Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2004
Period 1
09.07.2004   Velenje Słowenia HS-94 K-85
10.07.2004   Velenje Słowenia HS-94 K-85
24.07.2004   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
25.07.2004   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
14.08.2004 20:00 Ramsau Austria HS-98 K-90
15.08.2004 11:00 Ramsau Austria HS-98 K-90
21.08.2004 17:00 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
22.08.2004 11:00 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Robert Mateja Polska 480  
2 Stefan Kaiser Austria 375 -105
3 Jernej Damjan Słowenia 345 -135
4 Balthasar Schneider Austria 244 -236
5 Robert Kranjec Słowenia 240 -240
6 Primoz Pikl Słowenia 209 -271
7 Bine Zupan Słowenia 205 -275
8 Adam Małysz Polska 200 -280
9 Ferdinand Bader Niemcy 180 -300
10 Daniel Forfang Norwegia 176 -304
11 Roland Mueller Austria 167 -313
12 Rok Urbanc Słowenia 166 -314
13 Morten Solem Norwegia 150 -330
14 Gorazd Robnik Słowenia 127 -353
15 Damjan Fras Słowenia 119 -361
16 Eirik Ulimoen Norwegia 100 -380
17 Kazuki Nishishita Japonia 93 -387
18 Morten Gjesvold Norwegia 91 -389
19 Michael Neumayer Niemcy 90 -390
20 Tomisław Tajner Polska 87 -393
21 Keita Umezaki Japonia 80 -400
22 Michal Dolezal Czechy 78 -402
23 Stefan Thurnbichler Austria 75 -405
  Bine Norcic Słowenia 75 -405
25 Andreas Kofler Austria 69 -411
  Stephan Hocke Niemcy 69 -411
27 Michael Möllinger Szwajcaria 68 -412
28 Julian Musiol Niemcy 67 -413
29 Christian Nagiller Austria 64 -416
  Marcin Bachleda Polska 64 -416
31 Radik Zhaparov Kazachstan 58 -422
32 Martin Koch Austria 53 -427
33 Martin Mesik Słowacja 50 -430
  Lauri Hakola Finlandia 50 -430
35 Nikolay Karpenko Kazachstan 49 -431
  Lukas Tschuschnig Austria 49 -431
37 Wojciech Tajner Polska 48 -432
38 Tomasz Pochwała Polska 46 -434
39 Jaka Oblak Słowenia 41 -439
40 Pekka Salminen Finlandia 37 -443
  Heung Chul Choi Korea Pd. 37 -443
42 Manuel Fettner Austria 36 -444
43 Primoz Zupan-Urh Słowenia 34 -446
44 Anders Bardal Norwegia 32 -448
  Stefan Rammerstorfer Austria 32 -448
  Peter Zonta Słowenia 32 -448
47 Harri Olli Finlandia 30 -450
48 Jörg Ritzerfeld Niemcy 29 -451
49 Krystian Długopolski Polska 27 -453
50 Stefan Pieper Niemcy 26 -454
51 Christoph Lenz Austria 24 -456
  Lars Bystoel Norwegia 24 -456
  Arttu Lappi Finlandia 24 -456
54 Isak Grimholm Szwecja 23 -457
55 Jure Bogataj Słowenia 21 -459
56 Kimmo Yliriesto Finlandia 20 -460
  David Lazzaroni Francja 20 -460
58 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 19 -461
59 Mathias Hafele Austria 18 -462
60 Wojciech Skupień Polska 17 -463
  Remi Santiago Francja 17 -463
  Dimitry Ipatov Rosja 17 -463
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 17 -463
64 Teppei Takano Japonia 16 -464
65 Jon Aaraas Norwegia 15 -465
  Nejc Frank Słowenia 15 -465
67 Christoph Hoess Szwajcaria 13 -467
  Jens Salumäe Estonia 13 -467
69 Thomas Lobben Norwegia 12 -468
70 Lukas Hlava Czechy 11 -469
71 Andreas Wank Niemcy 10 -470
72 Alexander Seiwald Austria 9 -471
73 Henning Stensrud Norwegia 8 -472
  Rok Benkovic Słowenia 8 -472
  Sergei Rodionov Rosja 8 -472
76 Hans Petrat Niemcy 7 -473
77 Antonin Hajek Czechy 6 -474
  Igor Medved Słowenia 6 -474
  Nicolas Fettner Austria 6 -474
80 Emmanuel Chedal Francja 5 -475
81 Milan Zivic Słowenia 4 -476
  Kim-Arild Tandberg Norwegia 4 -476
83 Christoph Strickner Austria 3 -477
  Olav Magne Dönnem Norwegia 3 -477
  Tommy Egeberg Norwegia 3 -477
86 Evgeni Plekhov Rosja 2 -478
87 Andreas Aren Szwecja 1 -479
  Jaan Juris Estonia 1 -479
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1647  
2 Austria Austria 1224 -423
3 Polska Polska 969 -678
4 Norwegia Norwegia 618 -1029
5 Niemcy Niemcy 478 -1169
6 Japonia Japonia 208 -1439
7 Finlandia Finlandia 161 -1486
8 Kazachstan Kazachstan 124 -1523
9 Czechy Czechy 95 -1552
10 Szwajcaria Szwajcaria 81 -1566
11 Słowacja Słowacja 50 -1597
12 Francja Francja 42 -1605
13 Korea Pd. Korea Pd. 37 -1610
14 Rosja Rosja 27 -1620
15 Szwecja Szwecja 24 -1623
16 Estonia Estonia 14 -1633
Wyniki konkursów
09.07.2004 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Bine Zupan (Słowenia)
10.07.2004 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
24.07.2004 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
25.07.2004 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
14.08.2004 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
15.08.2004 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Robert Mateja (Polska)
21.08.2004 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Ferdinand Bader (Niemcy)
22.08.2004 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Maja Vtic
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Roman Kuryavskiy (1991)
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich