TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sven Hannawald Niemcy 332  
2 Andreas Goldberger Austria 300 -32
3 Janne Ahonen Finlandia 291 -41
4 Masahiko Harada Japonia 288 -44
5 Andreas Widhölzl Austria 271 -61
6 Martin Schmitt Niemcy 234 -98
7 Kazuyoshi Funaki Japonia 208 -124
8 Hideharu Miyahira Japonia 115 -217
9 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 98 -234
10 Wolfgang Loitzl Austria 91 -241
11 Bruno Reuteler Szwajcaria 89 -243
12 Nicolas Dessum Francja 88 -244
13 Christof Duffner Niemcy 81 -251
14 Sylvain Freiholz Szwajcaria 71 -261
15 Martin Höllwarth Austria 66 -266
16 Stefan Horngacher Austria 55 -277
17 Pekka Salminen Finlandia 54 -278
18 Masayuki Sato Japonia 51 -281
19 Yuta Watase Japonia 42 -290
  Ville Kantee Finlandia 42 -290
21 Takanobu Okabe Japonia 40 -292
  Reinhard Schwarzenberger Austria 40 -292
23 Michael Uhrmann Niemcy 39 -293
  Kazuya Yoshioka Japonia 39 -293
25 Noriaki Kasai Japonia 38 -294
  Peter Zonta Słowenia 38 -294
27 Kazuhiro Nakamura Japonia 37 -295
  Jani Soininen Finlandia 37 -295
29 Morten Solem Norwegia 35 -297
  Mika Laitinen Finlandia 35 -297
31 Michal Dolezal Czechy 34 -298
32 Roland Audenrieth Niemcy 33 -299
33 Gerd Siegmund Niemcy 32 -300
34 Jussi Hautamäki Finlandia 30 -302
35 Damjan Fras Słowenia 28 -304
36 Jakub Suchacek Czechy 27 -305
37 Simon Ammann Szwajcaria 25 -307
38 Roar Ljoekelsoey Norwegia 18 -314
  Hansjörg Jäkle Niemcy 18 -314
40 Primoz Peterka Słowenia 13 -319
  Lucas Chevalier-Girod Francja 13 -319
  Olav Magne Dönnem Norwegia 13 -319
  Blaz Vrhovnik Słowenia 13 -319
44 Dimitry Vassiliev Rosja 8 -324
45 Hiroya Saito Japonia 7 -325
46 Jinya Nishikata Japonia 6 -326
47 Lasse Ottesen Norwegia 5 -327
48 Primoz Zupan-Urh Słowenia 4 -328
  Martin Koch Austria 4 -328
  Roberto Cecon Włochy 4 -328
51 Ronny Hornschuh Niemcy 3 -329
  Ivan Lunardi Włochy 3 -329
  Heung Chul Choi Korea Pd. 3 -329
54 Adam Małysz Polska 2 -330
  Risto Jussilainen Finlandia 2 -330
  Henning Stensrud Norwegia 2 -330
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 1231  
2 Austria Austria 1107 -124
3 Niemcy Niemcy 1092 -139
4 Finlandia Finlandia 691 -540
5 Szwajcaria Szwajcaria 365 -866
6 Słowenia Słowenia 256 -975
7 Norwegia Norwegia 171 -1060
8 Francja Francja 101 -1130
9 Czechy Czechy 61 -1170
10 Rosja Rosja 8 -1223
11 Włochy Włochy 7 -1224
12 Korea Pd. Korea Pd. 3 -1228
13 Polska Polska 2 -1229
Wyniki konkursów
06.08.1999 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Niemcy
07.08.1999 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
14.08.1999 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
22.08.1999 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
11.09.1999 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
12.09.1999 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzcy: Japonia
15.09.1999 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »