TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 397  
2 Andreas Goldberger Austria 364 -33
3 Stefan Horngacher Austria 357 -40
4 Martin Höllwarth Austria 333 -64
5 Masahiko Harada Japonia 237 -160
6 Damjan Fras Słowenia 223 -174
7 Igor Medved Słowenia 213 -184
8 Alan Alborn USA 181 -216
9 Martin Schmitt Niemcy 169 -228
10 Andreas Widhölzl Austria 153 -244
11 Peter Zonta Słowenia 138 -259
12 Wojciech Skupień Polska 136 -261
13 Christof Duffner Niemcy 129 -268
  Yuta Watase Japonia 129 -268
15 Kazuyoshi Funaki Japonia 126 -271
16 Janne Ahonen Finlandia 119 -278
17 Roberto Cecon Włochy 108 -289
18 Roar Ljoekelsoey Norwegia 107 -290
19 Michael Uhrmann Niemcy 85 -312
20 Jakub Janda Czechy 81 -316
21 Jure Radelj Słowenia 78 -319
22 Stephan Hocke Niemcy 69 -328
  Simon Ammann Szwajcaria 69 -328
24 Alexander Herr Niemcy 63 -334
25 Olav Magne Dönnem Norwegia 58 -339
  Hideharu Miyahira Japonia 58 -339
27 Ville Kantee Finlandia 56 -341
28 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 55 -342
29 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 53 -344
30 Masayuki Sato Japonia 52 -345
31 Noriaki Kasai Japonia 46 -351
32 Sven Hannawald Niemcy 45 -352
33 Matti Hautamäki Finlandia 42 -355
34 Kazuya Yoshioka Japonia 41 -356
  Veli-Matti Lindström Finlandia 41 -356
36 Roland Audenrieth Niemcy 37 -360
37 Toni Nieminen Finlandia 36 -361
38 Jakub Hlava Czechy 35 -362
39 Wolfgang Loitzl Austria 34 -363
40 Primoz Zupan-Urh Słowenia 31 -366
41 Robert Mateja Polska 29 -368
  Jussi Hautamäki Finlandia 29 -368
43 Heung Chul Choi Korea Pd. 22 -375
44 Markus Eigentler Austria 21 -376
45 Martin Koch Austria 16 -381
  Łukasz Kruczek Polska 16 -381
47 Hansjörg Jäkle Niemcy 14 -383
  Henning Stensrud Norwegia 14 -383
49 Alexander Belov Rosja 13 -384
50 Takanobu Okabe Japonia 9 -388
51 Teppei Takano Japonia 8 -389
  Tomasz Pochwała Polska 8 -389
  Valery Kobelev Rosja 8 -389
54 Jörg Ritzerfeld Niemcy 7 -390
55 Martin Mesik Słowacja 6 -391
  Georg Späth Niemcy 6 -391
57 Michal Dolezal Czechy 5 -392
58 Hiroki Yamada Japonia 4 -393
59 Hans Petrat Niemcy 3 -394
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 3 -394
  Michael Neumayer Niemcy 3 -394
62 Morten Solem Norwegia 2 -395
  Maxim Polunin Kazachstan 2 -395
  Stefan Pieper Niemcy 2 -395
65 Yukio Sakano Japonia 1 -396
  Risto Jussilainen Finlandia 1 -396
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1278  
2 Japonia Japonia 711 -567
3 Słowenia Słowenia 683 -595
4 Niemcy Niemcy 632 -646
5 Polska Polska 586 -692
6 Finlandia Finlandia 324 -954
7 Norwegia Norwegia 289 -989
8 USA USA 181 -1097
9 Czechy Czechy 121 -1157
10 Włochy Włochy 108 -1170
11 Szwajcaria Szwajcaria 69 -1209
12 Korea Pd. Korea Pd. 25 -1253
13 Rosja Rosja 21 -1257
14 Słowacja Słowacja 6 -1272
15 Kazachstan Kazachstan 2 -1276
Wyniki konkursów
11.08.2001 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
12.08.2001 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
14.08.2001 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
18.08.2001 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Roberto Cecon (Włochy)
05.09.2001 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Stefan Horngacher (Austria)
08.09.2001 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Stefan Horngacher (Austria)
09.09.2001 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »