TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix kobiet 2018
28.07.2018 13:15 Hinterzarten Niemcy HS-108 nocny
10.08.2018 18:00 Courchevel Francja HS-135 nocny
17.08.2018 16:30 Frenstat Czechy HS-106
18.08.2018 14:00 Frenstat Czechy HS-106
08.09.2018 12:00 Czajkowski Rosja HS-140 mix, nocny
09.09.2018 08:00 Czajkowski Rosja HS-140
03.10.2018 11:00 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sara Takanashi Japonia 460  
2 Ema Klinec Słowenia 265 -195
3 Maren Lundby Norwegia 260 -200
4 Yuki Ito Japonia 252 -208
5 Juliane Seyfarth Niemcy 203 -257
6 Katharina Althaus Niemcy 200 -260
7 Chiara Hoelzl Austria 148 -312
8 Jacqueline Seifriedsberger Austria 140 -320
9 Anna Odine Stroem Norwegia 139 -321
10 Ramona Straub Niemcy 130 -330
11 Jerneja Brecl Słowenia 105 -355
12 Spela Rogelj Słowenia 104 -356
13 Pauline Hessler Niemcy 103 -357
14 Sofia Tikhonova Rosja 96 -364
15 Irina Avvakumova Rosja 93 -367
16 Ursa Bogataj Słowenia 85 -375
17 Yuka Seto Japonia 77 -383
18 Nika Kriznar Słowenia 65 -395
19 Kaori Iwabuchi Japonia 61 -399
20 Lucile Morat Francja 55 -405
21 Alexandra Kustova Rosja 50 -410
22 Aleksandra Barantceva Rosja 49 -411
23 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 48 -412
24 Xinyue Chang Chiny 40 -420
25 Nozomi Maruyama Japonia 39 -421
26 Eva Pinkelnig Austria 30 -430
27 Lidiia Iakovleva Rosja 29 -431
28 Abigail Strate Kanada 25 -435
29 Valentina Sderzhikova Kazachstan 22 -438
30 Julia Clair Francja 20 -440
31 Ksenia Kablukova Rosja 18 -442
32 Lisa Eder Austria 17 -443
33 Gianina Ernst Niemcy 16 -444
34 Katra Komar Słowenia 15 -445
35 Haruka Iwasa Japonia 14 -446
  Agnes Reisch Niemcy 14 -446
37 Manuela Malsiner Włochy 13 -447
38 Ren Mikase Japonia 12 -448
39 Lara Malsiner Włochy 11 -449
40 Anna Shpynyeva Rosja 10 -450
  Stepanka Ptackova Czechy 10 -450
42 Stefaniya Nadymova Rosja 8 -452
  Misaki Shigeno Japonia 8 -452
44 Ayaka Igarashi Japonia 6 -454
45 Nita Englund USA 5 -455
46 Kinga Rajda Polska 4 -456
  Xueyao Li Chiny 4 -456
  Lea Lemare Francja 4 -456
  Ayuka Kamoda Japonia 4 -456
50 Barbora Blazkova Czechy 3 -457
  Mariia Iakovleva Rosja 3 -457
  Selina Freitag Niemcy 3 -457
53 Anna Zhukova Rosja 2 -458
  Silje Opseth Norwegia 2 -458
55 Veronika Shishkina Kazachstan 1 -459
  Elisabeth Raudaschl Austria 1 -459
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 1133  
2 Słowenia Słowenia 814 -319
3 Niemcy Niemcy 744 -389
4 Norwegia Norwegia 551 -582
5 Rosja Rosja 483 -650
6 Austria Austria 436 -697
7 Francja Francja 79 -1054
8 USA USA 55 -1078
9 Kazachstan Kazachstan 48 -1085
  Rumunia Rumunia 48 -1085
11 Chiny Chiny 44 -1089
12 Kanada Kanada 25 -1108
13 Włochy Włochy 24 -1109
14 Czechy Czechy 13 -1120
15 Polska Polska 4 -1129
Wyniki konkursów
28.07.2018 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
10.08.2018 Courchevel Francja K-125
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
17.08.2018 Frenstat Czechy K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
18.08.2018 Frenstat Czechy K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
08.09.2018 Czajkowski Rosja K-125
Zwycięzcy: Japonia
09.09.2018 Czajkowski Rosja K-125
Zwycięzca: Ema Klinec (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Letnia Grand Prix kobiet 2018

Letnia Grand Prix kobiet 2018

Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »