BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
4
5
7
8
11
12
13
14
18
21
22
25
26
styczeń 2021
Najbliższe zawody
20.01.2021, godz. 10:15
Szczyrk HS-104
FIS Cup K
Klasyfikacja zawodów w kategorii CHŁOPIEC MŁODSZY

Klasyfikacja zawodów w kategorii CHŁOPIEC STARSZY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kacper Tomasiak Polska 400  
2 Michał Obtułowicz Polska 320 -80
3 Grzegorz Rafacz Polska 199 -201
4 Szymon Byrski Polska 184 -216
5 Dawid Dzioboń Polska 174 -226
6 Szymon Bobak Polska 167 -233
7 Mikołaj Wantulok Polska 161 -239
8 Tymoteusz Cienciała Polska 154 -246
9 Tymoteusz Dyduch Polska 120 -280
10 Łukasz Łukaszczyk Polska 113 -287
11 Mateusz Maciusiak Polska 90 -310
12 Stanisław Wiercioch Polska 88 -312
13 Szymon Urbański Polska 84 -316
14 Karol Pieczarka Polska 62 -338
15 Tomasz Samiec Polska 59 -341
16 Bartłomiej Grzebień Polska 58 -342
17 Filip Staszewski Polska 56 -344
18 Witold Mrowiec Polska 52 -348
19 Jakub Niemczyk Polska 49 -351
  Jakub Cembala Polska 49 -351
21 Michał Zarycki Polska 35 -365
22 Marcin Kryska Polska 33 -367
23 Klemens Bafia Polska 30 -370
24 Piotr Nowak Polska 28 -372
25 Kamil Szwajnos Polska 27 -373
26 Wojciech Sikora Polska 22 -378
27 Karol Kosikidis Polska 15 -385
28 Konrad Jankowski Polska 11 -389
29 Franciszek Kiełbasa Polska 8 -392
  Piotr Kocur Polska 8 -392
31 Piotr Paszkiewicz Polska 7 -393
32 Dawid Stoch Polska 6 -394
33 Michał Jarosz Polska 2 -398
34 Wiktor Brudny Polska 1 -399

Wyniki konkursów
18.12.2020 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
19.12.2020 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
02.01.2021 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
03.01.2021 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZIK
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kacper Jarz±bek Polska 360  
2 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 320 -40
3 Wiktor Szozda Polska 215 -145
4 Klemens Staszel Polska 180 -180
5 Klemens Joniak Polska 160 -200
6 Rafał Rafacz Polska 158 -202
7 Andrzej Waliczek Polska 130 -230
8 Szymon Dubiel Polska 128 -232
9 Tymoteusz Sikora Polska 120 -240
10 Filip Gluza Polska 107 -253
11 Mikołaj Serwatowicz Polska 102 -258
  Mateusz Król Polska 102 -258
13 Szymon Jarończyk Polska 98 -262
14 Wojciech Cie¶lar Polska 71 -289
15 Dawid Stasiak Polska 69 -291
16 Kamil Waszek Polska 65 -295
17 Maciej Staszewski Polska 58 -302
18 Jan Mroczkowski Polska 53 -307
19 Wiktor Fender Polska 52 -308
20 Rafał Słaby Polska 49 -311
21 Patryk Wnętrzak Polska 46 -314
22 Mateusz Michniak Polska 43 -317
23 Jakub Cie¶lar Polska 42 -318
24 Antoni Orawski Polska 38 -322
25 Filip Krawczyk Polska 26 -334
26 Seweryn Rutkowski Polska 23 -337
27 Mateusz Bury Polska 22 -338
28 Arkadiusz Legierski Polska 16 -344
29 Jacek Spyrka Polska 8 -352
30 Oskar Kurysia Polska 7 -353
31 Jan Borys Polska 4 -356

Wyniki konkursów
18.12.2020 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
19.12.2020 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
02.01.2021 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
03.01.2021 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Tymoteusz Amilkiewicz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR MŁODSZY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marcin Wróbel Polska 360  
2 Jan Habdas Polska 320 -40
3 Szymon Zapotoczny Polska 270 -90
4 Jan Rzadkosz Polska 200 -160
5 Robert Ry¶ Polska 167 -193
6 Jakub Wisełka Polska 152 -208
7 Miłosz Krzempek Polska 126 -234
8 Jan Galica Polska 119 -241
9 Mateusz Chra¶cina Polska 109 -251
10 Michał Martynek Polska 103 -257
11 Stanisław Majerczyk Polska 100 -260
12 Sebastian Zygmuntowicz Polska 96 -264
13 Bartłomiej Kuchta Polska 77 -283
14 Jan Bukowski Polska 76 -284
15 Gabriel Kukuczka Polska 66 -294
16 Grzegorz Mitręga Polska 59 -301
17 Dominik Niemczyk Polska 58 -302
18 Konrad Czul Polska 53 -307
19 Jan Cudzich Polska 50 -310
  Bartłomiej Bobak Polska 50 -310
21 Dawid Żlik Polska 32 -328
22 Jakub Haza Polska 20 -340
23 Wojciech Troszok Polska 10 -350

Wyniki konkursów
18.12.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Marcin Wróbel (Polska)
19.12.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Marcin Wróbel (Polska)
02.01.2021 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
03.01.2021 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Szymon Zapotoczny (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kacper Juroszek Polska 360  
2 Arkadiusz Jojko Polska 290 -70
3 Mateusz Gruszka Polska 255 -105
4 Krzysztof Kieta Polska 220 -140
5 Karol Niemczyk Polska 191 -169
6 Stanisław Ciszek Polska 170 -190
7 Kacper Stosel Polska 125 -235
8 Wiktor Fickowski Polska 122 -238
9 Jakub Harat Polska 96 -264
10 Adam Niżnik Polska 86 -274
11 Tymoteusz Pałka Polska 84 -276
12 Maciej Płonka Polska 78 -282
13 Bartłomiej Klimowski Polska 58 -302
14 Mateusz Jarosz Polska 53 -307
15 Maciej G±sienica Ciaptak Polska 42 -318
16 Adam Skupień Polska 40 -320

Wyniki konkursów
18.12.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Kacper Juroszek (Polska)
19.12.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Arkadiusz Jojko (Polska)
02.01.2021 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Kacper Juroszek (Polska)
03.01.2021 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Kacper Juroszek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Leja Polska 340  
2 Wiktor Pękala Polska 300 -40
3 Jarosław Krzak Polska 200 -140
4 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 195 -145
5 Damian Lasota Polska 175 -165
6 Kacper Konior Polska 148 -192
7 Paweł Szyndlar Polska 141 -199
8 Andrzej Szczechowicz Polska 120 -220
9 Artur Kukuła Polska 77 -263
10 Szczepan Kupczak Polska 45 -295

Wyniki konkursów
18.12.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Jarosław Krzak (Polska)
19.12.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Jarosław Krzak (Polska)
02.01.2021 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
03.01.2021 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Wiktor Pękala (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKA
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Pola Bełtowska Polska 400  
2 Zuzanna Rapacz Polska 280 -120
3 Natalia Słowik Polska 260 -140
4 Sara Tajner Polska 220 -180

Wyniki konkursów
18.12.2020 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
19.12.2020 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
02.01.2021 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
03.01.2021 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii KOBIETY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Wiktoria Przybyła Polska 285  
2 Magdalena Pałasz Polska 245 -40
3 Anna Twardosz Polska 200 -85
4 Wiktoria Polanowska Polska 188 -97
5 Marcelina Bełtowska Polska 168 -117
6 Paulina Cie¶lar Polska 148 -137
7 Kamila Karpiel Polska 140 -145
  Nicole Konderla Polska 140 -145
9 Wiktoria Kiersnowska Polska 132 -153
10 Joanna Szwab Polska 100 -185

Wyniki konkursów
18.12.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Wiktoria Przybyła (Polska)
19.12.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Wiktoria Przybyła (Polska)
02.01.2021 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
03.01.2021 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2021 (wtorek)
09:15
FIS Cup Szczyrk
09:45
FIS Cup Szczyrk
10:15
FIS Cup Szczyrk
13:00
FIS Cup Szczyrk
14:15
FIS Cup Szczyrk
15:30
FIS Cup Szczyrk
20 stycznia 2021 (¶roda)
09:45
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:15
FIS Cup Szczyrk
konkurs K
13:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
14:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs M
22 stycznia 2021 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
15:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
18:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
23 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:15
P¦ Lahti
konkurs druż.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
20:03
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
dzisiaj
22:13
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
00:44
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
04:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
05:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
07:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
17:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
18:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
19:40
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich