Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 16:30
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team
Kalendarz zawodów - Planica Seven 2022
24.03.202215:00PlanicaSłoweniaHS-240kwalifikacje
25.03.202214:00PlanicaSłoweniaHS-240konkurs ind.
26.03.202209:45PlanicaSłoweniaHS-240konkurs druż.
27.03.202210:00PlanicaSłoweniaHS-240konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Stefan KraftAustria1366.8 
2Anze LanisekSłowenia1352.3-14.5
3Timi ZajcSłowenia1348.9-17.9
4Halvor Egner GranerudNorwegia1300.3-66.5
5Domen PrevcSłowenia1287.8-79.0
6Jan HoerlAustria1281.0-85.8
7Piotr ŻyłaPolska1263.6-103.2
8Daniel TschofenigAustria1229.2-137.6
9Ryoyu KobayashiJaponia1227.9-138.9
10Johann Andre ForfangNorwegia1224.5-142.3
11Kamil StochPolska1215.9-150.9
12Robert JohanssonNorwegia1211.4-155.4
13Gregor DeschwandenSzwajcaria1209.9-156.9
14Michael HayboeckAustria1192.1-174.7
15Aleksander ZniszczołPolska1189.9-176.9
16Naoki NakamuraJaponia1186.9-179.9
17Andreas WellingerNiemcy1186.3-180.5
18Bendik Jakobsen HeggliNorwegia1166.5-200.3
19Markus EisenbichlerNiemcy1146.2-220.6
20Karl GeigerNiemcy1145.5-221.3
21Lovro KosSłowenia1136.4-230.4
22Paweł WąsekPolska807.7-559.1
23Manuel FettnerAustria761.4-605.4
24Giovanni BresadolaWłochy755.6-611.2
25Constantin SchmidNiemcy743.5-623.3
26Remo ImhofSzwajcaria728.1-638.7
27Pius PaschkeNiemcy717.8-649.0
28Kristoffer Eriksen SundalNorwegia708.0-658.8
29Felix HoffmannNiemcy703.5-663.3
30Simon AmmannSzwajcaria687.9-678.9
31Daniel Andre TandeNorwegia674.4-692.4
32Decker DeanUSA621.6-745.2
33Clemens AignerAustria496.1-870.7
34Casey LarsonUSA450.0-916.8
35Ziga JelarSłowenia429.1-937.7
36Keiichi SatoJaponia428.1-938.7
37Junshiro KobayashiJaponia427.5-939.3
38Killian PeierSzwajcaria419.9-946.9
39Erik BelshawUSA406.9-959.9
40Rok MasleSłowenia380.5-986.3
41Yevhen MarusiakUkraina368.2-998.6
42Niko KytosahoFinlandia366.2-1000.6
43Alex InsamWłochy359.5-1007.3
44Artti AigroEstonia354.0-1012.8
45Sondre RingenNorwegia345.3-1021.5
46Andrew UrlaubUSA338.8-1028.0
47Mackenzie Boyd-ClowesKanada325.2-1041.6
48Fatih Arda IpciogluTurcja324.9-1041.9
49Andrzej StękałaPolska304.5-1062.3
50Danil VassilyevKazachstan252.3-1114.5
51Sabirzhan MuminovKazachstan210.2-1156.6
52Zak MogelSłowenia156.8-1210.0
53Tilen BartolSłowenia154.6-1212.2
54Antti AaltoFinlandia146.2-1220.6
55Jernej PresecnikSłowenia139.8-1227.0
56Eetu NousiainenFinlandia138.6-1228.2
57Matija VidicSłowenia138.1-1228.7
58Rok OblakSłowenia137.9-1228.9
59Martin HamannNiemcy134.8-1232.0
60Nikita DevyatkinKazachstan134.4-1232.4
61Jan HabdasPolska130.8-1236.0
62Muhammet Ali BedirTurcja130.0-1236.8
63Maksim BartoljSłowenia129.8-1237.0
64Taku TakeuchiJaponia128.6-1238.2
65Yukiya SatoJaponia128.0-1238.8
66Patrik VitezSłowenia122.4-1244.4
67Clemens LeitnerAustria117.1-1249.7
68Svyatoslav NazarenkoKazachstan98.8-1268.0

Wyniki konkursów
30.03.2023PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca kwalifikacji: Anze Lanisek (Słowenia)
01.04.2023PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
01.04.2023PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzcy: Austria
02.04.2023PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
23 lutego 2024 (piątek)
14:00
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:00
CoC Iron Mountain
16:30
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
15:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - studio sport
dzisiaj
15:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - konkurs duetów seria 1
dzisiaj
16:07
Eurosport w Player.pl Studio przed konkursem
dzisiaj
16:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - studio sport
dzisiaj
16:24
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
16:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - konkurs duetów seria 2
dzisiaj
17:50
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - studio sport
dzisiaj
18:23
Eurosport w Player.pl Studio po konkursie
dzisiaj
19:35
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich