Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Klasyfikacja zawodów w kategorii CHŁOPIEC MŁODSZY

Klasyfikacja zawodów w kategorii CHŁOPIEC STARSZY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tymoteusz Cienciała Polska 520  
2 Michał Obtułowicz Polska 450 -70
3 Dawid Dzioboń Polska 327 -193
4 Jakub Cembala Polska 245 -275
5 Tymoteusz Dyduch Polska 233 -287
6 Stanisław Wiercioch Polska 227 -293
7 Dawid Stoch Polska 225 -295
8 Szymon Sarniak Polska 214 -306
9 Szymon Byrski Polska 200 -320
10 Michał Zarycki Polska 167 -353
11 Jan Krużołek Polska 139 -381
12 Piotr Kocur Polska 131 -389
13 Tomasz Samiec Polska 121 -399
14 Marcin Galica Polska 118 -402
  Klemens Bafia Polska 118 -402
16 Mateusz Ustupski Polska 116 -404
17 Franciszek Kiełbasa Polska 100 -420
18 Kacper Wantulok Polska 76 -444
19 Wojciech Wróbel Polska 73 -447
20 Konrad Tomasiak Polska 72 -448
21 Marcin Kryska Polska 66 -454
22 Maksymilian Twaróg Polska 46 -474
23 Dawid Maj Polska 40 -480
  Alan Zapotoczny Polska 40 -480
25 Franciszek Wojtas Polska 39 -481
26 Patryk Łoziński Polska 33 -487
27 Maksymilian Sierek Polska 26 -494
  Maciej Kubica Polska 26 -494
  Hubert Latusek Polska 26 -494
30 Marcin Bobak Polska 25 -495
31 Bartosz Drożdż Polska 22 -498
32 Patryk Bednarz Polska 16 -504
33 Michał Jarosz Polska 14 -506
34 Artur Misiura Polska 12 -508
35 Kewin Kubień Polska 9 -511
36 Łukasz Hanus Polska 8 -512
37 Alan Sternal Polska 6 -514
38 Stanisław Gąsienica Polska 1 -519

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Tymoteusz Cienciała (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Tymoteusz Dyduch (Polska)
21.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Dawid Dzioboń (Polska)
22.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Michał Obtułowicz (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzcy: Tymoteusz Cienciała (Polska) / Michał Obtułowicz (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Tymoteusz Cienciała (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZIK
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Wiktor Szozda Polska 490  
2 Kacper Tomasiak Polska 385 -105
3 Kacper Jarząbek Polska 372 -118
4 Klemens Staszel Polska 321 -169
  Mikołaj Wantulok Polska 321 -169
6 Łukasz Łukaszczyk Polska 299 -191
7 Mikołaj Serwatowicz Polska 199 -291
8 Mateusz Maciusiak Polska 180 -310
9 Grzegorz Rafacz Polska 169 -321
10 Jakub Cieślar Polska 168 -322
11 Kamil Waszek Polska 139 -351
12 Tymoteusz Sikora Polska 137 -353
13 Szymon Dubiel Polska 121 -369
14 Szymon Urbański Polska 113 -377
15 Bartłomiej Grzebień Polska 99 -391
16 Rafał Słaby Polska 95 -395
17 Mateusz Mysza Polska 82 -408
  Piotr Nowak Polska 82 -408
19 Antoni Orawski Polska 63 -427
  Szymon Bobak Polska 63 -427
21 Seweryn Rutkowski Polska 61 -429
22 Rafał Rafacz Polska 57 -433
23 Wojciech Cieślar Polska 56 -434
24 Jakub Niemczyk Polska 54 -436
25 Karol Pieczarka Polska 53 -437
26 Wiktor Fender Polska 42 -448
27 Oskar Kurysia Polska 35 -455
28 Mateusz Bury Polska 24 -466
29 Witold Mrowiec Polska 19 -471
30 Wojciech Sikora Polska 15 -475
31 Aleksander Widera Polska 1 -489
  Łukasz Piętka Polska 1 -489
  Kacper Seremak Polska 1 -489

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
21.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Kacper Jarząbek (Polska)
22.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Kacper Jarząbek (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR MŁODSZY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jakub Wisełka Polska 460  
2 Marcin Wróbel Polska 380 -80
3 Andrzej Waliczek Polska 278 -182
4 Jan Galica Polska 251 -209
5 Mateusz Chraścina Polska 232 -228
6 Dawid Stasiak Polska 230 -230
7 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 222 -238
8 Grzegorz Mitręga Polska 188 -272
9 Gabriel Kukuczka Polska 177 -283
10 Filip Gluza Polska 176 -284
11 Klemens Joniak Polska 160 -300
12 Szymon Jarończyk Polska 156 -304
13 Mateusz Michniak Polska 133 -327
14 Maciej Staszewski Polska 130 -330
15 Mateusz Król Polska 129 -331
16 Jan Mroczkowski Polska 106 -354
17 Jan Cudzich Polska 101 -359
18 Arkadiusz Legierski Polska 90 -370
  Filip Krawczyk Polska 90 -370
20 Konrad Czul Polska 88 -372
  Wojciech Troszok Polska 88 -372
22 Dawid Źlik Polska 56 -404
23 Jakub Wantulok Polska 49 -411
24 Patryk Wnętrzak Polska 28 -432

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Marcin Wróbel (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Jakub Wisełka (Polska)
21.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Marcin Wróbel (Polska)
22.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Marcin Wróbel (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Dawid Stasiak (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Jakub Wisełka (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stanisław Majerczyk Polska 430  
2 Robert Ryś Polska 375 -55
3 Miłosz Krzempek Polska 320 -110
4 Wiktor Fickowski Polska 270 -160
5 Adam Niżnik Polska 200 -230
  Szymon Zapotoczny Polska 200 -230
7 Dominik Niemczyk Polska 162 -268
8 Maciej Płonka Polska 112 -318
9 Michał Martynek Polska 110 -320
10 Bartłomiej Kuchta Polska 90 -340
11 Adam Skupień Polska 85 -345

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Szymon Zapotoczny (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Szymon Zapotoczny (Polska)
21.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
22.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Stanisław Majerczyk (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Miłosz Krzempek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Leja Polska 520  
2 Krzysztof Kieta Polska 415 -105
3 Mateusz Gruszka Polska 340 -180
4 Karol Niemczyk Polska 302 -218
5 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 266 -254
6 Paweł Szyndlar Polska 231 -289
7 Stanisław Ciszek Polska 221 -299
8 Damian Lasota Polska 153 -367
9 Jarosław Krzak Polska 120 -400
10 Dawid Kaszuba Polska 116 -404
11 Kacper Stosel Polska 90 -430
12 Jakub Mirowski Polska 52 -468

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Krzysztof Kieta (Polska)
21.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
22.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKA
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Olivia Brenkus Polska 540  
2 Zuzanna Rapacz Polska 440 -100
3 Ewa Frączek Polska 360 -180
4 Pola Bełtowska Polska 200 -340
5 Natalia Łupieżowiec Polska 190 -350

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Olivia Brenkus (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Olivia Brenkus (Polska)
21.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Olivia Brenkus (Polska)
22.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Zuzanna Rapacz (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii KOBIETY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paulina Cieślar Polska 390  
2 Natalia Słowik Polska 367 -23
3 Marcelina Bełtowska Polska 289 -101
4 Wiktoria Polanowska Polska 226 -164
5 Joanna Kil Polska 210 -180
6 Emilia Toczek Polska 203 -187
7 Kamila Karpiel Polska 200 -190
8 Sara Tajner Polska 190 -200
9 Magdalena Pałasz Polska 160 -230
10 Anna Twardosz Polska 140 -250
11 Joanna Szwab Polska 130 -260
12 Julia Wolska Polska 76 -314

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Natalia Słowik (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Natalia Słowik (Polska)
21.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
22.01.2022 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
20.02.2022 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Villach
Dziś urodziny obchodzą:
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
02:11
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
02:12
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
09:04
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed kwalifikacjami
dzisiaj
09:24
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
09:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio + kwalifikacje + 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
09:36
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 142
dzisiaj
09:56
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
10:55
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
11:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed 1. konkursem, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich