Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 15:45
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team
21.12.2002 - Engelberg (Szwajcaria) K-120

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Janne Ahonen Finlandia 128.0 132.0 271.5
2 Mathias Hafele Austria 131.0 126.5 265.0
3 Sven Hannawald Niemcy 129.5 124.5 260.7
4 Andreas Kofler Austria 128.0 125.0 254.9
5 Martin Höllwarth Austria 124.5 127.0 254.7
6 Andreas Widhölzl Austria 126.5 124.0 252.9
7 Andreas Goldberger Austria 129.0 121.0 251.5
8 Martin Koch Austria 127.5 121.5 246.7
9 Peter Zonta Słowenia 121.5 127.0 246.3
10 Hideharu Miyahira Japonia 121.0 123.0 242.2
11 Michael Uhrmann Niemcy 123.5 122.5 241.3
12 Sigurd Pettersen Norwegia 126.0 118.0 236.7
13 Primoz Peterka Słowenia 120.0 122.5 236.5
14 Henning Stensrud Norwegia 127.0 116.0 236.4
15 Adam Małysz Polska 124.0 118.0 235.6
16 Martin Schmitt Niemcy 125.0 117.5 234.5
17 Roar Ljoekelsoey Norwegia 118.5 122.0 232.4
18 Tami Kiuru Finlandia 120.0 121.0 231.8
19 Damjan Fras Słowenia 119.0 121.5 229.4
20 Noriaki Kasai Japonia 116.0 119.5 225.9
21 Florian Liegl Austria 119.0 119.5 225.8
22 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 125.0 113.0 224.9
23 Kim-Roar Hansen Norwegia 114.5 120.5 220.5
24 Kazuyoshi Funaki Japonia 116.5 116.0 218.0
25 Veli-Matti Lindström Finlandia 116.0 117.5 217.8
26 Arttu Lappi Finlandia 115.0 115.5 211.4
27 Jussi Hautamäki Finlandia 122.0 120.5 208.5
28 Tomisław Tajner Polska 114.0 111.0 199.0
29 Reinhard Schwarzenberger Austria 125.0 110.5 197.4
30 Kristoffer Jaafs Szwecja 114.5 107.0 192.2
31 Chil-Ku Kang Korea Pd. 113.5 107.5 191.8
32 Marco Steinauer Szwajcaria 114.0 99.5 176.8
33 Georg Späth Niemcy 112.5   100.0
34 Ingemar Mayr Holandia 112.5   99.5
35 Simon Ammann Szwajcaria 111.5   97.2
36 Andreas Küttel Szwajcaria 110.0   95.5
37 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 110.5   94.9
38 Hiroki Yamada Japonia 108.5   91.8
39 Nicolas Dessum Francja 108.5   90.3
40 Clint Jones USA 108.0   89.9
41 Sylvain Freiholz Szwajcaria 107.0   88.6
42 Seou Choi Korea Pd. 107.0   88.1
43 Stephan Hocke Niemcy 107.5   87.5
44 Jörg Ritzerfeld Niemcy 105.0   84.0
  Alexander Herr Niemcy 105.0   84.0
46 Michael Neumayer Niemcy 105.0   83.0
47 Rok Benkovic Słowenia 103.5   81.3
48 Akseli Kokkonen Finlandia 97.5   69.0
49 Ilja Rosliakov Rosja 97.0   68.1
50 Marc Vogel Szwajcaria 94.0   62.2

« - wszystkie konkursy »

Kalendarium
Yuka Seto
Najbliższe zawody - szczegółowy program
22 lutego 2024 (czwartek)
09:30
PŚ Oberstdorf
14:15
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:40
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
23 lutego 2024 (piątek)
15:45
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
16:00
CoC Iron Mountain
odprawa techniczna
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
seria próbna
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Sapporo | 2. konkurs indywidualny, HS 134
dzisiaj
16:06
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:10
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:38
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
17:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
19:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
01:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich