Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
31.08.2019, godz. 15:30
Rasnov HS-97
CoC
Kalendarz zawodów - Turniej Skandynawski 2009
08.03.2009 Lahti Finlandia HS-97 K-90 NT
10.03.2009 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 NT/nocny
13.03.2009 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 NT/nocny
15.03.2009 Vikersund Norwegia HS-207 K-185 NT/loty
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 1114.9  
2 Harri Olli Finlandia 1114.3 -0.6
3 Simon Ammann Szwajcaria 1095.0 -19.9
4 Dimitry Vassiliev Rosja 1086.9 -28.0
5 Adam Małysz Polska 1066.9 -48.0
6 Martin Schmitt Niemcy 1056.4 -58.5
7 Wolfgang Loitzl Austria 1037.4 -77.5
8 Thomas Morgenstern Austria 1019.6 -95.3
9 Martin Koch Austria 1013.9 -101.0
10 Matti Hautamäki Finlandia 1012.0 -102.9
11 Andreas Küttel Szwajcaria 1011.8 -103.1
12 Robert Kranjec Słowenia 1002.5 -112.4
13 Noriaki Kasai Japonia 952.5 -162.4
14 Emmanuel Chedal Francja 879.6 -235.3
15 Anders Jacobsen Norwegia 861.6 -253.3
16 Anders Bardal Norwegia 849.4 -265.5
17 Michael Neumayer Niemcy 846.8 -268.1
18 Daiki Ito Japonia 834.1 -280.8
19 Roman Koudelka Czechy 828.5 -286.4
20 Jakub Janda Czechy 761.2 -353.7
21 Markus Eggenhofer Austria 749.8 -365.1
22 Ville Larinto Finlandia 743.2 -371.7
23 Johan Remen Evensen Norwegia 711.9 -403.0
24 Takanobu Okabe Japonia 694.2 -420.7
25 Michael Uhrmann Niemcy 687.9 -427.0
26 Andreas Kofler Austria 657.3 -457.6
27 Stefan Hula Polska 653.2 -461.7
28 Roar Ljoekelsoey Norwegia 639.1 -475.8
29 Shohei Tochimoto Japonia 636.0 -478.9
30 Kalle Keituri Finlandia 600.2 -514.7
31 Tom Hilde Norwegia 582.9 -532.0
32 Jernej Damjan Słowenia 579.6 -535.3
33 Erik Simon Niemcy 572.3 -542.6
34 Robert Hrgota Słowenia 570.7 -544.2
35 Primoz Pikl Słowenia 503.7 -611.2
36 Fumihisa Yumoto Japonia 499.6 -615.3
37 Stephan Hocke Niemcy 476.0 -638.9
38 Jon Aaraas Norwegia 444.9 -670.0
39 Lukas Mueller Austria 439.8 -675.1
40 Nikolay Karpenko Kazachstan 389.9 -725.0
41 Pascal Bodmer Niemcy 376.0 -738.9
42 Pavel Karelin Rosja 352.7 -762.2
43 Ilja Rosliakov Rosja 304.3 -810.6
44 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 302.3 -812.6
45 Sebastian Colloredo Włochy 294.5 -820.4
46 Christian Ulmer Niemcy 284.4 -830.5
47 Felix Schoft Niemcy 232.6 -882.3
48 Łukasz Rutkowski Polska 203.5 -911.4
49 Volodymyr Boshchuk Ukraina 203.3 -911.6
50 Denis Kornilov Rosja 191.5 -923.4
51 Vincent Descombes Sevoie Francja 172.0 -942.9
52 Sami Niemi Finlandia 170.9 -944.0
53 Ondrej Vaculik Czechy 166.2 -948.7
54 Yuta Watase Japonia 153.9 -961.0
55 Kamil Stoch Polska 143.2 -971.7
56 Alexey Korolev Kazachstan 134.6 -980.3
57 Stefan Thurnbichler Austria 114.2 -1000.7
58 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 93.5 -1021.4
59 Jussi Hautamäki Finlandia 82.8 -1032.1
60 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 77.5 -1037.4
61 Roberto Dellasega Włochy 75.6 -1039.3
62 Anders Johnson USA 73.0 -1041.9
63 Dimitry Ipatov Rosja 69.3 -1045.6
64 Kai Kovaljeff Finlandia 61.5 -1053.4
65 Andreas Aren Szwecja 55.8 -1059.1
66 Mika Kauhanen Finlandia 54.3 -1060.6
Wyniki konkursów
08.03.2009 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
10.03.2009 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
13.03.2009 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
15.03.2009 Vikersund Norwegia K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
08:45
FIS Cup Rasnov
12:00
FIS Cup Rasnov
13:00
FIS Cup Rasnov
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich