Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2021
17.07.2021 10:20 Kuopio Finlandia HS-100
17.07.2021 08:00 Kuopio Finlandia HS-100
21.08.2021 11:00 Rasnov Rumunia HS-97
22.08.2021 10:00 Rasnov Rumunia HS-97
18.09.2021 10:45 Oslo Norwegia HS-106
19.09.2021 09:45 Oslo Norwegia HS-106
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Hannah Wiegele Austria 230  
  Julia Muehlbacher Austria 230  
3 Bing Dong Chiny 207 -23
4 Mariia Iakovleva Rosja 204 -26
5 Jerneja Brecl Słowenia 200 -30
  Katharina Althaus Niemcy 200 -30
7 Liangyao Wang Chiny 160 -70
  Pauline Hessler Niemcy 160 -70
9 Birun Shao Chiny 159 -71
10 Qingyue Peng Chiny 157 -73
11 Xueyao Li Chiny 137 -93
12 Katharina Ellmauer Austria 112 -118
13 Anastasiia Subbotina Rosja 110 -120
14 Juliane Seyfarth Niemcy 105 -125
15 Jenny Rautionaho Finlandia 100 -130
16 Kurumi Ichinohe Japonia 96 -134
17 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 90 -140
18 Joanna Szwab Polska 84 -146
19 Frida Westman Szwecja 77 -153
20 Anna Shpyneva Rosja 72 -158
  Anna Rupprecht Niemcy 72 -158
22 Anna Hoffmann USA 64 -166
  Annika Belshaw USA 64 -166
24 Nika Prevc Słowenia 63 -167
25 Josephin Laue Niemcy 61 -169
26 Kamila Karpiel Polska 60 -170
27 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 55 -175
  Ping Zeng Chiny 55 -175
  Emely Torazza Szwajcaria 55 -175
  Ksenia Kablukova Rosja 55 -175
31 Nika Vetrih Słowenia 54 -176
32 Selina Freitag Niemcy 53 -177
33 Xiaotong Ni Chiny 46 -184
34 Luisa Goerlich Niemcy 44 -186
35 Martina Zanitzer Włochy 41 -189
36 Astrid Norstedt Szwecja 38 -192
37 Vanessa Moharitsch Austria 36 -194
38 Susanna Forsstroem Finlandia 34 -196
39 Logan Sankey USA 33 -197
40 Elizaveta Mokhova Rosja 28 -202
  Sophie Kothbauer Austria 28 -202
42 Tinkara Komar Słowenia 27 -203
  Tetyana Pylypchuk Ukraina 27 -203
44 Sina Arnet Szwajcaria 24 -206
45 Kaede Narita Japonia 23 -207
46 Lara Logar Słowenia 22 -208
47 Frida Berger Norwegia 21 -209
  Karoline Roestad Norwegia 21 -209
49 Alessia Mitu-Cosca Rumunia 20 -210
50 Andreea Diana Trambitas Rumunia 18 -212
51 Wiktoria Przybyła Polska 17 -213
52 Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia 16 -214
  Lia Boehme Niemcy 16 -214
  Rea Kindlimann Szwajcaria 16 -214
55 Heidi Dyhre Traaserud Norwegia 15 -215
  Guylim Park Korea Pd. 15 -215
57 Aleksandra Barantceva Rosja 14 -216
58 Camilla Henni Comazzi Włochy 10 -220
59 Asia Marcato Włochy 9 -221
  Ingrid Hordvik Kleven Norwegia 9 -221
61 Tamara Mesikova Słowacja 8 -222
62 Diana Toropchenova Rosja 6 -224
63 Annemarii Bendi Estonia 5 -225
  Sofia Mattila Finlandia 5 -225
  Julia Tervahartiala Finlandia 5 -225
66 Delia Anamaria Folea Rumunia 4 -226
67 Marie Liane Norwegia 3 -227
68 Pola Bełtowska Polska 2 -228
  Samantha Macuga USA 2 -228
70 Cara Larson USA 1 -229
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Chiny Chiny 921  
2 Niemcy Niemcy 711 -210
3 Austria Austria 636 -285
4 Rosja Rosja 489 -432
5 Słowenia Słowenia 456 -465
6 USA USA 164 -757
7 Polska Polska 163 -758
8 Finlandia Finlandia 144 -777
9 Japonia Japonia 119 -802
10 Szwecja Szwecja 115 -806
11 Rumunia Rumunia 97 -824
12 Szwajcaria Szwajcaria 95 -826
13 Norwegia Norwegia 85 -836
14 Włochy Włochy 60 -861
15 Ukraina Ukraina 27 -894
16 Korea Pd. Korea Pd. 15 -906
17 Słowacja Słowacja 8 -913
18 Estonia Estonia 5 -916
Wyniki konkursów
17.07.2021 Kuopio Finlandia HS-100
Zwycięzca: Birun Shao (Chiny)
17.07.2021 Kuopio Finlandia HS-100
Zwycięzca: Mariia Iakovleva (Rosja)
21.08.2021 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Jerneja Brecl (Słowenia)
22.08.2021 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Jerneja Brecl (Słowenia)
18.09.2021 Oslo Norwegia HS-106
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
19.09.2021 Oslo Norwegia HS-106
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
23:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich