Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2018
15.09.2018 10:15 Oslo Norwegia HS-106
16.09.2018 09:15 Oslo Norwegia HS-106
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Katharina Althaus Niemcy 200  
2 Kaori Iwabuchi Japonia 160 -40
3 Ramona Straub Niemcy 110 -90
  Juliane Seyfarth Niemcy 110 -90
5 Yuka Seto Japonia 85 -115
6 Anna Shpynyeva Rosja 81 -119
7 Carina Vogt Niemcy 76 -124
8 Xueyao Li Chiny 56 -144
9 Marita Kramer Austria 53 -147
10 Claudia Purker Austria 51 -149
11 Mariia Iakovleva Rosja 48 -152
12 Valentina Sderzhikova Kazachstan 45 -155
13 Elisabeth Raudaschl Austria 37 -163
14 Anna Rupprecht Niemcy 36 -164
  Kinga Rajda Polska 36 -164
16 Julia Huber Austria 33 -167
17 Thea Sofie Kleven Norwegia 27 -173
18 Stepanka Ptackova Czechy 23 -177
19 Barbora Blazkova Czechy 22 -178
20 Jenny Nowak Niemcy 19 -181
21 Shihori Oi Japonia 18 -182
22 Karoline Roestad Norwegia 16 -184
  Rio Seto Japonia 16 -184
  Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 16 -184
25 Sophie Mair Austria 14 -186
26 Kristina Prokopieva Rosja 12 -188
27 Katharina Ellmauer Austria 11 -189
28 Tong Ma Chiny 9 -191
29 Alina Borodina Rosja 7 -193
30 Julia Tervahartiala Finlandia 6 -194
31 Veronika Shishkina Kazachstan 2 -198
32 Eirin Maria Kvandal Norwegia 1 -199
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 551  
2 Japonia Japonia 279 -272
3 Austria Austria 199 -352
4 Rosja Rosja 148 -403
5 Chiny Chiny 65 -486
6 Norwegia Norwegia 60 -491
7 Kazachstan Kazachstan 47 -504
8 Czechy Czechy 45 -506
9 Polska Polska 36 -515
10 Finlandia Finlandia 6 -545
Wyniki konkursów
15.09.2018 Oslo Norwegia K-95
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
16.09.2018 Oslo Norwegia K-95
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kamila Karpiel, fot. PZN
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Kamila Karpiel (2001)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich