TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2009
Period 1
08.08.2009 18:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 nocny, druż.
09.08.2009 14:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 GP4N
12.08.2009 21:00 Pragelato Włochy HS-140 K-125 GP4N, nocny
14.08.2009 18:00 Courchevel Francja HS-132 K-120 GP4N, nocny
16.08.2009 13:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105 GP4N
22.08.2009 20:30 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
23.08.2009   Zakopane Polska HS-134 K-120
29.08.2009   Hakuba Japonia HS-131 K-120 nocny
30.08.2009   Hakuba Japonia HS-131 K-120 nocny
03.10.2009   Klingenthal Niemcy HS-140 K-125 finał, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Simon Ammann Szwajcaria 537  
2 Robert Kranjec Słowenia 477 -60
3 Adam Małysz Polska 294 -243
4 Denis Kornilov Rosja 293 -244
5 Gregor Schlierenzauer Austria 280 -257
6 Harri Olli Finlandia 275 -262
7 Daiki Ito Japonia 251 -286
8 Anders Jacobsen Norwegia 241 -296
9 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 232 -305
10 Noriaki Kasai Japonia 217 -320
11 Roman Koudelka Czechy 210 -327
12 Tom Hilde Norwegia 207 -330
13 Fumihisa Yumoto Japonia 192 -345
14 Johan Remen Evensen Norwegia 169 -368
15 Taku Takeuchi Japonia 165 -372
16 Emmanuel Chedal Francja 143 -394
17 Lukas Mueller Austria 129 -408
18 David Zauner Austria 102 -435
19 Manuel Fettner Austria 98 -439
20 Georg Späth Niemcy 89 -448
21 Mitja Meznar Słowenia 81 -456
  Kenneth Gangnes Norwegia 81 -456
23 Kazuyoshi Funaki Japonia 79 -458
24 Martin Cikl Czechy 75 -462
25 Shohei Tochimoto Japonia 74 -463
26 Łukasz Rutkowski Polska 72 -465
27 Janne Happonen Finlandia 67 -470
28 Sebastian Colloredo Włochy 65 -472
29 Akseli Kokkonen Norwegia 64 -473
30 Michael Uhrmann Niemcy 59 -478
  Andreas Wank Niemcy 59 -478
32 Kamil Stoch Polska 58 -479
33 Michael Neumayer Niemcy 49 -488
34 Primoz Pikl Słowenia 48 -489
  Rafał ¦liż Polska 48 -489
  Martin Koch Austria 48 -489
  Andreas Küttel Szwajcaria 48 -489
38 Jernej Damjan Słowenia 46 -491
39 Wolfgang Loitzl Austria 45 -492
40 Michael Hayboeck Austria 44 -493
41 Kalle Keituri Finlandia 39 -498
42 Jakub Janda Czechy 38 -499
43 Martin Schmitt Niemcy 37 -500
44 Stephan Hocke Niemcy 36 -501
45 Krzysztof Miętus Polska 33 -504
  Nicholas Alexander USA 33 -504
47 Ilja Rosliakov Rosja 32 -505
48 Pavel Karelin Rosja 31 -506
49 Andreas Kofler Austria 30 -507
50 Heung Chul Choi Korea Pd. 27 -510
51 Jon Aaraas Norwegia 24 -513
52 Thomas Morgenstern Austria 23 -514
53 Stefan Hula Polska 22 -515
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 22 -515
  Matic Kramarsic Słowenia 22 -515
56 Marcin Bachleda Polska 20 -517
57 Dimitry Vassiliev Rosja 18 -519
58 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 17 -520
59 Maciej Kot Polska 14 -523
  Robert Hrgota Słowenia 14 -523
  Kento Sakuyama Japonia 14 -523
62 Pascal Bodmer Niemcy 13 -524
  Jan Matura Czechy 13 -524
64 Rok Urbanc Słowenia 12 -525
  Ondrej Vaculik Czechy 12 -525
66 Severin Freund Niemcy 11 -526
  Takanobu Okabe Japonia 11 -526
68 Dawid Kubacki Polska 9 -528
69 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 8 -529
70 Jakub Kot Polska 5 -532
71 Sami Niemi Finlandia 4 -533
  Markus Eggenhofer Austria 4 -533
73 Yoshihiko Osanai Japonia 3 -534
  Grzegorz Miętus Polska 3 -534
75 Tomas Zmoray Słowacja 2 -535
  David Unterberger Austria 2 -535
  Lukas Hlava Czechy 2 -535
78 Dimitry Ipatov Rosja 1 -536
  Radik Zhaparov Kazachstan 1 -536
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1448  
2 Japonia Japonia 1156 -292
3 Austria Austria 1005 -443
4 Słowenia Słowenia 950 -498
5 Niemcy Niemcy 703 -745
6 Finlandia Finlandia 685 -763
7 Polska Polska 678 -770
8 Szwajcaria Szwajcaria 585 -863
9 Czechy Czechy 400 -1048
10 Rosja Rosja 375 -1073
11 Francja Francja 143 -1305
12 Włochy Włochy 65 -1383
13 Korea Pd. Korea Pd. 44 -1404
14 USA USA 33 -1415
15 Słowacja Słowacja 2 -1446
16 Kazachstan Kazachstan 1 -1447
Wyniki konkursów
08.08.2009 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Norwegia
09.08.2009 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
12.08.2009 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
14.08.2009 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
16.08.2009 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
22.08.2009 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
23.08.2009 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
29.08.2009 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
30.08.2009 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
03.10.2009 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »