Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2014
Period 1
25.07.2014 20:30 Wisła Polska HS-134 K-120 nocny, druż.
26.07.2014 17:00 Wisła Polska HS-134 K-120 nocny
09.08.2014 18:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105 nocny
15.08.2014 18:00 Courchevel Francja HS-132 K-120 nocny
23.08.2014 11:30 Hakuba Japonia HS-131 K-120 nocny
24.08.2014 03:00 Hakuba Japonia HS-131 K-120
Period 2
20.09.2014 15:00 Ałmaty Kazachstan HS-140 K-125 nocny
21.09.2014 14:00 Ałmaty Kazachstan HS-140 K-125 nocny
28.09.2014 14:00 Hinzenbach Austria HS-94 K-85
04.10.2014 14:15 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jernej Damjan Słowenia 441  
2 Phillip Sjoeen Norwegia 382 -59
3 Taku Takeuchi Japonia 316 -125
4 Gregor Schlierenzauer Austria 244 -197
5 Piotr Żyła Polska 224 -217
6 Junshiro Kobayashi Japonia 217 -224
7 Roman Koudelka Czechy 216 -225
  Richard Freitag Niemcy 216 -225
9 Michael Hayboeck Austria 201 -240
10 Daniel Andre Tande Norwegia 198 -243
11 Andreas Stjernen Norwegia 178 -263
12 Reruhi Shimizu Japonia 175 -266
  Matjaz Pungertar Słowenia 175 -266
14 Peter Prevc Słowenia 168 -273
15 Gregor Deschwanden Szwajcaria 160 -281
16 Kamil Stoch Polska 136 -305
  Vladislav Boyarintsev Rosja 136 -305
18 Andreas Wellinger Niemcy 116 -325
19 Tom Hilde Norwegia 106 -335
20 Shohei Tochimoto Japonia 103 -338
21 Michael Neumayer Niemcy 102 -339
22 Rune Velta Norwegia 100 -341
23 Simon Ammann Szwajcaria 96 -345
24 Mikhail Maksimochkin Rosja 95 -346
25 Daniel Wenig Niemcy 90 -351
26 Stefan Kraft Austria 87 -354
27 Marinus Kraus Niemcy 84 -357
  Davide Bresadola Włochy 84 -357
29 Kento Sakuyama Japonia 81 -360
30 Severin Freund Niemcy 79 -362
31 Lauri Asikainen Finlandia 78 -363
32 Anders Bardal Norwegia 77 -364
33 Thomas Diethart Austria 75 -366
34 Anders Fannemel Norwegia 69 -372
35 Nejc Dezman Słowenia 65 -376
36 Jakub Wolny Polska 63 -378
37 Sami Niemi Finlandia 62 -379
38 Markus Eisenbichler Niemcy 60 -381
39 Maciej Kot Polska 55 -386
  Robert Kranjec Słowenia 55 -386
41 Karl Geiger Niemcy 51 -390
42 Tomaz Naglic Słowenia 48 -393
43 Dawid Kubacki Polska 45 -396
44 Ilmir Hazetdinov Rosja 40 -401
  Jan Matura Czechy 40 -401
46 Jakub Janda Czechy 39 -402
47 Andreas Wank Niemcy 37 -404
48 Antonin Hajek Czechy 33 -408
49 Noriaki Kasai Japonia 31 -410
  Yuta Watase Japonia 31 -410
51 Jurij Tepes Słowenia 28 -413
52 Cene Prevc Słowenia 27 -414
  Denis Kornilov Rosja 27 -414
54 Miran Zupancic Słowenia 24 -417
  Dominik Maylaender Niemcy 24 -417
56 Vincent Descombes Sevoie Francja 22 -419
  Martin Cikl Czechy 22 -419
  Lukas Hlava Czechy 22 -419
  Cestmir Kozisek Czechy 22 -419
60 Manuel Fettner Austria 19 -422
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 19 -422
62 Jan Ziobro Polska 18 -423
63 Killian Peier Szwajcaria 14 -427
  Kenshiro Ito Japonia 14 -427
65 Stefan Hula Polska 13 -428
  Sebastian Bradatsch Niemcy 13 -428
67 Anssi Koivuranta Finlandia 11 -430
68 Clemens Aigner Austria 10 -431
69 Paul Winter Niemcy 9 -432
  Luca Egloff Szwajcaria 9 -432
  Sebastian Colloredo Włochy 9 -432
  Joachim Hauer Norwegia 9 -432
  Jure Sinkovec Słowenia 9 -432
74 Aleksander Zniszczoł Polska 8 -433
75 Stephan Leyhe Niemcy 6 -435
76 Rok Justin Słowenia 4 -437
77 Eduard Torok Rumunia 2 -439
  Nicholas Fairall USA 2 -439
  Sorin Iulian Pitea Rumunia 2 -439
80 Marat Zhaparov Kazachstan 1 -440
  Daniel Huber Austria 1 -440
  Andrea Morassi Włochy 1 -440
  Nicholas Alexander USA 1 -440
  Pius Paschke Niemcy 1 -440
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1369  
2 Słowenia Słowenia 1194 -175
3 Niemcy Niemcy 1088 -281
4 Japonia Japonia 1068 -301
5 Polska Polska 962 -407
6 Austria Austria 937 -432
7 Czechy Czechy 744 -625
8 Szwajcaria Szwajcaria 329 -1040
9 Rosja Rosja 298 -1071
10 Finlandia Finlandia 151 -1218
11 Włochy Włochy 94 -1275
12 Francja Francja 22 -1347
13 Kazachstan Kazachstan 20 -1349
14 Rumunia Rumunia 4 -1365
15 USA USA 3 -1366
Wyniki konkursów
25.07.2014 Wisła Polska K-120
Zwycięzcy: Polska
26.07.2014 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
09.08.2014 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
15.08.2014 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Andreas Stjernen (Norwegia)
23.08.2014 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Phillip Sjoeen (Norwegia)
24.08.2014 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Phillip Sjoeen (Norwegia)
20.09.2014 Ałmaty Kazachstan K-125
Zwycięzca: Jernej Damjan (Słowenia)
21.09.2014 Ałmaty Kazachstan K-125
Zwycięzca: Taku Takeuchi (Japonia)
28.09.2014 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Roman Koudelka (Czechy)
04.10.2014 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:40
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
jutro
14:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 1. seria
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
LIVE
jutro
14:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich