Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Turniej Skandynawski 2005
06.03.2005 Lahti Finlandia HS-130 K-116 NT, nocny
09.03.2005 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 NT, nocny
11.03.2005 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 NT, nocny
13.03.2005 Oslo Norwegia HS-128 K-115 NT
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Hautamäki Finlandia 1103.0  
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 1055.4 -47.6
3 Michael Uhrmann Niemcy 1032.7 -70.3
4 Lars Bystoel Norwegia 1026.9 -76.1
5 Janne Ahonen Finlandia 1011.1 -91.9
6 Jakub Janda Czechy 1008.5 -94.5
7 Rok Benkovic Słowenia 1002.1 -100.9
8 Thomas Morgenstern Austria 1000.2 -102.8
9 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 985.6 -117.4
10 Andreas Küttel Szwajcaria 977.8 -125.2
11 Adam Małysz Polska 976.9 -126.1
12 Georg Späth Niemcy 962.4 -140.6
13 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 949.4 -153.6
14 Martin Höllwarth Austria 948.7 -154.3
15 Martin Schmitt Niemcy 930.6 -172.4
16 Wolfgang Loitzl Austria 895.5 -207.5
17 Jernej Damjan Słowenia 848.3 -254.7
18 Daniel Forfang Norwegia 816.1 -286.9
19 Daiki Ito Japonia 804.5 -298.5
20 Michael Neumayer Niemcy 793.7 -309.3
21 Stephan Hocke Niemcy 785.1 -317.9
22 Risto Jussilainen Finlandia 779.1 -323.9
23 Primoz Peterka Słowenia 767.3 -335.7
24 Florian Liegl Austria 761.1 -341.9
25 Andreas Widhölzl Austria 753.2 -349.8
26 Noriaki Kasai Japonia 744.2 -358.8
27 Simon Ammann Szwajcaria 661.4 -441.6
28 Jussi Hautamäki Finlandia 633.0 -470.0
29 Kalle Keituri Finlandia 612.1 -490.9
30 Henning Stensrud Norwegia 579.1 -523.9
31 Sigurd Pettersen Norwegia 578.9 -524.1
32 Robert Kranjec Słowenia 521.4 -581.6
33 Tami Kiuru Finlandia 516.2 -586.8
34 Andreas Kofler Austria 496.0 -607.0
35 Michael Möllinger Szwajcaria 429.2 -673.8
36 Janne Happonen Finlandia 422.0 -681.0
37 Jörg Ritzerfeld Niemcy 414.3 -688.7
38 Morten Solem Norwegia 390.4 -712.6
39 Emmanuel Chedal Francja 390.3 -712.7
40 Takanobu Okabe Japonia 323.1 -779.9
41 Anders Bardal Norwegia 321.9 -781.1
42 Akira Higashi Japonia 297.1 -805.9
43 Jan Matura Czechy 295.4 -807.6
44 Maximilian Mechler Niemcy 292.8 -810.2
45 Jure Bogataj Słowenia 275.2 -827.8
46 Johan Erikson Szwecja 260.8 -842.2
47 Robert Mateja Polska 253.0 -850.0
48 Martin Koch Austria 252.6 -850.4
49 Hideharu Miyahira Japonia 238.7 -864.3
50 Dimitry Ipatov Rosja 216.2 -886.8
51 Joonas Ikonen Finlandia 214.6 -888.4
52 Manuel Fettner Austria 210.4 -892.6
53 Ivan Karaulov Kazachstan 200.3 -902.7
54 Kamil Stoch Polska 199.1 -903.9
55 Christian Bruder Niemcy 186.3 -916.7
56 Maksim Anisimov Białoru¶ 174.1 -928.9
57 Kazuyoshi Funaki Japonia 169.3 -933.7
58 Denis Kornilov Rosja 96.1 -1006.9
59 Ildar Fatchullin Rosja 91.5 -1011.5
60 Olli Pekkala Finlandia 88.5 -1014.5
61 Dimitry Vassiliev Rosja 87.9 -1015.1
  Thomas Lobben Norwegia 87.9 -1015.1
63 Rok Urbanc Słowenia 87.6 -1015.4
64 Veli-Matti Lindström Finlandia 84.4 -1018.6
65 Akseli Kokkonen Finlandia 81.9 -1021.1
66 Tommy Egeberg Norwegia 75.3 -1027.7
67 Kimmo Yliriesto Finlandia 73.5 -1029.5
68 Jon Aaraas Norwegia 71.4 -1031.6
69 Andreas Goldberger Austria 56.7 -1046.3
Wyniki konkursów
06.03.2005 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
09.03.2005 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
11.03.2005 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
13.03.2005 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ville Kantee
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
11:00
CoC Vikersund
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
14:00
P¦ Niżny Tagił
14:00
P¦ kobiet Lillehammer
15:30
P¦ Niżny Tagił
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich