Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2011
Period 1
02.07.2011   Kranj Słowenia HS-109 K-100
03.07.2011   Kranj Słowenia HS-109 K-100
09.07.2011   Stams Austria HS-115 K-105
10.07.2011   Stams Austria HS-115 K-105
30.07.2011 18:00 Courchevel Francja HS-132 K-120
31.07.2011 10:00 Courchevel Francja HS-132 K-120
10.09.2011   Trondheim Norwegia HS-140 K-120
11.09.2011   Trondheim Norwegia HS-140 K-120
17.09.2011   Erzurum Turcja HS-140 K-125
18.09.2011   Erzurum Turcja HS-140 K-125
24.09.2011   Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
25.09.2011   Klingenthal Niemcy HS-140 K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Aleksander Zniszczoł Polska 541  
2 Peter Prevc Słowenia 470 -71
3 Andreas Wank Niemcy 426 -115
4 Stefan Kraft Austria 345 -196
5 Piotr Żyła Polska 272 -269
6 Anders Fannemel Norwegia 255 -286
7 Jure Sinkovec Słowenia 216 -325
8 Robert Hrgota Słowenia 191 -350
9 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 158 -383
10 Manuel Poppinger Austria 157 -384
11 Bartłomiej Kłusek Polska 155 -386
12 Matjaz Pungertar Słowenia 152 -389
13 Vladimir Zografski Bułgaria 140 -401
14 Robert Kranjec Słowenia 132 -409
  Kenneth Gangnes Norwegia 132 -409
16 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 130 -411
17 Junshiro Kobayashi Japonia 128 -413
18 Daniel Huber Austria 124 -417
19 Atle Pedersen Roensen Norwegia 123 -418
20 Grzegorz Miętus Polska 122 -419
21 David Winkler Niemcy 120 -421
22 Dawid Kubacki Polska 118 -423
23 Anton Kalinitschenko Rosja 110 -431
24 Andrea Morassi Włochy 105 -436
25 Tom Hilde Norwegia 100 -441
26 Anders Bardal Norwegia 95 -446
27 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 88 -453
28 Matic Kramarsic Słowenia 82 -459
29 Markus Eisenbichler Niemcy 79 -462
30 Tomaz Naglic Słowenia 78 -463
31 Dimitry Ipatov Rosja 75 -466
32 Tomasz Byrt Polska 74 -467
33 Georg Späth Niemcy 69 -472
34 Dejan Judez Słowenia 65 -476
35 Primoz Pikl Słowenia 64 -477
36 Ondrej Vaculik Czechy 62 -479
  Kaarel Nurmsalu Estonia 62 -479
38 Klemens Murańka Polska 61 -480
39 Jan Ziobro Polska 58 -483
40 Antonin Hajek Czechy 56 -485
41 Nejc Dezman Słowenia 53 -488
42 Felix Brodauf Niemcy 51 -490
43 Rok Urbanc Słowenia 48 -493
44 Felix Schoft Niemcy 47 -494
  Johannes Obermayr Austria 47 -494
  Taro Takayanagi Japonia 47 -494
47 Andreas Strolz Austria 45 -496
  Alexander Sardyko Rosja 45 -496
49 Marco Grigoli Szwajcaria 40 -501
50 Martin Cikl Czechy 38 -503
51 Rok Zima Słowenia 37 -504
  Vincent Descombes Sevoie Francja 37 -504
53 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 35 -506
54 Kento Sakuyama Japonia 33 -508
55 Maciej Kot Polska 32 -509
  Davide Bresadola Włochy 32 -509
57 Thomas Thurnbichler Austria 30 -511
  Kenshiro Ito Japonia 30 -511
59 Seou Choi Korea Pd. 29 -512
  Jason Lamy Chappuis Francja 29 -512
61 Jakub Kot Polska 27 -514
62 Danny Queck Niemcy 25 -516
63 Joachim Hauer Norwegia 24 -517
  Robert Johansson Norwegia 24 -517
  Michael Neumayer Niemcy 24 -517
66 Krzysztof Miętus Polska 23 -518
67 Tobias Bogner Niemcy 22 -519
68 Daniel Wenig Niemcy 21 -520
69 Johan Martin Brandt Norwegia 19 -522
70 Reruhi Shimizu Japonia 18 -523
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 18 -523
72 Florian Horst Niemcy 17 -524
73 Mitja Meznar Słowenia 16 -525
74 Diego Dellasega Włochy 14 -527
75 Lukas Mueller Austria 13 -528
76 Carl Nordin Szwecja 10 -531
  Marinus Kraus Niemcy 10 -531
  Sebastien Lacroix Francja 10 -531
79 David Unterberger Austria 9 -532
  Kevin Horlacher Niemcy 9 -532
  Francois Braud Francja 9 -532
  Stephan Leyhe Niemcy 9 -532
83 Thomas Lackner Austria 7 -534
84 Heung Chul Choi Korea Pd. 6 -535
85 Andraz Pograjc Słowenia 5 -536
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 5 -536
  Peter Frenette USA 5 -536
  Rok Justin Słowenia 5 -536
89 Vitaliy Shumbarets Ukraina 4 -537
90 Cestmir Kozisek Czechy 3 -538
  Vojtech Stursa Czechy 3 -538
  Daniel Lackner Austria 3 -538
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 3 -538
94 Tobias Lugert Niemcy 2 -539
  Matej Dobovsek Słowenia 2 -539
  Ziga Mandl Słowenia 2 -539
97 Niklas Wangler Niemcy 1 -540
  Fredrik Balkasen Szwecja 1 -540
  Siim-Tanel Sammelselg Estonia 1 -540
  Anze Lanisek Słowenia 1 -540
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1619  
2 Polska Polska 1483 -136
3 Norwegia Norwegia 1023 -596
4 Niemcy Niemcy 932 -687
5 Austria Austria 780 -839
6 Rosja Rosja 265 -1354
7 Japonia Japonia 256 -1363
8 Czechy Czechy 162 -1457
9 Włochy Włochy 151 -1468
10 Bułgaria Bułgaria 140 -1479
11 Kanada Kanada 130 -1489
12 Francja Francja 85 -1534
13 Estonia Estonia 63 -1556
14 Szwajcaria Szwajcaria 58 -1561
15 Korea Pd. Korea Pd. 35 -1584
16 Szwecja Szwecja 11 -1608
17 USA USA 5 -1614
18 Ukraina Ukraina 4 -1615
19 Kazachstan Kazachstan 3 -1616
Wyniki konkursów
02.07.2011 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
03.07.2011 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Jure Sinkovec (Słowenia)
09.07.2011 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
10.07.2011 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
30.07.2011 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
31.07.2011 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
10.09.2011 Trondheim Norwegia K-123
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
11.09.2011 Trondheim Norwegia K-123
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
24.09.2011 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Piotr Żyła (Polska)
25.09.2011 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Piotr Żyła (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Maja Vtic
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Roman Kuryavskiy (1991)
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich