Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
31
sierpień 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Damian Skupień Polska 790  
2 Tomasz Pilch Polska 600 -190
3 Wiktor Pękala Polska 566 -224
4 Piotr Kudzia Polska 473 -317
5 Jarosław Krzak Polska 419 -371
6 Szymon Pawłowski Polska 413 -377
7 Dawid Jarz±bek Polska 386 -404
8 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 332 -458
9 Adrian Nalepka Polska 315 -475
10 Łukasz Stawowy Polska 305 -485
11 Andrzej Szczechowicz Polska 232 -558
12 Kacper Konior Polska 218 -572
13 Paweł Szyndlar Polska 212 -578
14 Dawid Groszek Polska 151 -639
15 Mateusz Rajda Polska 144 -646
16 Bartosz Czyż Polska 110 -680

Wyniki konkursów
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Piotr Kudzia (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Piotr Kudzia (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
01.03.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
02.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
08.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
09.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
12.03.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
14.03.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Niżnik Polska 700  
2 Kacper Juroszek Polska 625 -75
3 Mateusz Gruszka Polska 580 -120
4 Kacper Stosel Polska 464 -236
5 Krzysztof Kieta Polska 425 -275
6 Mateusz Jarosz Polska 356 -344
7 Karol Niemczyk Polska 342 -358
8 Szymon Jojko Polska 339 -361
9 Dawid Haberny Polska 327 -373
10 Krystian Zygmuntowicz Polska 318 -382
11 Bartłomiej Klimowski Polska 302 -398
12 Stanisław Ciszek Polska 297 -403
13 Maciej Zborowski Polska 216 -484
14 Maciej Korzeniowski Polska 200 -500
15 Adam Skupień Polska 194 -506
16 Arkadiusz Jojko Polska 185 -515
17 Jakub Harat Polska 172 -528
18 Tomasz Piczura Polska 144 -556
19 Maciej G±sienica Ciaptak Polska 135 -565
20 Wiktor Fickowski Polska 134 -566
21 Bartłomiej Kowalczyk Polska 95 -605
22 Tymoteusz Pałka Polska 92 -608
23 Adrian Wawrzacz Polska 84 -616
24 Patryk Pulkowski Polska 78 -622
25 Wojciech Bukowski Polska 63 -637

Wyniki konkursów
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Krzysztof Kieta (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Krzysztof Kieta (Polska)
01.03.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Kacper Juroszek (Polska)
02.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
08.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
09.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Kacper Juroszek (Polska)
12.03.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Kacper Juroszek (Polska)
14.03.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jan Habdas Polska 925  
2 Michał Martynek Polska 700 -225
3 Stanisław Majerczyk Polska 532 -393
4 Miłosz Krzempek Polska 515 -410
5 Jan Rzadkosz Polska 460 -465
6 Robert Ry¶ Polska 376 -549
7 Szymon Zapotoczny Polska 342 -583
8 Marcin Wróbel Polska 317 -608
9 Michał Jastrzębski Polska 300 -625
10 Jan Bukowski Polska 277 -648
11 Bartłomiej Kuchta Polska 267 -658
12 Jan Galica Polska 261 -664
13 Dominik Niemczyk Polska 200 -725
14 Jan Cudzich Polska 175 -750
15 Kamil Słodyczka Polska 164 -761
16 Bartłomiej Bobak Polska 139 -786
17 Wojciech Troszok Polska 136 -789
18 Jakub Haza Polska 135 -790
19 Stanisław II Marusarz Polska 125 -800
20 Jan Liszka Polska 108 -817
  Jakub Wisełka Polska 108 -817
22 Gabriel Kukuczka Polska 103 -822
23 Mateusz Chra¶cina Polska 91 -834
24 Jakub Wantulok Polska 89 -836
25 Szymon Niemczyk Polska 71 -854
26 Konrad Czul Polska 67 -858
27 Grzegorz Mitręga Polska 61 -864
28 Dawid Żlik Polska 46 -879
29 Miłosz Szurkiewicz Polska 8 -917

Wyniki konkursów
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
01.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
02.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
08.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Stanisław Majerczyk (Polska)
09.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
12.03.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
14.03.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Klemens Joniak Polska 904  
2 Wiktor Szozda Polska 710 -194
3 Kacper Jarz±bek Polska 525 -379
4 Klemens Staszel Polska 446 -458
5 Wojciech II Cie¶lar Polska 442 -462
6 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 378 -526
7 Filip Gluza Polska 374 -530
8 Rafał Rafacz Polska 321 -583
9 Mateusz Michniak Polska 317 -587
10 Mikołaj Serwatowicz Polska 278 -626
11 Andrzej Waliczek Polska 265 -639
12 Mateusz Król Polska 253 -651
13 Maciej Staszewski Polska 226 -678
14 Kamil Waszek Polska 192 -712
15 Jakub Cie¶lar Polska 182 -722
16 Szymon Jarończyk Polska 180 -724
17 Antoni Orawski Polska 149 -755
18 Wiktor Fender Polska 148 -756
19 Szymon Dubiel Polska 125 -779
20 Patryk Wnętrzak Polska 102 -802
21 Filip D±bkowski Polska 73 -831
22 Jacek Spyrka Polska 66 -838
23 Mateusz Mysza Polska 63 -841
24 Jakub Wójcik Polska 51 -853
25 Michał Szalbot Polska 21 -883
26 Szymon Długosz Polska 15 -889
27 Seweryn Rutkowski Polska 8 -896

Wyniki konkursów
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
01.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
02.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
08.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
09.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
12.03.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
14.03.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kacper Tomasiak Polska 980  
2 Tymoteusz Dyduch Polska 760 -220
3 Mikołaj Wantulok Polska 558 -422
4 Michał Obtułowicz Polska 436 -544
5 Tymoteusz Cienciała Polska 431 -549
6 Łukasz Łukaszczyk Polska 411 -569
7 Grzegorz Rafacz Polska 359 -621
8 Szymon Bobak Polska 343 -637
9 Marcin Sobański Polska 331 -649
10 Marcin Kryska Polska 245 -735
11 Jakub Niemczyk Polska 202 -778
12 Mateusz Maciusiak Polska 196 -784
13 Szymon Byrski Polska 187 -793
  Paweł Lichaj Polska 187 -793
15 Kacper Wantulok Polska 180 -800
16 Wojciech Sikora Polska 160 -820
17 Tomasz Samiec Polska 142 -838
18 Filip Staszewski Polska 127 -853
19 Bartłomiej Grzebień Polska 123 -857
20 Szymon Urbański Polska 114 -866
21 Witold Mrowiec Polska 105 -875
22 Michał Zarycki Polska 95 -885
23 Klemens Bafia Polska 81 -899
24 Jakub Cembala Polska 63 -917
25 Stanisław Wiercioch Polska 62 -918
26 Karol Pieczarka Polska 52 -928
27 Dawid Stoch Polska 51 -929
28 Dawid Dzioboń Polska 47 -933
29 Mateusz Majewski Polska 37 -943
30 Jan Krużołek Polska 25 -955
31 Marcin Bobak Polska 24 -956
32 Adam Pilch Polska 20 -960
33 Karol Kosikidis Polska 19 -961
34 Adam Pabon Polska 18 -962
  Kamil Szwajnos Polska 18 -962
36 Oliver Szturc Polska 9 -971
37 Piotr Nowak Polska 8 -972
38 Mateusz Słomka Polska 4 -976
  Aleksander Luberda Polska 4 -976
  Mateusz Ustupski Polska 4 -976
41 Wiktor Brudny Polska 2 -978
42 Klemens Bartol Polska 1 -979

Wyniki konkursów
06.01.2019 Szczyrk Polska HS-44
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-44
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Tymoteusz Dyduch (Polska)
01.03.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
02.03.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
08.03.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
09.03.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
12.03.2019 Szczyrk Polska HS-44
Zwycięzcy: Tymoteusz Dyduch (Polska) / Kacper Tomasiak (Polska)
14.03.2019 Szczyrk Polska HS-44
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii KOBIETY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Szwab Polska 900  
2 Anna Twardosz Polska 695 -205
3 Joanna Kil Polska 586 -314
4 Nicole Konderla Polska 431 -469
5 Magdalena Pałasz Polska 425 -475
6 Róża Pawlikowska Polska 347 -553
7 Wiktoria Przybyła Polska 343 -557
8 Marcelina Bełtowska Polska 334 -566
9 Wiktoria Polanowska Polska 328 -572
10 Nikola Pietraszko Polska 275 -625
11 Natalia Kobiela Polska 236 -664
12 Kamila Karpiel Polska 200 -700
13 Kinga Rajda Polska 160 -740
14 Anna Ż±dło Polska 36 -864

Wyniki konkursów
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
01.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
02.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
08.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
09.03.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
12.03.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
14.03.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIORKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Pola Bełtowska Polska 900  
2 Sara Tajner Polska 810 -90
3 Amelia Polanowska Polska 590 -310
4 Natalia Słowik Polska 535 -365
5 Zuzanna Rapacz Polska 406 -494
6 Łucja Słowik Polska 381 -519
7 Natalia Łupieżowiec Polska 333 -567
8 Ewa Fr±czek Polska 270 -630
9 Paulina Czepczor Polska 228 -672
10 Agnieszka Ochodek Polska 194 -706
11 Nikola Kiersnowska Polska 127 -773
12 Marlena Pietraszko Polska 53 -847

Wyniki konkursów
06.01.2019 Szczyrk Polska HS-44
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-44
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
01.03.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
02.03.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
08.03.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
09.03.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
12.03.2019 Szczyrk Polska HS-44
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
14.03.2019 Szczyrk Polska HS-44
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Leja Polska 900  
2 Łukasz Bukowski Polska 745 -155
3 Wojciech Marusarz Polska 430 -470
4 Artur Kukuła Polska 415 -485
5 Paweł Twardosz Polska 180 -720

Wyniki konkursów
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Paweł Twardosz (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
01.03.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
02.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Łukasz Bukowski (Polska)
08.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
09.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
12.03.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
14.03.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Martti Nomme
Najbliższe zawody
14 sierpnia 2020 (pi±tek)
10:00
LGP-k Frenstat
odprawa techniczna
15:00
LGP-k Frenstat
oficjalny trening
17:00
LGP-k Frenstat
kwalifikacje
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:00
LGP-k Frenstat
seria próbna
10:30
LGP-k Frenstat
konkurs ind.
21 sierpnia 2020 (pi±tek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich