TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 223  
2 Akseli Kokkonen Finlandia 190 -33
3 Martin Höllwarth Austria 176 -47
4 Rok Benkovic Słowenia 175 -48
5 Roar Ljoekelsoey Norwegia 150 -73
6 Maximilian Mechler Niemcy 124 -99
7 Primoz Peterka Słowenia 122 -101
8 Veli-Matti Lindström Finlandia 120 -103
9 Tami Kiuru Finlandia 117 -106
10 Jakub Janda Czechy 106 -117
11 Sigurd Pettersen Norwegia 104 -119
12 Reinhard Schwarzenberger Austria 103 -120
13 Noriaki Kasai Japonia 91 -132
14 Emmanuel Chedal Francja 69 -154
15 Alexander Herr Niemcy 62 -161
16 Andreas Küttel Szwajcaria 61 -162
17 Andreas Goldberger Austria 60 -163
18 Janne Ahonen Finlandia 58 -165
19 Martin Schmitt Niemcy 51 -172
20 Lars Bystoel Norwegia 50 -173
21 Michael Neumayer Niemcy 46 -177
22 Georg Späth Niemcy 44 -179
23 Wolfgang Loitzl Austria 39 -184
24 Janne Happonen Finlandia 36 -187
25 Damjan Fras Słowenia 35 -188
26 Robert Kranjec Słowenia 33 -190
27 Andreas Kofler Austria 32 -191
  Wojciech Skupień Polska 32 -191
29 Stefan Thurnbichler Austria 26 -197
30 Michael Uhrmann Niemcy 23 -200
31 Andreas Widhölzl Austria 22 -201
  Sven Hannawald Niemcy 22 -201
33 Jens Salumäe Estonia 21 -202
  Jan Mazoch Czechy 21 -202
35 Martin Koch Austria 20 -203
36 Yusuke Kaneko Japonia 18 -205
37 Florian Liegl Austria 16 -207
  Matti Hautamäki Finlandia 16 -207
39 Jan Matura Czechy 15 -208
  Hideharu Miyahira Japonia 15 -208
41 Christian Nagiller Austria 14 -209
  Tommy Schwall USA 14 -209
43 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 13 -210
44 Peter Zonta Słowenia 12 -211
  Stefan Pieper Niemcy 12 -211
46 Jörg Ritzerfeld Niemcy 9 -214
  Anders Bardal Norwegia 9 -214
48 Nicolas Dessum Francja 7 -216
  Jon Aaraas Norwegia 7 -216
50 Akira Higashi Japonia 6 -217
51 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 5 -218
  Mathias Hafele Austria 5 -218
53 Assan Takhtakhunov Kazachstan 4 -219
54 Henning Stensrud Norwegia 3 -220
  Martin Mesik Słowacja 3 -220
  Kazuyoshi Funaki Japonia 3 -220
57 Stephan Hocke Niemcy 2 -221
  Arttu Lappi Finlandia 2 -221
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1136  
2 Finlandia Finlandia 889 -247
3 Słowenia Słowenia 677 -459
4 Niemcy Niemcy 645 -491
5 Norwegia Norwegia 541 -595
6 Japonia Japonia 283 -853
7 Czechy Czechy 192 -944
8 Polska Polska 132 -1004
9 Francja Francja 76 -1060
10 Szwajcaria Szwajcaria 61 -1075
11 Estonia Estonia 21 -1115
12 USA USA 14 -1122
13 Kazachstan Kazachstan 4 -1132
14 Słowacja Słowacja 3 -1133
Wyniki konkursów
09.08.2003 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Austria
10.08.2003 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
14.08.2003 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
29.08.2003 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Akseli Kokkonen (Finlandia)
31.08.2003 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »