Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
10.12.2022, godz. 11:00
Vikersund HS-117
CoC K
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2004
Period 1
09.07.2004 00:00 Velenje Słowenia HS-94 K-85
10.07.2004 00:00 Velenje Słowenia HS-94 K-85
24.07.2004 00:00 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
25.07.2004 00:00 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
14.08.2004 20:00 Ramsau Austria HS-98 K-90
15.08.2004 11:00 Ramsau Austria HS-98 K-90
21.08.2004 17:00 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
22.08.2004 11:00 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Robert Mateja Polska 480  
2 Stefan Kaiser Austria 375 -105
3 Jernej Damjan Słowenia 345 -135
4 Balthasar Schneider Austria 244 -236
5 Robert Kranjec Słowenia 240 -240
6 Primoz Pikl Słowenia 209 -271
7 Bine Zupan Słowenia 205 -275
8 Adam Małysz Polska 200 -280
9 Ferdinand Bader Niemcy 180 -300
10 Daniel Forfang Norwegia 176 -304
11 Roland Mueller Austria 167 -313
12 Rok Urbanc Słowenia 166 -314
13 Morten Solem Norwegia 150 -330
14 Gorazd Robnik Słowenia 127 -353
15 Damjan Fras Słowenia 119 -361
16 Eirik Ulimoen Norwegia 100 -380
17 Kazuki Nishishita Japonia 93 -387
18 Morten Gjesvold Norwegia 91 -389
19 Michael Neumayer Niemcy 90 -390
20 Tomisław Tajner Polska 87 -393
21 Keita Umezaki Japonia 80 -400
22 Michal Dolezal Czechy 78 -402
23 Bine Norcic Słowenia 75 -405
  Stefan Thurnbichler Austria 75 -405
25 Andreas Kofler Austria 69 -411
  Stephan Hocke Niemcy 69 -411
27 Michael Möllinger Szwajcaria 68 -412
28 Julian Musiol Niemcy 67 -413
29 Christian Nagiller Austria 64 -416
  Marcin Bachleda Polska 64 -416
31 Radik Zhaparov Kazachstan 58 -422
32 Martin Koch Austria 53 -427
33 Martin Mesik Słowacja 50 -430
  Lauri Hakola Finlandia 50 -430
35 Lukas Tschuschnig Austria 49 -431
  Nikolay Karpenko Kazachstan 49 -431
37 Wojciech Tajner Polska 48 -432
38 Tomasz Pochwała Polska 46 -434
39 Jaka Oblak Słowenia 41 -439
40 Pekka Salminen Finlandia 37 -443
  Heung Chul Choi Korea Pd. 37 -443
42 Manuel Fettner Austria 36 -444
43 Primoz Zupan-Urh Słowenia 34 -446
44 Peter Zonta Słowenia 32 -448
  Anders Bardal Norwegia 32 -448
  Stefan Rammerstorfer Austria 32 -448
47 Harri Olli Finlandia 30 -450
48 Jörg Ritzerfeld Niemcy 29 -451
49 Krystian Długopolski Polska 27 -453
50 Stefan Pieper Niemcy 26 -454
51 Christoph Lenz Austria 24 -456
  Arttu Lappi Finlandia 24 -456
  Lars Bystoel Norwegia 24 -456
54 Isak Grimholm Szwecja 23 -457
55 Jure Bogataj Słowenia 21 -459
56 Kimmo Yliriesto Finlandia 20 -460
  David Lazzaroni Francja 20 -460
58 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 19 -461
59 Mathias Hafele Austria 18 -462
60 Remi Santiago Francja 17 -463
  Wojciech Skupień Polska 17 -463
  Dimitry Ipatov Rosja 17 -463
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 17 -463
64 Teppei Takano Japonia 16 -464
65 Nejc Frank Słowenia 15 -465
  Jon Aaraas Norwegia 15 -465
67 Jens Salumäe Estonia 13 -467
  Christoph Hoess Szwajcaria 13 -467
69 Thomas Lobben Norwegia 12 -468
70 Lukas Hlava Czechy 11 -469
71 Andreas Wank Niemcy 10 -470
72 Alexander Seiwald Austria 9 -471
73 Sergei Rodionov Rosja 8 -472
  Rok Benkovic Słowenia 8 -472
  Henning Stensrud Norwegia 8 -472
76 Hans Petrat Niemcy 7 -473
77 Nicolas Fettner Austria 6 -474
  Antonin Hajek Czechy 6 -474
  Igor Medved Słowenia 6 -474
80 Emmanuel Chedal Francja 5 -475
81 Milan Zivic Słowenia 4 -476
  Kim-Arild Tandberg Norwegia 4 -476
83 Christoph Strickner Austria 3 -477
  Olav Magne Dönnem Norwegia 3 -477
  Tommy Egeberg Norwegia 3 -477
86 Evgeni Plekhov Rosja 2 -478
87 Jaan Juris Estonia 1 -479
  Andreas Aren Szwecja 1 -479
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1647  
2 Austria Austria 1224 -423
3 Polska Polska 969 -678
4 Norwegia Norwegia 618 -1029
5 Niemcy Niemcy 478 -1169
6 Japonia Japonia 208 -1439
7 Finlandia Finlandia 161 -1486
8 Kazachstan Kazachstan 124 -1523
9 Czechy Czechy 95 -1552
10 Szwajcaria Szwajcaria 81 -1566
11 Słowacja Słowacja 50 -1597
12 Francja Francja 42 -1605
13 Korea Pd. Korea Pd. 37 -1610
14 Rosja Rosja 27 -1620
15 Szwecja Szwecja 24 -1623
16 Estonia Estonia 14 -1633
Wyniki konkursów
09.07.2004 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Bine Zupan (Słowenia)
10.07.2004 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
24.07.2004 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
25.07.2004 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
14.08.2004 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
15.08.2004 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Robert Mateja (Polska)
21.08.2004 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Ferdinand Bader (Niemcy)
22.08.2004 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dziś urodziny obchodzą:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:50
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
15:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
16 grudnia 2022 (piątek)
08:30
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
08:30
CoC K Notodden
odprawa techniczna
10:00
PŚ Engelberg
odprawa techniczna
10:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
10:45
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
11:30
FIS Cup Notodden
seria próbna
12:40
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
13:30
PŚ Engelberg
oficjalny trening
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
07:14
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
dzisiaj
07:14
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
08:54
Eurosport w Player.pl Val d'Isere | Studio zimowe
dzisiaj
08:55
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
11:07
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
11:07
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
dzisiaj
11:15
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee Neustadt - studio sport
dzisiaj
11:15
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | Studio + konkurs drużyn mieszanych
dzisiaj
11:30
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | 1. konkurs mikstów
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich