Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2023
Najbliższe zawody
29.07.2023
Courchevel HS-135
LGP M ind.
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2004
Period 1
31.07.2004 14:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
01.08.2004 12:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 druż.
07.08.2004 18:00 Courchevel Francja HS-132 K-120
04.09.2004 20:15 Zakopane Polska HS-134 K-120
05.09.2004 14:00 Zakopane Polska HS-134 K-120 druż.
08.09.2004 21:00 Predazzo Włochy HS-134 K-120
12.09.2004 16:00 Innsbruck Austria HS-130 K-120
25.09.2004 12:00 Hakuba Japonia HS-131 K-120
26.09.2004 03:00 Hakuba Japonia HS-131 K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 520  
2 Martin Höllwarth Austria 362 -158
3 Daniel Forfang Norwegia 312 -208
4 Thomas Morgenstern Austria 273 -247
5 Noriaki Kasai Japonia 263 -257
6 Matti Hautamäki Finlandia 255 -265
7 Andreas Küttel Szwajcaria 200 -320
8 Michael Neumayer Niemcy 192 -328
9 Robert Kranjec Słowenia 188 -332
10 Reinhard Schwarzenberger Austria 182 -338
11 Andreas Widhölzl Austria 170 -350
12 Hideharu Miyahira Japonia 160 -360
13 Jakub Janda Czechy 155 -365
14 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 121 -399
15 Daiki Ito Japonia 116 -404
16 Roar Ljoekelsoey Norwegia 112 -408
17 Florian Liegl Austria 110 -410
18 Wolfgang Loitzl Austria 108 -412
19 Rok Benkovic Słowenia 102 -418
20 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 96 -424
21 Akira Higashi Japonia 89 -431
22 Kazuyoshi Funaki Japonia 86 -434
23 Georg Späth Niemcy 66 -454
24 Andreas Kofler Austria 62 -458
25 Primoz Peterka Słowenia 58 -462
26 Stefan Kaiser Austria 50 -470
  Alexander Herr Niemcy 50 -470
28 Michael Uhrmann Niemcy 49 -471
29 Sigurd Pettersen Norwegia 45 -475
30 Jörg Ritzerfeld Niemcy 42 -478
31 Janne Ahonen Finlandia 40 -480
32 Morten Solem Norwegia 36 -484
33 Michael Möllinger Szwajcaria 35 -485
34 Johan Erikson Szwecja 26 -494
  Simon Ammann Szwajcaria 26 -494
  Jernej Damjan Słowenia 26 -494
  Martin Mesik Słowacja 26 -494
38 Lauri Hakola Finlandia 24 -496
  Peter Zonta Słowenia 24 -496
40 Mateusz Rutkowski Polska 22 -498
  Hiroki Yamada Japonia 22 -498
42 Ferdinand Bader Niemcy 18 -502
43 Akseli Kokkonen Finlandia 17 -503
44 Clint Jones USA 16 -504
45 Jan Matura Czechy 13 -507
  Balthasar Schneider Austria 13 -507
47 Janne Happonen Finlandia 12 -508
48 Bine Zupan Słowenia 10 -510
49 Jan Mazoch Czechy 9 -511
50 Marco Steinauer Szwajcaria 7 -513
51 Tami Kiuru Finlandia 6 -514
52 Stefan Pieper Niemcy 5 -515
  Andreas Goldberger Austria 5 -515
54 Jussi Hautamäki Finlandia 4 -516
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 4 -516
  Christian Nagiller Austria 4 -516
57 Krystian Długopolski Polska 3 -517
  Wojciech Skupień Polska 3 -517
59 Isak Grimholm Szwecja 2 -518
60 Veli-Matti Lindström Finlandia 1 -519
  Robert Mateja Polska 1 -519
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2089  
2 Japonia Japonia 1386 -703
3 Norwegia Norwegia 1372 -717
4 Polska Polska 999 -1090
5 Słowenia Słowenia 808 -1281
6 Niemcy Niemcy 722 -1367
7 Finlandia Finlandia 659 -1430
8 Szwajcaria Szwajcaria 318 -1771
9 Czechy Czechy 227 -1862
10 Szwecja Szwecja 28 -2061
11 Słowacja Słowacja 26 -2063
12 USA USA 16 -2073
13 Kazachstan Kazachstan 4 -2085
Wyniki konkursów
31.07.2004 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
01.08.2004 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Austria
07.08.2004 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
04.09.2004 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
05.09.2004 Zakopane Polska K-120
Zwycięzcy: Norwegia
08.09.2004 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
12.09.2004 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Daniel Forfang (Norwegia)
25.09.2004 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Daniel Forfang (Norwegia)
26.09.2004 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
« powrót do strony głównej
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto jest największym objawieniem sezonu 2022/23?
Manuel Fettner
Daniel Tschofenig
Andreas Wellinger
Kristoffer Eriksen Sundal
Ren Nikaido
Yevhen Marusiak
Fatih Arda Ipcioglu
Alexandria Loutitt
Eva Pinkelnig
inny zawodnik/zawodniczka
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich