TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
20.01.2019, godz. 08:00
Zao HS-102
P¦ kobiet
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix kobiet 2018
28.07.2018 13:15 Hinterzarten Niemcy HS-108 nocny
10.08.2018 18:00 Courchevel Francja HS-135 nocny
17.08.2018 16:30 Frenstat Czechy HS-106
18.08.2018 14:00 Frenstat Czechy HS-106
08.09.2018 12:00 Czajkowski Rosja HS-140 mix, nocny
09.09.2018 08:00 Czajkowski Rosja HS-140
03.10.2018 11:00 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sara Takanashi Japonia 460  
2 Ema Klinec Słowenia 265 -195
3 Maren Lundby Norwegia 260 -200
4 Yuki Ito Japonia 252 -208
5 Juliane Seyfarth Niemcy 203 -257
6 Katharina Althaus Niemcy 200 -260
7 Chiara Hoelzl Austria 148 -312
8 Jacqueline Seifriedsberger Austria 140 -320
9 Anna Odine Stroem Norwegia 139 -321
10 Ramona Straub Niemcy 130 -330
11 Jerneja Brecl Słowenia 105 -355
12 Spela Rogelj Słowenia 104 -356
13 Pauline Hessler Niemcy 103 -357
14 Sofia Tikhonova Rosja 96 -364
15 Irina Avvakumova Rosja 93 -367
16 Ursa Bogataj Słowenia 85 -375
17 Yuka Seto Japonia 77 -383
18 Nika Kriznar Słowenia 65 -395
19 Kaori Iwabuchi Japonia 61 -399
20 Lucile Morat Francja 55 -405
21 Alexandra Kustova Rosja 50 -410
22 Aleksandra Barantceva Rosja 49 -411
23 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 48 -412
24 Xinyue Chang Chiny 40 -420
25 Nozomi Maruyama Japonia 39 -421
26 Eva Pinkelnig Austria 30 -430
27 Lidiia Iakovleva Rosja 29 -431
28 Abigail Strate Kanada 25 -435
29 Valentina Sderzhikova Kazachstan 22 -438
30 Julia Clair Francja 20 -440
31 Ksenia Kablukova Rosja 18 -442
32 Lisa Eder Austria 17 -443
33 Gianina Ernst Niemcy 16 -444
34 Katra Komar Słowenia 15 -445
35 Haruka Iwasa Japonia 14 -446
  Agnes Reisch Niemcy 14 -446
37 Manuela Malsiner Włochy 13 -447
38 Ren Mikase Japonia 12 -448
39 Lara Malsiner Włochy 11 -449
40 Anna Shpynyeva Rosja 10 -450
  Stepanka Ptackova Czechy 10 -450
42 Misaki Shigeno Japonia 8 -452
  Stefaniya Nadymova Rosja 8 -452
44 Ayaka Igarashi Japonia 6 -454
45 Nita Englund USA 5 -455
46 Kinga Rajda Polska 4 -456
  Xueyao Li Chiny 4 -456
  Lea Lemare Francja 4 -456
  Ayuka Kamoda Japonia 4 -456
50 Mariia Iakovleva Rosja 3 -457
  Selina Freitag Niemcy 3 -457
  Barbora Blazkova Czechy 3 -457
53 Silje Opseth Norwegia 2 -458
  Anna Zhukova Rosja 2 -458
55 Elisabeth Raudaschl Austria 1 -459
  Veronika Shishkina Kazachstan 1 -459
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 1133  
2 Słowenia Słowenia 814 -319
3 Niemcy Niemcy 744 -389
4 Norwegia Norwegia 551 -582
5 Rosja Rosja 483 -650
6 Austria Austria 436 -697
7 Francja Francja 79 -1054
8 USA USA 55 -1078
9 Kazachstan Kazachstan 48 -1085
  Rumunia Rumunia 48 -1085
11 Chiny Chiny 44 -1089
12 Kanada Kanada 25 -1108
13 Włochy Włochy 24 -1109
14 Czechy Czechy 13 -1120
15 Polska Polska 4 -1129
Wyniki konkursów
28.07.2018 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
10.08.2018 Courchevel Francja K-125
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
17.08.2018 Frenstat Czechy K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
18.08.2018 Frenstat Czechy K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
08.09.2018 Czajkowski Rosja K-125
Zwycięzcy: Japonia
09.09.2018 Czajkowski Rosja K-125
Zwycięzca: Ema Klinec (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Letnia Grand Prix kobiet 2018

Letnia Grand Prix kobiet 2018

Najbliższe zawody
20 stycznia 2019 (niedziela)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
06:45
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
08:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
09:00
CoC kobiet Planica
seria próbna
09:45
CoC kobiet Planica
konkurs ind.
12:00
FIS Cup Planica
seria próbna
13:15
FIS Cup Planica
konkurs ind.
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
16:00
P¦ Zakopane
konkurs ind.
21 stycznia 2019 (poniedziałek)
15:30
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »