Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
PŚ druż.

W środę 2 marca na skoczniach Skalite w Szczyrku odbyły się finałowe zawody z cyklu LOTOS Cup 2011. W imprezie wzięło udział 143 skoczków z siedemnastu klubów. Juniorzy E wystartowali na obiekcie HS 44, juniorzy D na HS 77, a pozostali na  HS 106. Dodatkowe konkursy dla juniorów B i C początkowo miały się odbyć również na największej skoczni, jednak z powodu silnego wiatru zostały przeniesione na mniejszy obiekt – HS 77 i zakończyły się po pierwszej serii punktowanej.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W kategorii junior A ponownie najlepszy był Jan Ziobro (WKS Zakopane), który wyprzedził Mateusza Cieślara (KS Wisła Ustronianka) i Jędrzeja Ścisłowicza (LKS Klimczok Bystra/SMS Szczyrk). Klasyfikację generalną wygrał Mateusz Cieślar z dorobkiem 409 pkt.

W grupie seniorów na pierwszym miejscu znalazł się Mateusz Wantulok (AZS AWF Katowice).

Andrzej Gąsienica (TS Wisła Zakopane/SMS Zakopane) zwyciężył w konkursie dla juniorów B, rozgrywanym na obiekcie HS 106: - Moje skoki są teraz bardzo dobre. Zbliża się koniec sezonu, a to dość ciężki okres, ponieważ organizm jest zmęczony startami. Pokazuję jednak, że jestem w stanie skakać na wysokim poziomie.
W drugim z konkursów (skocznia HS 77) najlepszy był Krzysztof Biegun (SS-R LZS Sokół Szczyrk). Obaj ci skoczkowie wygrali również klasyfikację generalną juniora B, zdobywając taką samą liczbę punktów (po 480). - Krzysztof Biegun jest dobrym zawodnikiem, zdobył przecież złoty medal w drużynie na EYOWF w Libercu. W tym roku zrobił wyraźny postęp i jest bardzo groźnym rywalem – powiedział
o koledze Andrzej Gąsienica.

W grupie wiekowej juniora C obydwa konkursy wygrał Krzysztof Leja (AZS Zakopane/SMS Zakopane): - Moje występy były bardzo dobre. Myślałem, że nie dotrwam do końca, ale się udało. W ciągu całego sezonu tylko jeden start mi nie wyszedł. Konkurencja w kategorii junior C była silna, ale dałem radę wszystkich pokonać. Leja triumfował także w końcowej klasyfikacji generalnej z dorobkiem aż siedmiu zwycięstw i jednego piątego miejsca.

Konkurs w kategorii juniora D wygrał Krzysztof Kabot (KS Wisła Ustronianka), który także jednocześnie odniósł zwycięstwo w klasyfikacji generalnej: - Skakało mi się bardzo dobrze, warunki dopisały. Nie było jednak tak prosto, startował przecież drugi dzisiaj Antek Juroszek oraz Dawid Jarząbek.

Wśród dziewcząt po raz kolejny triumfowała Joanna Szwab (TS Wisła Zakopane), natomiast klasyfikację generalną wygrała jej klubowa koleżanka – Joanna Gawron.

W najmłodszej grupie wiekowej (junior E) kolejne zwycięstwo zaliczył Paweł Wąsek (LKS Olimpia Goleszów) i tym samym przypieczętował on swój triumf w końcowej klasyfikacji generalnej. Drugie miejsce zajął Bartosz Czyż (KS Wisła Ustronianka), a trzecie – Kacper Konior (LKS Klimczok Bystra).

Wyniki

Junior A (HS 106)

1. Jan Ziobro (WKS Zakopane) 94,5 m i 98 m – nota łączna 230,5 pkt.
2. Mateusz Cieślar (KS Wisła Ustronianka) 95,5 m i 93,5 m – nota łączna 222,5 pkt.
3. Jędrzej Ścisłowicz (LKS Klimczok Bystra/SMS Szczyrk) 89 m i 99,5 m – nota łączna 220 pkt.
4. Szczepan Kupczak (SS-R LZS Sokół Szczyrk/SMS Szczyrk) 90,5 m i 95,5 m – nota łączna 215 pkt.
5. Piotr Czyż (KS Wisła Ustronianka/SMS Szczyrk) 91,5 m i 94 m – nota łączna 213 pkt.
6. Dawid Kanik (LKS Klimczok Bystra/SMS Szczyrk) 86,5 m i 97 m – 208,5 pkt.

Klasyfikacja generalna Juniora A

1. Mateusz Cieślar (KS Wisła Ustronianka) 409 pkt.
2. Szczepan Kupczak (SS-R LZS Sokół Szczyrk/SMS Szczyrk) 355 pkt.
3. Andrzej Szlembarski (AZS Zakopane/SMS Zakopane) 343 pkt.
4. Artur Kukuła (KS Wisła Ustronianka/SMS Zakopane) 296 pkt.
5. Dawid Kanik (LKS Klimczok Bystra/SMS Szczyrk) 252 pkt.
6. Piotr Szczepaniak-Krupowski (AZS Zakopane/SMS Zakopane) 235 pkt.

Junior B (HS 106)

1. Andrzej Gąsienica (TS Wisła Zakopane/SMS Zakopane) 93 m i 105,5 m – nota łączna 242 pkt.
2. Krzysztof Biegun (SS-R LZS Sokół Szczyrk/SMS Szczyrk) 94 m i 98,5 m – nota łączna 229,5 pkt.
3. Mateusz Kojzar (KS Wisła Ustronianka/SMS Szczyrk) 92 m i 98 m – nota łączna 222,5 pkt.
4. Piotr Świerczek (LKS Klimczok Bystra/SMS Szczyrk) 88,5 m i 102 m – nota łączna 219,5 pkt.
5. Stanisław Biela (UKS Sołtysianie Stare Bystre/SMS Zakopane) 90 m i 96,5 m – nota łączna 216 pkt.
6. Marcin Miętus (AZS Zakopane/SMS Zakopane) 90,5 m i 96,5 m – nota łączna 214,5 pkt.

Junior B (dodatkowe zawody HS 77)

1. Krzysztof Biegun (SS-R LZS Sokół Szczyrk/SMS Szczyrk) 75,5 m – nota 120,6 pkt.
2. Andrzej Gąsienica (TS Wisła Zakopane/SMS Zakopane) 73,5 m – nota 120,2 pkt.
3. Mateusz Kojzar (KS Wisła Ustronianka/SMS Szczyrk) 71 m – nota 114,7 pkt.
4. Rafał Polinkiewicz (TS Wisła Zakopane/SMS Zakopane) 70,5 m – nota 113,6 pkt.
5. Marcin Miętus (AZS Zakopane/SMS Zakopane) 70 m – nota 112 pkt.
6. Patryk Dunajski (KS Wisła Ustronianka/SMS Szczyrk) 69,5 m – nota 110,4 pkt.

Klasyfikacja generalna Juniora B

1. Krzysztof Biegun (SS-R LZS Sokół Szczyrk/SMS Szczyrk) 480 pkt.
1. Andrzej Gąsienica (TS Wisła Zakopane/SMS Zakopane) 480 pkt.
3. Mateusz Kojzar (KS Wisła Ustronianka/SMS Szczyrk) 440 pkt.
4. Szymon Szostok (KS Wisła Ustronianka) 372 pkt.
5. Jakub Przybyła (WKS Zakopane/SMS Zakopane) 362 pkt.
6. Stanisław Biela (UKS Sołtysianie Stare Bystre/SMS Zakopane) 349 pkt.

Junior C (HS 106)

1. Krzysztof Leja (AZS Zakopane/SMS Zakopane) 89,5 m i 106,5 m – nota łączna 239 pkt.
2. Kamil Gałysa (AZS Zakopane/SMS Zakopane) 95,5 m i 96 m – nota łączna 224,5 pkt.
3. Michał Pytel (TS Wisła Zakopane/SMS Szczyrk) 93,5 m i 96,5 m – nota łączna 222,5 pkt.
4. Bartosz Gąsienica-Laskowy (AZS Zakopane/SMS Zakopane) 91 m i 97 m – nota łączna 217,5 pkt.
5. Michał Milczanowski (ZTS Zakucie Zagórz/SMS Szczyrk) 86,5 m i 96 m – nota łączna 205 pkt.
6. Jakub Wolny (LKS Klimczok Bystra/SMS Szczyrk) 87 m i 93 m – nota łączna 197,5 pkt.

Junior C (dodatkowy konkurs HS 77)

1. Krzysztof Leja (AZS Zakopane/SMS Zakopane)76,5 m – nota 128,8 pkt.
2. Piotr Byrski (TS Wisła Zakopane) 71,5 m – nota 114,8 pkt.
3. Bartosz Gąsienica-Laskowy (AZS Zakopane/SMS Zakopane) 70,5 m – nota 112,1 pkt.
4. Michał Pytel (TS Wisła Zakopane/SMS Szczyrk) 69 m – nota 109,3 pkt.
5. Artur Łokaj (SS-R LZS Sokół Szczyrk/SMS Szczyrk) 69 m – nota 108,8 pkt.
6. Filip Sakala (TJ Frenstat) 68 m – nota 105,6 pkt.

Klasyfikacja generalna Juniora C

1. Krzysztof Leja (AZS Zakopane/SMS Zakopane) 745 pkt.
2. Łukasz Podżorski (KS Wisła Ustronianka/SMS Szczyrk) 441 pkt.
3. Jakub Wolny (LKS Klimczok Bystra/SMS Szczyrk) 400 pkt.
4. Michał Pytel (TS Wisła Zakopane/SMS Szczyrk) 395 pkt.
5. Kamil Gałysa (AZS Zakopane/SMS Zakopane) 392 pkt.
6. Bartosz Gąsienica-Laskowy (AZS Zakopane/SMS Zakopane) 338 pkt.

Junior D (HS 77)

1. Krzysztof Kabot (KS Wisła Ustronianka) 71 m i 70 m – nota łączna 225,2 pkt.
2. Antoni Juroszek (KS Wisła Ustronianka) 72 m i 67,5 m – nota łączna 221,9 pkt.
3. Damian Lasota (TJ Trinec) 69 m i 70 m – nota łączna 218,3 pkt.
4. Dawid Jarząbek (TS Wisła Zakopane) 67,5 m i 71 m – nota łączna 215,2 pkt.
5. Frantisek Holik (SK Lomnice nad Popelkou) 64,5 m i 66,5 m – nota łączna 200,2 pkt.
6. Daniel Mąka (LKS Poroniec Poronin) 59 m i 63,5 m – nota łączna 175 pkt.

Klasyfikacja generalna Juniora D

1. Krzysztof Kabot (KS Wisła Ustronianka) 665 pkt.
2. Dawid Jarząbek (TS Wisła Zakopane) 610 pkt.
3. Antoni Juroszek (TS Wisła Zakopane) 570 pkt.
4. Daniel Mąka (LKS Poroniec/SMS Zakopane) 440 pkt.
5. Paweł Gut (LKS Poroniec Poronin/SMS Zakopane) 330 pkt.
6. Jakub Jurosz (KS Wisła Ustronianka) 329 pkt.

Junior E (HS 44)

1. Paweł Wąsek (LKS Olimpia Goleszów) 42 m i 43,5 m – nota łączna 247,6 pkt.
2. Bartosz Czyż (KS Wisła Ustronianka) 41 m i 42,5 m – nota łączna 235,7 pkt.
3. Kacper Konior (LKS Klimczok Bystra) 41 m i 42 m – nota łączna 232,6 pkt.
4. Damian Skupień (TS Wisła Zakopane) 41 m i 41,5 m – nota łączna 227,5 pkt.
5. Łukasz Stawowy (PKS Olimpijczyk Gilowice) 39,5 m i 41 m – nota łączna 219,1 pkt.
6. Piotr Kudzia (LKS Klimczok Bystra) 40 m i 40 m – nota łączna 218 pkt.

Klasyfikacja generalna Juniora E

1. Paweł Wąsek (LKS Olimpia Goleszów) 780 pkt.
2. Bartosz Czyż (KS Wisła Ustronianka) 575 pkt.
3. Tomasz Pilch (KS Wisła Ustronianka) 422 pkt.
4. Kacper Konior (LKS Klimczok Bystra) 411 pkt.
5. Damian Skupień (TS Wisła Zakopane) 391 pkt.
6. Jakub Chowaniec (TS Wisła Zakopane) 328 pkt.

Dziewczęta (HS 44)

1. Joanna Szwab (TS Wisła Zakopane) 38,5 m i 39,5 m – nota łączna 208,1 pkt.
2. Joanna Gawron (TS Wisła Zakopane) 38,5 m i 38,5 m – nota łączna 203,9 pkt.
3. Michaela Rajnochova (TJ Frenstat) 37 m i 38 m – nota łączna 195 pkt.
4. Magdalena Pałasz (UKS Sołtysianie Stare Bystre/SMS Zakopane) 31,5 m i 32 m – nota łączna 153,2 pkt.
5. Monika Luber (PKS Olimpijczyk Gilowice) 26 m i 32 m – nota łączna 130,1 pkt
6. Katarzyna Pałasz (UKS Zogrody Stare Bystre) 20,5 m i 22,5 m – nota łączna 76,1 pkt.

Klasyfikacja generalna dziewcząt

1. Joanna Gawron (TS Wisła Zakopane) 740 pkt.
2. Joanna Szwab (TS Wisła Zakopane) 700 pkt.
3. Magdalena Pałasz (UKS Sołtysianie Stare Bystre/SMS Zakopane) 480 pkt.
4. Katarzyna Pałasz (UKS Zogrody Stare Bystre) 375 pkt.
5. Paulina Twardosz (PKS Olimpijczyk Gilowice) 282 pkt.
6. Monika Luber (PKS Olimpijczyk Gilowice) 250 pkt.

Senior (HS 106)

1. Mateusz Wantulok (AZS AWF Katowice) 92,5 m i 92 m – nota łączna 211,5 pkt.
2. Jiri Mazoch (TJ Frenstat) 86,5 m i 98,5 m – nota łączna 208,5 pkt
3. Kacper Skrobot (TS Wisła Zakopane) 89,5 m i 90 m – nota łączna 199,5 pkt.
4. Wojciech Gąsienica-Kotelnicki (TS Wisła Zakopane) 88,5 m i 90,5 m – nota łączna 198,5 pkt.
5. Dawid Kowal (AZS Zakopane) 86 m i 80,5 m – nota łączna 169 pkt.
6. Andrzej Zarycki (LKS Poroniec Poronin) 78,5 m i 79 m – nota łączna 146 pkt.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2011 - wszystkie artykuły
Komentarze
Gość
Dobrze wam poszło
(04.03.2011, 21:09)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Dobiegł końca tegoroczny Lotos Cup
Dobiegł końca tegoroczny Lotos Cup

Dobiegł końca tegoroczny Lotos Cup

Kalendarium
Adam Ruda
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (piątek)
12:00
PŚ Wisła
odprawa techniczna
16:30
PŚ Wisła
oficjalny trening
18:00
PŚ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
PŚ Wisła
seria próbna
16:00
PŚ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
PŚ Wisła
seria próbna
11:30
PŚ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (piątek)
12:00
PŚ Ruka
odprawa techniczna
16:00
PŚ Ruka
oficjalny trening
18:00
PŚ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich