granerud Norwegia 634.5 -103.0
15 Philipp Aschenwald Austria 631.9 -105.6
16 Junshiro Kobayashi Japonia 628.6 -108.9
17 Michael Hayboeck Austria 621.2 -116.3
18 Simon Ammann Szwajcaria 617.9 -119.6
19 Andreas Wellinger Niemcy 616.4 -121.1
20 Daiki Ito Japonia 607.9 -129.6
21 Roman Koudelka Czechy 602.8 -134.7
22 Ziga Jelar Słowenia 598.1 -139.4
23 Antti Aalto Finlandia 598.0 -139.5
24 Anze Semenic Słowenia 573.4 -164.1
25 Markus Eisenbichler Niemcy 529.4 -208.1
26 Jakub Wolny Polska 489.6 -247.9
27 Stefan Hula Polska 476.0 -261.5
28 Stephan Leyhe Niemcy 473.9 -263.6
29 Thomas Aasen Markeng Norwegia 472.5 -265.0
30 Peter Prevc Słowenia 463.3 -274.2
31 Constantin Schmid Niemcy 461.9 -275.6
32 Yukiya Sato Japonia 448.1 -289.4
33 Jernej Damjan Słowenia 445.3 -292.2
34 Manuel Fettner Austria 444.3 -293.2
35 Viktor Polasek Czechy 427.8 -309.7
36 Maciej Kot Polska 417.2 -320.3
37 Domen Prevc Słowenia 339.5 -398.0
38 Marius Lindvik Norwegia 324.6 -412.9
39 Noriaki Kasai Japonia 320.4 -417.1
40 Martin Hamann Niemcy 298.5 -439.0
41 Anders Fannemel Norwegia 297.5 -440.0
42 Bor Pavlovcic Słowenia 291.0 -446.5
43 Alex Insam Włochy 287.9 -449.6
44 Andreas Schuler Szwajcaria 282.2 -455.3
45 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 267.9 -469.6
46 Andreas Alamommo Finlandia 240.3 -497.2
47 Gregor Schlierenzauer Austria 232.2 -505.3
48 Jan Hoerl Austria 178.9 -558.6
49 Eetu Nousiainen Finlandia 178.6 -558.9
50 Lukas Hlava Czechy 161.6 -575.9
51 Denis Kornilov Rosja 99.0 -638.5
52 Luca Egloff Szwajcaria 98.8 -638.7
53 Naoki Nakamura Japonia 98.3 -639.2
54 Jarkko Määttä Finlandia 97.8 -639.7
55 Sebastian Colloredo Włochy 87.0 -650.5
56 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 69.5 -668.0
57 Matthew Soukup Kanada 47.5 -690.0
Wyniki konkursów
15.02.2019 Willingen Niemcy HS-145
Zwycięzca kwalifikacji: Markus Eisenbichler (Niemcy)
16.02.2019 Willingen Niemcy HS-145
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
17.02.2019 Willingen Niemcy HS-145
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Vladimir Struhar
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
20 marca 2019 (¶roda)
10:00
P¦ Planica
test skoczni
19:00
P¦ Planica
odprawa techniczna
21 marca 2019 (czwartek)
09:00
P¦ Planica
oficjalny trening
11:00
P¦ Planica
kwalifikacje
13:00
P¦ kobiet Czajkowski
odprawa techniczna
22 marca 2019 (pi±tek)
04:30
CoC Czajkowski
odprawa techniczna
06:00
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
07:30
P¦ kobiet Czajkowski
kwalifikacje
11:00
CoC Czajkowski
oficjalny trening
13:30
P¦ Planica
seria próbna
14:30
P¦ Planica
konkurs ind.
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Richard Freitag
Ryoyu Kobayashi
Stefan Kraft
Philipp Aschenwald
Killian Peier
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »