Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
25.02.2024, godz. 13:45
Hinzenbach HS-90
PŚ K

Artti Aigro uzyskał najlepszy rezultat serii próbnej poprzedzającej pierwszy konkurs FIS Cup mężczyzn w Otepää. Wśród Polaków najdalej lądował Klemens Joniak.

W serii próbnej Aigro nie poleciał co prawda najdalej, ale odległość 92,5 metra przy wietrze 0,96 m/s pod narty dało mu najwyższą notę. Estończyk wyprzedził dwóch Austriaków - Markusa Rupitscha (95 m - 1,86 m/s) i Mikę Schwanna (94 m - 1,7 m/s).

Wśród Polaków najlepiej spisał się Klemens Joniak, któremu 81,5 m dało szesnaste miejsce; tuż za nim sklasyfikowano innych naszych reprezentantów - Szymona Zapotocznego (80,5 m), Szymona Jojko (78 m) i Mateusza Gruszkę (81 m); z kolei Jan Habdas (76 m), Adam Niżnik (76,5 m), Arkadiusz Jojko (78 m) i Wiktor Szozda (75 m) znaleźli się w trzeciej dziesiątce.

Wszyscy startowali z ósmej belki; wiatr wiał pod narty z siłą do 2,8 m/s.
Wyniki serii próbnej
zawodnik kraj odl. punkty
1 Artti Aigro Estonia 92.5 57.3
2 Markus Rupitsch Austria 95.0 55.1
3 Mika Schwann Austria 94.0 54.4
4 Luca Roth Niemcy 96.5 54.0
5 Martti Nomme Estonia 92.5 52.3
6 Markus Mueller Austria 92.0 49.5
7 Kevin Maltsev Estonia 89.5 46.6
8 Justin Lisso Niemcy 93.5 44.8
9 Xiaoyang Zhou Chiny 83.0 40.1
10 Stefan Rainer Austria 84.5 39.3
11 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 82.5 38.5
12 Kasperi Valto Finlandia 85.5 38.1
13 Maximilian Ortner Austria 87.5 37.2
14 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 80.0 33.6
15 Frantisek Lejsek Czechy 83.5 32.0
16 Klemens Joniak Polska 81.5 31.7
17 Szymon Zapotoczny Polska 80.5 31.1
18 Szymon Jojko Polska 78.0 29.1
19 Mateusz Gruszka Polska 81.0 26.9
20 Qiwu Song Chiny 76.5 26.3
21 Weijie Zhen Chiny 82.5 24.9
22 Ylxin Lyu Chiny 76.0 23.8
23 Jan Habdas Polska 76.0 23.5
24 Adam Niżnik Polska 76.5 21.3
25 Arkadiusz Jojko Polska 78.0 20.1
26 Paavo Romppainen Finlandia 80.0 19.4
27 Tuomas Kinnunen Finlandia 74.5 18.0
28 Rui Wang Chiny 71.0 14.7
29 Karel Rammo Estonia 71.5 14.5
30 Wiktor Szozda Polska 75.0 13.1
31 Zhe Chen Chiny 72.0 10.8
32 Honglin Zhu Chiny 69.5 8.0
33 Chuan Zhao Chiny 68.0 5.9
34 Xin Liu Chiny 68.0 5.8
35 Xuyu Huang Chiny 63.5 3.6
36 Tomas Kuisma Finlandia 66.5 2.8
37 David Rygl Czechy 65.0 2.4
38 Hanno-Henri Reidolf Estonia 58.0 0.0
  Vilho Palosaari Finlandia 63.5 0.0
  Markus Kagu Estonia 61.0 0.0
  Sergey Zyryanov Kazachstan 56.5 0.0
  Giorgi Diakonovi Gruzja 37.0 0.0
  Andero Kapp Estonia 62.5 0.0
  Markkus Alter Estonia 68.0 0.0
  Erik Kapias Słowacja 58.5 0.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2021 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Otepää: Aigro najlepszy w serii próbnej
FIS Cup Otepää: Aigro najlepszy w serii próbnej

FIS Cup Otepää: Aigro najlepszy w serii próbnej

Kalendarium
Walter Hofer
Dziś urodziny obchodzą:
Walter Hofer (1955)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:30
CoC Kranj
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Kranj
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1, konkurs, HS 235
dzisiaj
09:39
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1, konkurs, HS 235
dzisiaj
13:28
Eurosport w Player.pl Studio zimowe
dzisiaj
13:30
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | 2. konkurs kobiet, HS 90
dzisiaj
14:25
Eurosport w Player.pl Oberstdorf |
dzisiaj
14:25
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje + 2. konkurs, HS 235
dzisiaj
15:21
Eurosport w Player.pl Studio zimowe
dzisiaj
15:26
Eurosport w Player.pl Studio zimowe
dzisiaj
15:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - studio sport
dzisiaj
15:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 2. konkursu indywidualnego, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich