TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 648.5  
2 Andreas Goldberger Austria 575.8 -72.7
3 Martin Schmitt Niemcy 486.9 -161.6
4 Risto Jussilainen Finlandia 483.6 -164.9
5 Veli-Matti Lindström Finlandia 459.8 -188.7
6 Stefan Horngacher Austria 452.5 -196.0
7 Igor Medved Słowenia 435.7 -212.8
8 Kazuhiro Nakamura Japonia 435.1 -213.4
9 Wolfgang Loitzl Austria 431.9 -216.6
10 Sylvain Freiholz Szwajcaria 430.6 -217.9
11 Matti Hautamäki Finlandia 408.6 -239.9
12 Kristoffer Jaafs Szwecja 401.0 -247.5
13 Kazuya Yoshioka Japonia 383.5 -265.0
14 Peter Zonta Słowenia 368.0 -280.5
15 Stefan Kaiser Austria 361.8 -286.7
16 Georg Späth Niemcy 354.0 -294.5
17 Michael Uhrmann Niemcy 350.0 -298.5
18 Hansjörg Jäkle Niemcy 349.2 -299.3
19 Roberto Cecon Włochy 346.6 -301.9
20 Marco Steinauer Szwajcaria 345.0 -303.5
21 Jakub Janda Czechy 326.3 -322.2
22 Anders Bardal Norwegia 310.7 -337.8
23 Noriaki Kasai Japonia 304.8 -343.7
24 Henning Stensrud Norwegia 301.1 -347.4
25 Christof Duffner Niemcy 299.1 -349.4
26 Nicolas Dessum Francja 275.5 -373.0
27 Jure Radelj Słowenia 266.0 -382.5
28 Johan Munters Szwecja 251.5 -397.0
29 Martin Koch Austria 230.0 -418.5
30 Morten Solem Norwegia 223.8 -424.7
31 Hideharu Miyahira Japonia 223.1 -425.4
32 Morten Aagheim Norwegia 221.1 -427.4
33 Jussi Hautamäki Finlandia 187.5 -461.0
34 Reinhard Schwarzenberger Austria 184.7 -463.8
35 Frank Löffler Niemcy 177.1 -471.4
36 Janne Ahonen Finlandia 177.0 -471.5
37 Tami Kiuru Finlandia 172.3 -476.2
38 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 166.6 -481.9
39 Martin Höllwarth Austria 166.5 -482.0
40 Lasse Ottesen Norwegia 159.6 -488.9
41 Alexander Herr Niemcy 158.4 -490.1
42 Jani Soininen Finlandia 157.5 -491.0
43 Primoz Zupan-Urh Słowenia 150.2 -498.3
44 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 143.1 -505.4
45 Andreas Küttel Szwajcaria 133.4 -515.1
46 Ildar Fatchullin Rosja 116.0 -532.5
47 Alan Alborn USA 112.5 -536.0
48 Yuta Watase Japonia 108.7 -539.8
49 Toni Nieminen Finlandia 107.8 -540.7
50 Havard Lie Norwegia 107.7 -540.8
51 Robert Kranjec Słowenia 102.4 -546.1
52 Andreas Widhölzl Austria 101.5 -547.0
53 Masahiko Harada Japonia 99.1 -549.4
54 Sota Okamura Japonia 94.8 -553.7
55 Arne Sneli Norwegia 90.0 -558.5
56 Damjan Fras Słowenia 77.0 -571.5
57 Erling Enger Norwegia 74.5 -574.0
58 Heung Chul Choi Korea Pd. 70.3 -578.2
59 Michael Neumayer Niemcy 68.0 -580.5
60 Robert Mateja Polska 67.0 -581.5
61 Jens Braennlund Szwecja 57.4 -591.1
62 Ville Kantee Finlandia 48.6 -599.9
63 Tomisław Tajner Polska 46.5 -602.0
64 Emil Westberg Szwecja 43.2 -605.3
65 Wojciech Skupień Polska 39.2 -609.3
66 Rickard Froeier Szwecja 38.1 -610.4
67 Tomasz Pochwała Polska 28.2 -620.3
68 Emmanuel Chedal Francja 15.9 -632.6
69 Roar Ljoekelsoey Norwegia 4.3 -644.2
Wyniki konkursów
07.03.2001 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
09.03.2001 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
11.03.2001 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »