TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2007
Period 1
11.08.2007 18:30 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 drużynowy
12.08.2007 13:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 GP 4 krajów
14.08.2007 18:30 Courchevel Francja HS-132 K-120 GP 4 krajów
16.08.2007 21:00 Pragelato Włochy HS-140 K-125 GP 4 krajów
18.08.2007 17:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105 GP 4 krajów
24.08.2007   Zakopane Polska HS-134 K-120
25.08.2007   Zakopane Polska HS-134 K-120
08.09.2007   Hakuba Japonia HS-131 K-120
09.09.2007 02:30 Hakuba Japonia HS-131 K-120
03.10.2007   Oberhof Niemcy HS-140 K-120
06.10.2007   Klingenthal Niemcy HS-140 K-125 Finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 569  
2 Adam Małysz Polska 460 -109
3 Gregor Schlierenzauer Austria 417 -152
4 Andreas Küttel Szwajcaria 362 -207
5 Jernej Damjan Słowenia 303 -266
6 Wolfgang Loitzl Austria 299 -270
7 Shohei Tochimoto Japonia 273 -296
8 Simon Ammann Szwajcaria 271 -298
9 Andreas Kofler Austria 230 -339
10 Georg Späth Niemcy 199 -370
11 Michael Neumayer Niemcy 198 -371
12 Kamil Stoch Polska 181 -388
13 Martin Schmitt Niemcy 166 -403
14 Denis Kornilov Rosja 151 -418
15 Noriaki Kasai Japonia 147 -422
16 Harri Olli Finlandia 132 -437
17 Janne Happonen Finlandia 129 -440
18 Anders Jacobsen Norwegia 114 -455
19 Roar Ljoekelsoey Norwegia 109 -460
20 Daiki Ito Japonia 107 -462
21 Taku Takeuchi Japonia 105 -464
22 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 104 -465
23 Pavel Karelin Rosja 98 -471
24 Primoz Pikl Słowenia 97 -472
25 Martin Koch Austria 94 -475
26 Janne Ahonen Finlandia 84 -485
27 Bastian Kaltenböck Austria 82 -487
28 Roman Koudelka Czechy 79 -490
29 Dimitry Vassiliev Rosja 78 -491
30 Seou Choi Korea Pd. 72 -497
31 Ilja Rosliakov Rosja 70 -499
32 David Lazzaroni Francja 60 -509
  Marcin Bachleda Polska 60 -509
34 Stephan Hocke Niemcy 58 -511
35 Martin Cikl Czechy 56 -513
  Piotr Żyła Polska 56 -513
37 Veli-Matti Lindström Finlandia 54 -515
38 Dimitry Ipatov Rosja 52 -517
  Takanobu Okabe Japonia 52 -517
  Michael Möllinger Szwajcaria 52 -517
41 Radik Zhaparov Kazachstan 51 -518
42 Wojciech Skupień Polska 50 -519
43 Matti Hautamäki Finlandia 47 -522
44 Sigurd Pettersen Norwegia 45 -524
  Rafał ¦liż Polska 45 -524
46 Tom Hilde Norwegia 43 -526
47 Fumihisa Yumoto Japonia 41 -528
48 Maciej Kot Polska 37 -532
49 Jakub Janda Czechy 34 -535
50 Rok Urbanc Słowenia 32 -537
51 Anders Bardal Norwegia 30 -539
  Gregory Baxter Kanada 30 -539
53 Jan Matura Czechy 29 -540
54 Emmanuel Chedal Francja 27 -542
  Jure Bogataj Słowenia 27 -542
  Jurij Tepes Słowenia 27 -542
57 Martin Höllwarth Austria 26 -543
58 Sebastian Colloredo Włochy 24 -545
  Andrea Morassi Włochy 24 -545
60 Arttu Lappi Finlandia 22 -547
  Keita Umezaki Japonia 22 -547
62 Andreas Aren Szwecja 21 -548
63 Ville Larinto Finlandia 18 -551
  Christian Ulmer Niemcy 18 -551
65 Arthur Pauli Austria 14 -555
  Heung Chul Choi Korea Pd. 14 -555
  Kenshiro Ito Japonia 14 -555
68 Erik Simon Niemcy 12 -557
69 Robert Kranjec Słowenia 11 -558
  Jon Aaraas Norwegia 11 -558
71 Balthasar Schneider Austria 10 -559
72 Antonin Hajek Czechy 8 -561
  Guido Landert Szwajcaria 8 -561
  Kai Kovaljeff Finlandia 8 -561
75 Stefan Thurnbichler Austria 7 -562
76 Andreas Widhölzl Austria 6 -563
77 Yoshihiko Osanai Japonia 5 -564
  Mario Innauer Austria 5 -564
79 Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -565
  Isak Grimholm Szwecja 4 -565
81 Stefan Read Kanada 2 -567
  Antoine Guignard Szwajcaria 2 -567
83 Robert Mateja Polska 1 -568
  Kalle Keituri Finlandia 1 -568
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2159  
2 Polska Polska 990 -1169
3 Niemcy Niemcy 901 -1258
4 Szwajcaria Szwajcaria 895 -1264
5 Japonia Japonia 866 -1293
6 Finlandia Finlandia 845 -1314
7 Rosja Rosja 599 -1560
8 Czechy Czechy 506 -1653
9 Słowenia Słowenia 497 -1662
10 Norwegia Norwegia 456 -1703
11 Korea Pd. Korea Pd. 90 -2069
12 Francja Francja 87 -2072
13 Kazachstan Kazachstan 51 -2108
14 Włochy Włochy 48 -2111
15 Kanada Kanada 32 -2127
16 Szwecja Szwecja 25 -2134
Wyniki konkursów
11.08.2007 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Austria
12.08.2007 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
14.08.2007 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
16.08.2007 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
18.08.2007 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
24.08.2007 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
25.08.2007 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
08.09.2007 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
09.09.2007 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Shohei Tochimoto (Japonia)
03.10.2007 Oberhof Niemcy K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
06.10.2007 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »