Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja zawodów w kategorii CHŁOPIEC MŁODSZY

Klasyfikacja zawodów w kategorii CHŁOPIEC STARSZY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tymoteusz Dyduch Polska 180  
2 Tymoteusz Cienciała Polska 160 -20
3 Michał Obtułowicz Polska 130 -50
4 Tomasz Samiec Polska 95 -85
5 Dawid Stoch Polska 77 -103
6 Dawid Dzioboń Polska 72 -108
  Stanisław Wiercioch Polska 72 -108
8 Szymon Byrski Polska 62 -118
9 Piotr Kocur Polska 55 -125
10 Jakub Cembala Polska 54 -126
11 Michał Zarycki Polska 51 -129
12 Szymon Sarniak Polska 48 -132
13 Jan Krużołek Polska 44 -136
14 Marcin Kryska Polska 36 -144
15 Marcin Galica Polska 34 -146
16 Franciszek Kiełbasa Polska 33 -147
17 Kacper Wantulok Polska 31 -149
18 Klemens Bafia Polska 30 -150
19 Wojciech Wróbel Polska 28 -152
20 Dawid Maj Polska 25 -155
21 Mateusz Ustupski Polska 21 -159
22 Alan Zapotoczny Polska 15 -165
23 Michał Jarosz Polska 14 -166
24 Artur Misiura Polska 12 -168
25 Konrad Tomasiak Polska 11 -169
26 Franciszek Wojtas Polska 10 -170
  Maciej Kubica Polska 10 -170
28 Kewin Kubień Polska 9 -171
29 Maksymilian Sierek Polska 8 -172
  Maksymilian Twaróg Polska 8 -172
31 Stanisław G±sienica Polska 1 -179

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Tymoteusz Cienciała (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Tymoteusz Dyduch (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZIK
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Wiktor Szozda Polska 200  
2 Klemens Staszel Polska 140 -60
3 Kacper Tomasiak Polska 125 -75
4 Łukasz Łukaszczyk Polska 110 -90
5 Kacper Jarz±bek Polska 95 -105
6 Jakub Cie¶lar Polska 76 -124
7 Mikołaj Wantulok Polska 66 -134
8 Mateusz Maciusiak Polska 65 -135
9 Grzegorz Rafacz Polska 64 -136
10 Kamil Waszek Polska 54 -146
11 Mikołaj Serwatowicz Polska 44 -156
12 Tymoteusz Sikora Polska 41 -159
13 Bartłomiej Grzebień Polska 35 -165
14 Karol Pieczarka Polska 28 -172
15 Jakub Niemczyk Polska 27 -173
  Rafał Słaby Polska 27 -173
  Rafał Rafacz Polska 27 -173
18 Piotr Nowak Polska 26 -174
  Seweryn Rutkowski Polska 26 -174
20 Szymon Dubiel Polska 25 -175
  Wiktor Fender Polska 25 -175
22 Mateusz Mysza Polska 23 -177
23 Szymon Bobak Polska 19 -181
24 Szymon Urbański Polska 18 -182
25 Antoni Orawski Polska 14 -186
26 Oskar Kurysia Polska 13 -187
27 Mateusz Bury Polska 12 -188
28 Wojciech Cie¶lar Polska 8 -192
29 Witold Mrowiec Polska 4 -196
30 Wojciech Sikora Polska 2 -198

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR MŁODSZY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marcin Wróbel Polska 180  
2 Jakub Wisełka Polska 160 -20
3 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 140 -40
4 Jan Galica Polska 100 -80
5 Andrzej Waliczek Polska 90 -90
6 Szymon Jarończyk Polska 80 -100
7 Gabriel Kukuczka Polska 72 -108
8 Grzegorz Mitręga Polska 65 -115
9 Filip Gluza Polska 56 -124
10 Mateusz Król Polska 47 -133
11 Jan Cudzich Polska 44 -136
  Maciej Staszewski Polska 44 -136
13 Mateusz Chra¶cina Polska 41 -139
14 Mateusz Michniak Polska 40 -140
15 Filip Krawczyk Polska 36 -144
16 Wojciech Troszok Polska 35 -145
17 Patryk Wnętrzak Polska 28 -152
18 Jan Mroczkowski Polska 25 -155
19 Dawid ¬lik Polska 23 -157
  Konrad Czul Polska 23 -157
21 Arkadiusz Legierski Polska 22 -158

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Marcin Wróbel (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Jakub Wisełka (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Szymon Zapotoczny Polska 200  
2 Robert Ry¶ Polska 140 -60
  Stanisław Majerczyk Polska 140 -60
4 Wiktor Fickowski Polska 100 -100
5 Dominik Niemczyk Polska 90 -110
6 Maciej Płonka Polska 80 -120

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Szymon Zapotoczny (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Szymon Zapotoczny (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Kieta Polska 180  
  Krzysztof Leja Polska 180  
3 Jarosław Krzak Polska 120 -60
4 Karol Niemczyk Polska 100 -80
5 Stanisław Ciszek Polska 85 -95
6 Damian Lasota Polska 81 -99
7 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 76 -104
8 Paweł Szyndlar Polska 64 -116

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Krzysztof Kieta (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKA
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Olivia Brenkus Polska 200  
2 Zuzanna Rapacz Polska 160 -40
3 Ewa Fr±czek Polska 120 -80
4 Natalia Łupieżowiec Polska 100 -100

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Olivia Brenkus (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Olivia Brenkus (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii KOBIETY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Natalia Słowik Polska 200  
2 Marcelina Bełtowska Polska 140 -60
  Paulina Cie¶lar Polska 140 -60
4 Wiktoria Polanowska Polska 100 -100
5 Emilia Toczek Polska 90 -110

Wyniki konkursów
17.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Natalia Słowik (Polska)
18.12.2021 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Natalia Słowik (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
jutro
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
jutro
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
jutro
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
jutro
19:40
TTV Prosto ze skoczni
jutro
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
22.1.2022
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich