Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
08.12.2019, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC
Kalendarz zawodów - Grand Prix Czterech Narodów 2008
27.07.2008 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 GP4N
01.08.2008 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105 GP4N, nocny
03.08.2008 Courchevel Francja HS-132 K-120 GP4N, nocny
05.08.2008 Pragelato Włochy HS-140 K-125 GP4N, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 913.2  
2 Andreas Kofler Austria 908.3 -4.9
3 Simon Ammann Szwajcaria 897.6 -15.6
4 Thomas Morgenstern Austria 891.4 -21.8
5 Michael Uhrmann Niemcy 874.6 -38.6
6 Roman Koudelka Czechy 873.4 -39.8
7 Harri Olli Finlandia 868.5 -44.7
8 Michael Neumayer Niemcy 868.2 -45.0
9 Andreas Küttel Szwajcaria 851.0 -62.2
10 Fumihisa Yumoto Japonia 829.2 -84.0
11 Shohei Tochimoto Japonia 826.4 -86.8
12 Taku Takeuchi Japonia 817.6 -95.6
13 Nikolay Karpenko Kazachstan 810.4 -102.8
14 Stephan Hocke Niemcy 798.8 -114.4
15 Maciej Kot Polska 780.7 -132.5
16 Martin Schmitt Niemcy 716.9 -196.3
17 Emmanuel Chedal Francja 698.8 -214.4
  David Lazzaroni Francja 698.8 -214.4
19 Kalle Keituri Finlandia 698.1 -215.1
20 Borek Sedlak Czechy 687.3 -225.9
21 Dimitry Vassiliev Rosja 673.3 -239.9
22 Ondrej Vaculik Czechy 670.7 -242.5
  Georg Späth Niemcy 670.7 -242.5
24 Yuta Watase Japonia 667.0 -246.2
25 Primoz Pikl Słowenia 592.4 -320.8
26 Heung Chul Choi Korea Pd. 578.2 -335.0
27 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 577.8 -335.4
28 Jernej Damjan Słowenia 576.8 -336.4
29 Bastian Kaltenböck Austria 575.3 -337.9
30 Sami Niemi Finlandia 561.6 -351.6
31 Ville Larinto Finlandia 553.3 -359.9
32 Jan Matura Czechy 548.8 -364.4
33 Dimitry Ipatov Rosja 538.8 -374.4
34 Stefan Hula Polska 536.9 -376.3
35 Vincent Descombes Sevoie Francja 535.4 -377.8
36 Ilja Rosliakov Rosja 528.7 -384.5
37 Mitja Meznar Słowenia 442.3 -470.9
38 Anders Bardal Norwegia 435.0 -478.2
39 Marcin Bachleda Polska 410.5 -502.7
40 Martin Cikl Czechy 405.3 -507.9
41 Tom Hilde Norwegia 401.5 -511.7
42 Seou Choi Korea Pd. 400.5 -512.7
43 Łukasz Rutkowski Polska 332.6 -580.6
44 Anders Jacobsen Norwegia 331.1 -582.1
45 Roland Mueller Austria 317.2 -596.0
46 Noriaki Kasai Japonia 312.4 -600.8
47 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 305.6 -607.6
48 Andreas Wank Niemcy 234.5 -678.7
49 Adam Małysz Polska 232.0 -681.2
50 Takanobu Okabe Japonia 229.2 -684.0
51 Stefan Read Kanada 217.3 -695.9
52 Arttu Lappi Finlandia 212.8 -700.4
53 Assan Takhtakhunov Kazachstan 209.0 -704.2
54 Kenneth Gangnes Norwegia 188.6 -724.6
55 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 184.1 -729.1
56 Denis Kornilov Rosja 168.8 -744.4
57 Manuel Fettner Austria 111.5 -801.7
58 Felix Schoft Niemcy 111.0 -802.2
59 Pascal Bodmer Niemcy 108.5 -804.7
60 Sebastian Colloredo Włochy 107.8 -805.4
61 Jure Bogataj Słowenia 106.5 -806.7
62 Remi Francais Szwajcaria 105.0 -808.2
63 Tobias Bogner Niemcy 102.0 -811.2
64 Johan Erikson Szwecja 97.4 -815.8
65 Antoine Guignard Szwajcaria 96.0 -817.2
66 Alexey Korolev Kazachstan 89.3 -823.9
67 Erik Simon Niemcy 84.5 -828.7
68 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 82.9 -830.3
69 Jon Aaraas Norwegia 81.1 -832.1
Wyniki konkursów
27.07.2008 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
01.08.2008 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
03.08.2008 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
05.08.2008 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Grand Prix Czterech Narodów 2008

Grand Prix Czterech Narodów 2008

Kalendarium
Ville Kantee
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
14:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
14:00
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich