Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2016
Period 1
01.07.2016 19:00 Kranj Słowenia HS-109
02.07.2016 09:30 Kranj Słowenia HS-109
20.08.2016 15:00 Kuopio Finlandia HS-127
21.08.2016 09:00 Kuopio Finlandia HS-127
26.08.2016 14:30 Frenstat Czechy HS-106
27.08.2016 14:00 Frenstat Czechy HS-106
Period 2
10.09.2016 18:00 Lillehammer Norwegia HS-138
11.09.2016 10:00 Lillehammer Norwegia HS-138
17.09.2016 10:45 Stams Austria HS-115
18.09.2016 10:00 Stams Austria HS-115
24.09.2016 17:00 Wisła Polska HS-134
25.09.2016 09:30 Wisła Polska HS-134
30.09.2016 16:30 Klingenthal Niemcy HS-140
01.10.2016 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Markus Eisenbichler Niemcy 618  
2 Jan Ziobro Polska 438 -180
3 Rok Justin Słowenia 430 -188
4 Davide Bresadola Włochy 353 -265
5 Aleksander Zniszczoł Polska 337 -281
6 Sebastian Colloredo Włochy 325 -293
7 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 321 -297
8 Alex Insam Włochy 305 -313
9 Halvor Egner Granerud Norwegia 291 -327
10 Tilen Bartol Słowenia 280 -338
11 Domen Prevc Słowenia 266 -352
12 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 258 -360
13 Clemens Aigner Austria 235 -383
14 Robert Johansson Norwegia 222 -396
15 Maximilian Steiner Austria 204 -414
16 Peter Prevc Słowenia 200 -418
17 Bartłomiej Kłusek Polska 199 -419
18 Lukas Hlava Czechy 198 -420
19 Jakub Janda Czechy 172 -446
20 Tom Hilde Norwegia 142 -476
21 Robert Kranjec Słowenia 140 -478
  Jurij Tepes Słowenia 140 -478
23 Daniel Huber Austria 138 -480
24 Martin Hamann Niemcy 136 -482
25 Yuken Iwasa Japonia 130 -488
  Stephan Leyhe Niemcy 130 -488
27 Krzysztof Miętus Polska 125 -493
28 Jarkko Määttä Finlandia 124 -494
29 Stefan Kraft Austria 120 -498
30 Jarl Magnus Riiber Norwegia 116 -502
31 Miran Zupancic Słowenia 108 -510
32 Ernest Prislic Słowenia 107 -511
  Andraz Pograjc Słowenia 107 -511
34 Thomas Hofer Austria 98 -520
35 Stefan Huber Austria 97 -521
36 Viktor Polasek Czechy 96 -522
37 Jaka Hvala Słowenia 89 -529
38 Matjaz Pungertar Słowenia 88 -530
39 William Rhoads USA 87 -531
  Elias Tollinger Austria 87 -531
41 Kevin Bickner USA 83 -535
42 Aljaz Osterc Słowenia 82 -536
43 Constantin Schmid Niemcy 80 -538
  Pius Paschke Niemcy 80 -538
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 80 -538
46 Andreas Alamommo Finlandia 76 -542
47 Tim Fuchs Niemcy 66 -552
  Andreas Kofler Austria 66 -552
49 Vojtech Stursa Czechy 65 -553
50 Clemens Leitner Austria 60 -558
51 Przemysław Kantyka Polska 59 -559
52 Janni Reisenauer Austria 58 -560
  Philipp Aschenwald Austria 58 -560
  Manuel Fettner Austria 58 -560
55 Karl Geiger Niemcy 56 -562
56 Alexey Romashov Rosja 54 -564
57 Tomaz Naglic Słowenia 53 -565
58 Danny Queck Niemcy 50 -568
  Florian Altenburger Austria 50 -568
  Killian Peier Szwajcaria 50 -568
61 Bor Pavlovcic Słowenia 47 -571
62 Are Sumstad Norwegia 40 -578
63 Eetu Nousiainen Finlandia 37 -581
64 Jan Matura Czechy 36 -582
  Vincent Descombes Sevoie Francja 36 -582
  Tomas Vancura Czechy 36 -582
67 Michael Glasder USA 35 -583
68 Marat Zhaparov Kazachstan 33 -585
69 Julian Hahn Niemcy 29 -589
  Marinus Kraus Niemcy 29 -589
71 Lauri Asikainen Finlandia 27 -591
72 Masamitsu Ito Japonia 26 -592
73 Stanisław Biela Polska 24 -594
  Felix Hoffmann Niemcy 24 -594
75 Simon Greiderer Austria 23 -595
76 Simon Ammann Szwajcaria 22 -596
77 Bartosz Czyż Polska 20 -598
78 Richard Haukedal Norwegia 16 -602
  Ulrich Wohlgenannt Austria 16 -602
80 Tobias Birchler Szwajcaria 15 -603
  Sebastian Bradatsch Niemcy 15 -603
82 Ziga Jelar Słowenia 14 -604
83 Andrzej Stękała Polska 12 -606
  Anze Lanisek Słowenia 12 -606
  Paweł W±sek Polska 12 -606
86 Niko Kytoesaho Finlandia 10 -608
  Jesper Oedegaard Norwegia 10 -608
88 Gabriel Karlen Szwajcaria 9 -609
  Joshua Maurer Kanada 9 -609
90 Jan Kus Słowenia 8 -610
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 8 -610
  Dominik Maylaender Niemcy 8 -610
93 Johannes Schubert Niemcy 7 -611
94 Casey Larson USA 5 -613
95 Cedrik Weigel Niemcy 4 -614
96 Marius Lindvik Norwegia 3 -615
  Cestmir Kozisek Czechy 3 -615
  Keiichi Sato Japonia 3 -615
99 Mikhail Maksimochkin Rosja 2 -616
  Federico Cecon Włochy 2 -616
  Andraz Modic Słowenia 2 -616
  Adrian Sell Niemcy 2 -616
103 Paul Winter Niemcy 1 -617
  Frantisek Holik Czechy 1 -617
  Andreas Schuler Szwajcaria 1 -617
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 2173  
2 Austria Austria 1368 -805
3 Niemcy Niemcy 1335 -838
4 Norwegia Norwegia 1241 -932
5 Polska Polska 1226 -947
6 Włochy Włochy 985 -1188
7 Czechy Czechy 607 -1566
8 Finlandia Finlandia 274 -1899
9 Kanada Kanada 267 -1906
10 USA USA 210 -1963
11 Japonia Japonia 159 -2014
12 Szwajcaria Szwajcaria 97 -2076
13 Rosja Rosja 56 -2117
14 Francja Francja 36 -2137
15 Kazachstan Kazachstan 33 -2140
16 Ukraina Ukraina 8 -2165
Wyniki konkursów
01.07.2016 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
02.07.2016 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
20.08.2016 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Jarkko Määttä (Finlandia)
21.08.2016 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Jarl Magnus Riiber (Norwegia)
26.08.2016 Frenstat Czechy K-95
Zwycięzca: Lukas Hlava (Czechy)
27.08.2016 Frenstat Czechy K-95
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
10.09.2016 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Joacim Oedegaard Bjoereng (Norwegia)
11.09.2016 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
17.09.2016 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
18.09.2016 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
24.09.2016 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Davide Bresadola (Włochy)
25.09.2016 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
30.09.2016 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
01.10.2016 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich