Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2019
13.07.2019 04:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
14.07.2019 04:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
08.08.2019 17:00 Szczyrk Polska HS-106
09.08.2019 11:00 Szczyrk Polska HS-106
14.09.2019 11:15 Lillehammer Norwegia HS-100
15.09.2019 11:00 Lillehammer Norwegia HS-100
21.09.2019 10:15 Stams Austria HS-115
22.09.2019 09:15 Stams Austria HS-115
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gyda Westvold Hansen Norwegia 222  
2 Marita Kramer Austria 200 -22
3 Karolina Indrackova Czechy 150 -72
4 Claudia Purker Austria 140 -82
5 Kinga Rajda Polska 131 -91
6 Veronika Shishkina Kazachstan 130 -92
7 Kristina Prokopieva Rosja 125 -97
8 Valentina Sderzhikova Kazachstan 120 -102
  Misaki Shigeno Japonia 120 -102
10 Sara Takanashi Japonia 100 -122
11 Alina Borodina Rosja 95 -127
12 Virag Voros Węgry 90 -132
13 Yuki Ito Japonia 80 -142
14 Aleksandra Barantceva Rosja 74 -148
15 Karoline Roestad Norwegia 72 -150
  Irma Machinya Rosja 72 -150
17 Rio Seto Japonia 68 -154
18 Julia Huber Austria 66 -156
  Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 66 -156
20 Nozomi Maruyama Japonia 60 -162
21 Jenny Rautionaho Finlandia 57 -165
22 Ayaka Igarashi Japonia 56 -166
23 Kaede Narita Japonia 52 -170
24 Stepanka Ptackova Czechy 49 -173
25 Klara Ulrichova Czechy 48 -174
26 Kseniia Piskunova Rosja 46 -176
  Guy-Lim Park Korea Pd. 46 -176
28 Josephine Pagnier Francja 45 -177
29 Zdenka Pesatova Czechy 44 -178
30 Karoline Lauvsland Norwegia 42 -180
31 Elizaveta Mokhova Rosja 40 -182
  Sarah Hendrickson USA 40 -182
33 Alina Tukhtaeva Kazachstan 36 -186
  Haruka Iwasa Japonia 36 -186
  Selina Freitag Niemcy 36 -186
36 Dayana Pekha Kazachstan 32 -190
  Ksenia Kablukova Rosja 32 -190
38 Anna Twardosz Polska 31 -191
39 Tetyana Pylypchuk Ukraina 30 -192
40 Kaori Iwabuchi Japonia 29 -193
41 Amina Tukhtaeva Kazachstan 28 -194
42 Joanna Szwab Polska 26 -196
  Lucile Morat Francja 26 -196
  Sophie Sorschag Austria 26 -196
45 Yuka Seto Japonia 24 -198
  Anna Jaekle Niemcy 24 -198
47 Anna Hoffmann USA 21 -201
  Shihori Oi Japonia 21 -201
49 Pia Mazi Słowenia 20 -202
  Fangyu Zhou Chiny 20 -202
51 Natasha Bodnarchuk Kanada 18 -204
52 Nina Lussi USA 16 -206
53 Josephin Laue Niemcy 15 -207
54 Pauline Hessler Niemcy 14 -208
55 Machiko Kubota Japonia 13 -209
56 Lara Logar Słowenia 12 -210
  Julia Muehlbacher Austria 12 -210
58 Arantxa Lancho Niemcy 11 -211
  Luisa Goerlich Niemcy 11 -211
60 Elisabeth Raudaschl Austria 10 -212
61 Pia Lilian Kuebler Niemcy 9 -213
62 Nicole Konderla Polska 8 -214
  Oceane Avocat Gros Francja 8 -214
64 Annika Belshaw USA 7 -215
65 Nicole Maurer Kanada 1 -221
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 659  
2 Rosja Rosja 484 -175
3 Austria Austria 454 -205
4 Norwegia Norwegia 402 -257
5 Kazachstan Kazachstan 346 -313
6 Czechy Czechy 291 -368
7 Polska Polska 196 -463
8 Niemcy Niemcy 120 -539
9 Węgry Węgry 90 -569
10 USA USA 84 -575
11 Francja Francja 79 -580
12 Finlandia Finlandia 57 -602
13 Korea Pd. Korea Pd. 46 -613
14 Słowenia Słowenia 32 -627
15 Ukraina Ukraina 30 -629
16 Chiny Chiny 20 -639
17 Kanada Kanada 19 -640
Wyniki konkursów
13.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Gyda Westvold Hansen (Norwegia)
14.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Gyda Westvold Hansen (Norwegia)
08.08.2019 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Marita Kramer (Austria)
09.08.2019 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Marita Kramer (Austria)
14.09.2019 Lillehammer Norwegia HS-98
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich