TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 705  
2 Matti Hautamäki Finlandia 480 -225
3 Hideharu Miyahira Japonia 438 -267
4 Noriaki Kasai Japonia 285 -420
5 Risto Jussilainen Finlandia 264 -441
6 Kazuyoshi Funaki Japonia 253 -452
7 Andreas Widhölzl Austria 245 -460
8 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 226 -479
9 Henning Stensrud Norwegia 219 -486
10 Frank Löffler Niemcy 191 -514
11 Lasse Ottesen Norwegia 186 -519
12 Stefan Horngacher Austria 184 -521
13 Andreas Goldberger Austria 159 -546
14 Roar Ljoekelsoey Norwegia 156 -549
15 Martin Höllwarth Austria 155 -550
16 Michael Uhrmann Niemcy 140 -565
17 Martin Schmitt Niemcy 135 -570
18 Jani Soininen Finlandia 103 -602
19 Adam Małysz Polska 93 -612
20 Reinhard Schwarzenberger Austria 92 -613
21 Olav Magne Dönnem Norwegia 89 -616
22 Christof Duffner Niemcy 70 -635
23 Michal Dolezal Czechy 62 -643
24 Dimitry Vassiliev Rosja 61 -644
  Damjan Fras Słowenia 61 -644
26 Hansjörg Jäkle Niemcy 56 -649
  Kristoffer Jaafs Szwecja 56 -649
28 Roland Audenrieth Niemcy 54 -651
29 Peter Zonta Słowenia 52 -653
  Martin Koch Austria 52 -653
31 Alexander Herr Niemcy 50 -655
32 Pekka Salminen Finlandia 40 -665
33 Anton Kalinitschenko Rosja 38 -667
34 Bernhard Metzler Austria 34 -671
35 Sven Hannawald Niemcy 33 -672
36 Dennis Stoerl Niemcy 30 -675
37 Ryohei Nishimori Japonia 24 -681
38 Jure Radelj Słowenia 22 -683
39 Wojciech Skupień Polska 20 -685
40 Nicolas Dessum Francja 18 -687
41 Ville Kantee Finlandia 16 -689
42 Toni Nieminen Finlandia 15 -690
  Emmanuel Chedal Francja 15 -690
44 Hiroki Yamada Japonia 14 -691
45 Jakub Janda Czechy 12 -693
  Kazuhiro Nakamura Japonia 12 -693
  Yuta Watase Japonia 12 -693
48 Pavel Gaiduk Kazachstan 9 -696
49 Marco Steinauer Szwajcaria 8 -697
  Jakub Hlava Czechy 8 -697
51 Morten Aagheim Norwegia 7 -698
  Alan Alborn USA 7 -698
53 Homare Kishimoto Japonia 5 -700
  Kazuya Yoshioka Japonia 5 -700
55 Sylvain Freiholz Szwajcaria 4 -701
56 Pasi Ahonen Finlandia 2 -703
57 Seou Choi Korea Pd. 1 -704
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 1825  
2 Japonia Japonia 1208 -617
3 Norwegia Norwegia 983 -842
4 Austria Austria 921 -904
5 Niemcy Niemcy 879 -946
6 Słowenia Słowenia 225 -1600
7 Rosja Rosja 179 -1646
8 Polska Polska 113 -1712
9 Czechy Czechy 82 -1743
10 Szwecja Szwecja 56 -1769
11 Francja Francja 33 -1792
12 Szwajcaria Szwajcaria 12 -1813
13 Kazachstan Kazachstan 9 -1816
14 USA USA 7 -1818
15 Korea Pd. Korea Pd. 1 -1824
Wyniki konkursów
05.08.2000 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Finlandia
06.08.2000 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
09.08.2000 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
12.08.2000 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
14.08.2000 Courchevel Francja K-120
Zwycięzcy: Janne Ahonen (Finlandia) / Hideharu Miyahira (Japonia)
26.08.2000 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
27.08.2000 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
02.09.2000 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Hideharu Miyahira (Japonia)
03.09.2000 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »