Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Damian Skupień Polska 340  
2 Wiktor Pękala Polska 300 -40
3 Jarosław Krzak Polska 200 -140
  Piotr Kudzia Polska 200 -140
5 Szymon Pawłowski Polska 163 -177
6 Łukasz Stawowy Polska 153 -187
7 Adrian Nalepka Polska 122 -218
8 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 120 -220
9 Kacper Konior Polska 108 -232
10 Paweł Szyndlar Polska 94 -246
11 Bartosz Czyż Polska 90 -250
  Dawid Jarz±bek Polska 90 -250
13 Dawid Groszek Polska 84 -256
14 Mateusz Rajda Polska 72 -268
15 Andrzej Szczechowicz Polska 61 -279

Wyniki konkursów
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Piotr Kudzia (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Piotr Kudzia (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Kieta Polska 286  
2 Adam Niżnik Polska 200 -86
3 Kacper Stosel Polska 199 -87
4 Arkadiusz Jojko Polska 185 -101
5 Krystian Zygmuntowicz Polska 167 -119
6 Dawid Haberny Polska 147 -139
7 Bartłomiej Klimowski Polska 142 -144
8 Mateusz Gruszka Polska 140 -146
  Kacper Juroszek Polska 140 -146
10 Karol Niemczyk Polska 137 -149
11 Mateusz Jarosz Polska 136 -150
12 Szymon Jojko Polska 126 -160
13 Maciej Korzeniowski Polska 95 -191
14 Adam Skupień Polska 94 -192
15 Maciej Zborowski Polska 92 -194
16 Stanisław Ciszek Polska 75 -211
17 Maciej G±sienica Ciaptak Polska 58 -228
18 Wiktor Fickowski Polska 56 -230
19 Jakub Harat Polska 55 -231
20 Tomasz Piczura Polska 53 -233
21 Tymoteusz Pałka Polska 45 -241
22 Bartłomiej Kowalczyk Polska 42 -244
23 Adrian Wawrzacz Polska 38 -248
24 Wojciech Bukowski Polska 20 -266
25 Patryk Pulkowski Polska 19 -267

Wyniki konkursów
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Krzysztof Kieta (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Krzysztof Kieta (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jan Habdas Polska 400  
2 Michał Martynek Polska 320 -80
3 Miłosz Krzempek Polska 230 -170
4 Stanisław Majerczyk Polska 185 -215
5 Robert Ry¶ Polska 168 -232
6 Jan Rzadkosz Polska 164 -236
7 Szymon Zapotoczny Polska 162 -238
8 Marcin Wróbel Polska 123 -277
9 Jan Bukowski Polska 122 -278
10 Jan Galica Polska 115 -285
11 Michał Jastrzębski Polska 100 -300
12 Bartłomiej Kuchta Polska 90 -310
13 Dominik Niemczyk Polska 69 -331
14 Kamil Słodyczka Polska 65 -335
15 Jan Cudzich Polska 62 -338
16 Wojciech Troszok Polska 56 -344
17 Jakub Haza Polska 53 -347
18 Jakub Wisełka Polska 52 -348
19 Stanisław Marusarz Polska 50 -350
20 Grzegorz Mitręga Polska 49 -351
21 Mateusz Chra¶cina Polska 41 -359
22 Jan Liszka Polska 37 -363
23 Szymon Niemczyk Polska 31 -369
24 Konrad Czul Polska 30 -370
25 Gabriel Kukuczka Polska 28 -372
26 Dawid Żlik Polska 20 -380
27 Bartłomiej Bobak Polska 19 -381
28 Jakub Wantulok Polska 18 -382
29 Miłosz Szurkiewicz Polska 8 -392

Wyniki konkursów
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Klemens Joniak Polska 380  
2 Wiktor Szozda Polska 290 -90
3 Wojciech Cie¶lar Polska 215 -165
4 Kacper Jarz±bek Polska 209 -171
5 Filip Gluza Polska 177 -203
6 Rafał Rafacz Polska 154 -226
7 Klemens Staszel Polska 152 -228
8 Kamil Waszek Polska 129 -251
9 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 126 -254
10 Mateusz Michniak Polska 111 -269
11 Mateusz Król Polska 88 -292
12 Mikołaj Serwatowicz Polska 87 -293
13 Andrzej Waliczek Polska 86 -294
14 Maciej Staszewski Polska 84 -296
15 Szymon Jarończyk Polska 76 -304
16 Antoni Orawski Polska 69 -311
17 Wiktor Fender Polska 66 -314
18 Jakub Cie¶lar Polska 56 -324
19 Jakub Wójcik Polska 51 -329
20 Szymon Dubiel Polska 43 -337
21 Jacek Spyrka Polska 28 -352
22 Filip D±bkowski Polska 26 -354
23 Michał Szalbot Polska 21 -359
24 Patryk Wnętrzak Polska 20 -360
25 Szymon Długosz Polska 15 -365
26 Mateusz Mysza Polska 8 -372

Wyniki konkursów
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kacper Tomasiak Polska 380  
2 Tymoteusz Dyduch Polska 320 -60
3 Mikołaj Wantulok Polska 200 -180
4 Michał Obtułowicz Polska 185 -195
5 Łukasz Łukaszczyk Polska 172 -208
6 Grzegorz Rafacz Polska 158 -222
7 Szymon Bobak Polska 145 -235
8 Tymoteusz Cienciała Polska 136 -244
9 Marcin Sobański Polska 121 -259
10 Szymon Byrski Polska 113 -267
11 Kacper Wantulok Polska 99 -281
12 Jakub Niemczyk Polska 94 -286
13 Paweł Lichaj Polska 78 -302
14 Marcin Kryska Polska 65 -315
15 Tomasz Samiec Polska 60 -320
16 Michał Zarycki Polska 58 -322
  Szymon Urbański Polska 58 -322
18 Wojciech Sikora Polska 55 -325
19 Bartłomiej Grzebień Polska 53 -327
20 Filip Staszewski Polska 51 -329
21 Mateusz Maciusiak Polska 49 -331
22 Klemens Bafia Polska 32 -348
23 Witold Mrowiec Polska 30 -350
24 Dawid Stoch Polska 28 -352
25 Jan Krużołek Polska 25 -355
26 Stanisław Wiercioch Polska 23 -357
27 Dawid Dzioboń Polska 22 -358
28 Jakub Cembala Polska 15 -365
29 Adam Pabon Polska 12 -368
30 Oliver Szturc Polska 9 -371
  Mateusz Majewski Polska 9 -371
32 Karol Pieczarka Polska 7 -373
33 Piotr Nowak Polska 6 -374
  Adam Pilch Polska 6 -374
35 Mateusz Ustupski Polska 4 -376
  Kamil Szwajnos Polska 4 -376
37 Aleksander Luberda Polska 1 -379

Wyniki konkursów
06.01.2019 Szczyrk Polska HS-44
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-44
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Tymoteusz Dyduch (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii KOBIETY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Szwab Polska 320  
2 Anna Twardosz Polska 235 -85
3 Joanna Kil Polska 216 -104
4 Kamila Karpiel Polska 200 -120
5 Magdalena Pałasz Polska 195 -125
6 Nicole Konderla Polska 166 -154
7 Kinga Rajda Polska 160 -160
8 Marcelina Bełtowska Polska 133 -187
9 Róża Pawlikowska Polska 127 -193
10 Wiktoria Przybyła Polska 124 -196
11 Wiktoria Polanowska Polska 112 -208
12 Nikola Pietraszko Polska 96 -224
13 Natalia Kobiela Polska 88 -232
14 Anna Ż±dło Polska 36 -284

Wyniki konkursów
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-72
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIORKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sara Tajner Polska 360  
2 Pola Bełtowska Polska 340 -20
3 Amelia Polanowska Polska 260 -100
4 Natalia Słowik Polska 195 -165
5 Łucja Słowik Polska 185 -175
6 Ewa Fr±czek Polska 140 -220
7 Natalia Łupieżowiec Polska 125 -235
8 Paulina Czepczor Polska 120 -240
9 Zuzanna Rapacz Polska 76 -284
10 Marlena Pietraszko Polska 53 -307
11 Agnieszka Ochodek Polska 52 -308
12 Nikola Kiersnowska Polska 24 -336

Wyniki konkursów
06.01.2019 Szczyrk Polska HS-44
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-44
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-38
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Leja Polska 360  
2 Łukasz Bukowski Polska 285 -75
3 Paweł Twardosz Polska 180 -180
4 Wojciech Marusarz Polska 110 -250
5 Artur Kukuła Polska 95 -265

Wyniki konkursów
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Paweł Twardosz (Polska)
07.01.2019 Szczyrk Polska HS-106
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
08.02.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
09.02.2019 Zakopane Polska HS-94
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Alexander Stöckl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alexander Stöckl (1973)
Najbliższe zawody
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
17:30
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
18:30
CoC-k Notodden
seria próbna
19:15
CoC-k Notodden
konkurs ind.
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich