Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
10.02.2023, godz. 16:00
Hinzenbach HS-90
PŚ K
Kalendarz zawodów - Raw Air kobiet 2022
02.03.2022 13:00 Lillehammer Norwegia HS-140 kwalifikacje/prolog
02.03.2022 19:00 Lillehammer Norwegia HS-140 konkurs ind.
03.03.2022 19:30 Lillehammer Norwegia HS-140 konkurs ind.
05.03.2022 11:30 Oslo Norwegia HS-134 kwalifikacje/prolog
05.03.2022 13:00 Oslo Norwegia HS-134 konkurs ind.
06.03.2022 18:00 Oslo Norwegia HS-134 kwalifikacje/prolog
06.03.2022 19:15 Oslo Norwegia HS-134 konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Nika Kriznar Słowenia 1592.7  
2 Sara Takanashi Japonia 1553.1 -39.6
3 Ursa Bogataj Słowenia 1546.0 -46.7
4 Marita Kramer Austria 1511.0 -81.7
5 Yuki Ito Japonia 1406.9 -185.8
6 Silje Opseth Norwegia 1402.7 -190.0
7 Chiara Kreuzer Austria 1318.8 -273.9
8 Josephine Pagnier Francja 1298.5 -294.2
9 Jerneja Brecl Słowenia 1275.1 -317.6
10 Jacqueline Seifriedsberger Austria 1239.6 -353.1
11 Spela Rogelj Słowenia 1203.3 -389.4
12 Lisa Eder Austria 1200.7 -392.0
13 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 1200.5 -392.2
14 Frida Westman Szwecja 1168.0 -424.7
15 Abigail Strate Kanada 1146.2 -446.5
16 Eva Pinkelnig Austria 1146.0 -446.7
17 Julia Clair Francja 1143.0 -449.7
18 Anna Odine Stroem Norwegia 1118.9 -473.8
19 Yuka Seto Japonia 1107.6 -485.1
20 Katharina Althaus Niemcy 1049.3 -543.4
21 Karolina Indrackova Czechy 1029.2 -563.5
22 Kaori Iwabuchi Japonia 1013.5 -579.2
23 Julia Kykkänen Finlandia 968.1 -624.6
24 Selina Freitag Niemcy 963.9 -628.8
25 Maja Vtic Słowenia 958.1 -634.6
26 Kinga Rajda Polska 925.4 -667.3
27 Luisa Goerlich Niemcy 909.0 -683.7
28 Jenny Rautionaho Finlandia 883.8 -708.9
29 Haruka Iwasa Japonia 803.4 -789.3
30 Lara Malsiner Włochy 717.7 -875.0
31 Katra Komar Słowenia 636.9 -955.8
32 Juliane Seyfarth Niemcy 519.8 -1072.9
33 Josephin Laue Niemcy 519.3 -1073.4
34 Natalie Eilers Kanada 512.0 -1080.7
35 Nicole Konderla Polska 426.1 -1166.6
36 Hannah Wiegele Austria 413.5 -1179.2
37 Astrid Norstedt Szwecja 355.1 -1237.6
38 Nicole Maurer Kanada 277.8 -1314.9
39 Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia 159.7 -1433.0
40 Karoline Roestad Norwegia 120.6 -1472.1
Wyniki konkursów
02.03.2022 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca kwalifikacji: Nika Kriznar (Słowenia)
02.03.2022 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
03.03.2022 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca kwalifikacji: Ursa Bogataj (Słowenia)
03.03.2022 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Marita Kramer (Austria)
05.03.2022 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca kwalifikacji: Nika Kriznar (Słowenia)
05.03.2022 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca: Silje Opseth (Norwegia)
06.03.2022 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca kwalifikacji: Nika Kriznar (Słowenia)
06.03.2022 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Lukas Tschuschnig
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ K Hinzenbach
odprawa techniczna
10 lutego 2023 (piątek)
09:30
PŚ K Hinzenbach
oficjalny trening
11:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
15:00
PŚ K Hinzenbach
seria próbna
16:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
20:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna K/M
23:00
PŚ Lake Placid
kwalifikacje
11 lutego 2023 (sobota)
08:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
09:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
09:30
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
10:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
11:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
11:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
15:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
16:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
16:00
PŚ Lake Placid
konkurs ind.
17:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. M
22:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar Świata, Willingen
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Willingen | 2. konkurs indywidualny, HS147
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
9.2.2023
17:30
Eurosport w Player.pl Willingen | 2. konkurs indywidualny, HS147
9.2.2023
17:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Willingen
10.2.2023
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
10.2.2023
15:50
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
LIVE
10.2.2023
16:00
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
20:30
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Granerud straci formę jeszcze w tym sezonie?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich