Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
22.12.2007 - Engelberg (Szwajcaria) K-125

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Thomas Morgenstern Austria 132.5 133.0 260.4
2 Andreas Kofler Austria 134.5 128.5 254.4
3 Tom Hilde Norwegia 133.5 129.5 252.9
4 Gregor Schlierenzauer Austria 126.5 134.5 249.8
5 Wolfgang Loitzl Austria 130.5 126.5 242.6
6 Michael Neumayer Niemcy 124.5 129.0 232.3
7 Andreas Küttel Szwajcaria 127.0 124.5 231.2
8 Manuel Fettner Austria 122.5 129.5 231.1
9 Jernej Damjan Słowenia 124.0 127.5 226.2
10 Adam Małysz Polska 129.0 119.0 223.9
11 David Lazzaroni Francja 123.0 126.0 222.6
12 Simon Ammann Szwajcaria 130.0 117.5 222.5
13 Roman Koudelka Czechy 123.5 124.5 222.4
14 Martin Cikl Czechy 127.5 120.0 221.5
15 Anders Bardal Norwegia 121.5 124.5 217.8
16 Janne Ahonen Finlandia 130.0 115.0 217.5
17 Matti Hautamäki Finlandia 122.0 123.0 216.0
  Arthur Pauli Austria 123.0 22.0 216.0
19 Pavel Karelin Rosja 122.0 121.0 211.4
20 Michael Uhrmann Niemcy 119.5 121.5 207.3
21 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 129.0 111.5 206.4
22 Sigurd Pettersen Norwegia 120.5 116.5 199.1
23 Dmitriy Vassiliev Rosja 120.0 114.5 194.1
24 Nikolay Karpenko Kazachstan 116.0 115.5 188.2
25 Denis Kornilov Rosja 118.0 112.5 186.9
  Veli-Matti Lindström Finlandia 118.0 112.5 186.9
27 Martin Koch Austria 117.5 111.0 182.3
28 Primoz Peterka Słowenia 116.0 110.0 177.3
29 Roar Ljoekelsoey Norwegia 115.5 110.0 174.9
30 Heung Chul Choi Korea Pd. 115.5 103.5 161.7
31 Guido Landert Szwajcaria 114.5   92.1
32 Robert Kranjec Słowenia 115.0   92.0
33 Georg Späth Niemcy 114.5   91.6
34 Seou Choi Korea Pd. 114.5   91.1
35 Jurij Tepes Słowenia 113.5   90.3
36 Stephan Hocke Niemcy 113.5   89.8
37 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 113.5   89.3
38 Anders Jacobsen Norwegia 112.5   87.5
39 Vincent Descombes Sevoie Francja 112.5   87.0
40 Sebastian Colloredo Włochy 111.5   85.2
41 Kamil Stoch Polska 111.0   84.3
42 Emmanuel Chedal Francja 110.5   83.4
43 Mitja Meznar Słowenia 108.0   78.9
44 Sami Niemi Finlandia 108.0   77.9
45 Erik Simon Niemcy 107.0   76.1
46 Antonin Hajek Czechy 105.5   72.9
47 Piotr Żyła Polska 106.0   72.3
48 Ville Larinto Finlandia 102.5   67.5
49 Harri Olli Finlandia 100.0   62.5
50 Severin Freund Niemcy 88.0   33.4

« - wszystkie konkursy »

Kalendarium
Berkutschi.com
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich