Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
21.12.2002 - Engelberg (Szwajcaria) K-120

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Janne Ahonen Finlandia 128.0 132.0 271.5
2 Mathias Hafele Austria 131.0 126.5 265.0
3 Sven Hannawald Niemcy 129.5 124.5 260.7
4 Andreas Kofler Austria 128.0 125.0 254.9
5 Martin Höllwarth Austria 124.5 127.0 254.7
6 Andreas Widhölzl Austria 126.5 124.0 252.9
7 Andreas Goldberger Austria 129.0 121.0 251.5
8 Martin Koch Austria 127.5 121.5 246.7
9 Peter Zonta Słowenia 121.5 127.0 246.3
10 Hideharu Miyahira Japonia 121.0 123.0 242.2
11 Michael Uhrmann Niemcy 123.5 122.5 241.3
12 Sigurd Pettersen Norwegia 126.0 118.0 236.7
13 Primoz Peterka Słowenia 120.0 122.5 236.5
14 Henning Stensrud Norwegia 127.0 116.0 236.4
15 Adam Małysz Polska 124.0 118.0 235.6
16 Martin Schmitt Niemcy 125.0 117.5 234.5
17 Roar Ljoekelsoey Norwegia 118.5 122.0 232.4
18 Tami Kiuru Finlandia 120.0 121.0 231.8
19 Damjan Fras Słowenia 119.0 121.5 229.4
20 Noriaki Kasai Japonia 116.0 119.5 225.9
21 Florian Liegl Austria 119.0 119.5 225.8
22 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 125.0 113.0 224.9
23 Kim-Roar Hansen Norwegia 114.5 120.5 220.5
24 Kazuyoshi Funaki Japonia 116.5 116.0 218.0
25 Veli-Matti Lindström Finlandia 116.0 117.5 217.8
26 Arttu Lappi Finlandia 115.0 115.5 211.4
27 Jussi Hautamäki Finlandia 122.0 120.5 208.5
28 Tomisław Tajner Polska 114.0 111.0 199.0
29 Reinhard Schwarzenberger Austria 125.0 110.5 197.4
30 Kristoffer Jaafs Szwecja 114.5 107.0 192.2
31 Chil-Ku Kang Korea Pd. 113.5 107.5 191.8
32 Marco Steinauer Szwajcaria 114.0 99.5 176.8
33 Georg Späth Niemcy 112.5   100.0
34 Ingemar Mayr Holandia 112.5   99.5
35 Simon Ammann Szwajcaria 111.5   97.2
36 Andreas Küttel Szwajcaria 110.0   95.5
37 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 110.5   94.9
38 Hiroki Yamada Japonia 108.5   91.8
39 Nicolas Dessum Francja 108.5   90.3
40 Clint Jones USA 108.0   89.9
41 Sylvain Freiholz Szwajcaria 107.0   88.6
42 Seou Choi Korea Pd. 107.0   88.1
43 Stephan Hocke Niemcy 107.5   87.5
44 Jörg Ritzerfeld Niemcy 105.0   84.0
  Alexander Herr Niemcy 105.0   84.0
46 Michael Neumayer Niemcy 105.0   83.0
47 Rok Benkovic Słowenia 103.5   81.3
48 Akseli Kokkonen Finlandia 97.5   69.0
49 Ilja Rosliakov Rosja 97.0   68.1
50 Marc Vogel Szwajcaria 94.0   62.2

« - wszystkie konkursy »

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich