Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2014
Period 1
25.07.2014 20:30 Wisła Polska HS-134 K-120 nocny, druż.
26.07.2014 17:00 Wisła Polska HS-134 K-120 nocny
09.08.2014 18:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105 nocny
15.08.2014 18:00 Courchevel Francja HS-132 K-120 nocny
23.08.2014 11:30 Hakuba Japonia HS-131 K-120 nocny
24.08.2014 03:00 Hakuba Japonia HS-131 K-120
Period 2
20.09.2014 15:00 Ałmaty Kazachstan HS-140 K-125 nocny
21.09.2014 14:00 Ałmaty Kazachstan HS-140 K-125 nocny
28.09.2014 14:00 Hinzenbach Austria HS-94 K-85
04.10.2014 14:15 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jernej Damjan Słowenia 441  
2 Phillip Sjoeen Norwegia 382 -59
3 Taku Takeuchi Japonia 316 -125
4 Gregor Schlierenzauer Austria 244 -197
5 Piotr Żyła Polska 224 -217
6 Junshiro Kobayashi Japonia 217 -224
7 Roman Koudelka Czechy 216 -225
  Richard Freitag Niemcy 216 -225
9 Michael Hayboeck Austria 201 -240
10 Daniel Andre Tande Norwegia 198 -243
11 Andreas Stjernen Norwegia 178 -263
12 Matjaz Pungertar Słowenia 175 -266
  Reruhi Shimizu Japonia 175 -266
14 Peter Prevc Słowenia 168 -273
15 Gregor Deschwanden Szwajcaria 160 -281
16 Kamil Stoch Polska 136 -305
  Vladislav Boyarintsev Rosja 136 -305
18 Andreas Wellinger Niemcy 116 -325
19 Tom Hilde Norwegia 106 -335
20 Shohei Tochimoto Japonia 103 -338
21 Michael Neumayer Niemcy 102 -339
22 Rune Velta Norwegia 100 -341
23 Simon Ammann Szwajcaria 96 -345
24 Mikhail Maksimochkin Rosja 95 -346
25 Daniel Wenig Niemcy 90 -351
26 Stefan Kraft Austria 87 -354
27 Davide Bresadola Włochy 84 -357
  Marinus Kraus Niemcy 84 -357
29 Kento Sakuyama Japonia 81 -360
30 Severin Freund Niemcy 79 -362
31 Lauri Asikainen Finlandia 78 -363
32 Anders Bardal Norwegia 77 -364
33 Thomas Diethart Austria 75 -366
34 Anders Fannemel Norwegia 69 -372
35 Nejc Dezman Słowenia 65 -376
36 Jakub Wolny Polska 63 -378
37 Sami Niemi Finlandia 62 -379
38 Markus Eisenbichler Niemcy 60 -381
39 Maciej Kot Polska 55 -386
  Robert Kranjec Słowenia 55 -386
41 Karl Geiger Niemcy 51 -390
42 Tomaz Naglic Słowenia 48 -393
43 Dawid Kubacki Polska 45 -396
44 Jan Matura Czechy 40 -401
  Ilmir Hazetdinov Rosja 40 -401
46 Jakub Janda Czechy 39 -402
47 Andreas Wank Niemcy 37 -404
48 Antonin Hajek Czechy 33 -408
49 Noriaki Kasai Japonia 31 -410
  Yuta Watase Japonia 31 -410
51 Jurij Tepes Słowenia 28 -413
52 Cene Prevc Słowenia 27 -414
  Denis Kornilov Rosja 27 -414
54 Miran Zupancic Słowenia 24 -417
  Dominik Maylaender Niemcy 24 -417
56 Cestmir Kozisek Czechy 22 -419
  Martin Cikl Czechy 22 -419
  Lukas Hlava Czechy 22 -419
  Vincent Descombes Sevoie Francja 22 -419
60 Konstantin Sokolenko Kazachstan 19 -422
  Manuel Fettner Austria 19 -422
62 Jan Ziobro Polska 18 -423
63 Kenshiro Ito Japonia 14 -427
  Killian Peier Szwajcaria 14 -427
65 Stefan Hula Polska 13 -428
  Sebastian Bradatsch Niemcy 13 -428
67 Anssi Koivuranta Finlandia 11 -430
68 Clemens Aigner Austria 10 -431
69 Jure Sinkovec Słowenia 9 -432
  Luca Egloff Szwajcaria 9 -432
  Sebastian Colloredo Włochy 9 -432
  Joachim Hauer Norwegia 9 -432
  Paul Winter Niemcy 9 -432
74 Aleksander Zniszczoł Polska 8 -433
75 Stephan Leyhe Niemcy 6 -435
76 Rok Justin Słowenia 4 -437
77 Sorin Iulian Pitea Rumunia 2 -439
  Eduard Torok Rumunia 2 -439
  Nicholas Fairall USA 2 -439
80 Andrea Morassi Włochy 1 -440
  Nicholas Alexander USA 1 -440
  Pius Paschke Niemcy 1 -440
  Daniel Huber Austria 1 -440
  Marat Zhaparov Kazachstan 1 -440
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1369  
2 Słowenia Słowenia 1194 -175
3 Niemcy Niemcy 1088 -281
4 Japonia Japonia 1068 -301
5 Polska Polska 962 -407
6 Austria Austria 937 -432
7 Czechy Czechy 744 -625
8 Szwajcaria Szwajcaria 329 -1040
9 Rosja Rosja 298 -1071
10 Finlandia Finlandia 151 -1218
11 Włochy Włochy 94 -1275
12 Francja Francja 22 -1347
13 Kazachstan Kazachstan 20 -1349
14 Rumunia Rumunia 4 -1365
15 USA USA 3 -1366
Wyniki konkursów
25.07.2014 Wisła Polska K-120
Zwycięzcy: Polska
26.07.2014 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
09.08.2014 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
15.08.2014 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Andreas Stjernen (Norwegia)
23.08.2014 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Phillip Sjoeen (Norwegia)
24.08.2014 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Phillip Sjoeen (Norwegia)
20.09.2014 Ałmaty Kazachstan K-125
Zwycięzca: Jernej Damjan (Słowenia)
21.09.2014 Ałmaty Kazachstan K-125
Zwycięzca: Taku Takeuchi (Japonia)
28.09.2014 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Roman Koudelka (Czechy)
04.10.2014 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich