Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2014
27.09.2014 12:00 Trondheim Norwegia HS-105 K-90
28.09.2014 12:00 Trondheim Norwegia HS-105 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sara Takanashi Japonia 200  
2 Sarah Hendrickson USA 160 -40
3 Coline Mattel Francja 110 -90
4 Julia Clair Francja 90 -110
5 Julia Kykkänen Finlandia 74 -126
  Maren Lundby Norwegia 74 -126
7 Nita Englund USA 69 -131
8 Evelyn Insam Włochy 68 -132
9 Anastasiya Barannikova Rosja 62 -138
10 Tara Geraghty-Moats USA 48 -152
11 Anette Sagen Norwegia 47 -153
12 Elena Runggaldier Włochy 46 -154
13 Line Jahr Norwegia 45 -155
14 Gyda Enger Norwegia 44 -156
15 Nina Lussi USA 33 -167
  Anna Odine Stroem Norwegia 33 -167
17 Michaela Dolezelova Czechy 32 -168
18 Alexandra Kustova Rosja 30 -170
19 Henriette Kraus Niemcy 29 -171
20 Susanna Forsstroem Finlandia 23 -177
21 Anniken Mork Norwegia 19 -181
  Agnes Reisch Niemcy 19 -181
23 Jana Mrakotova Czechy 17 -183
  Barbora Blazkova Czechy 17 -183
25 Luisa Goerlich Niemcy 15 -185
26 Karolina Indrackova Czechy 11 -189
27 Stefaniya Nadymova Rosja 7 -193
28 Karoline Roestad Norwegia 6 -194
29 Sara Meloe Norwegia 4 -196
30 Daria Grushina Rosja 3 -197
  Tonje Bakke Norwegia 3 -197
32 Joanna Szwab Polska 2 -198
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 USA USA 310  
2 Norwegia Norwegia 275 -35
3 Francja Francja 200 -110
  Japonia Japonia 200 -110
5 Włochy Włochy 114 -196
6 Rosja Rosja 102 -208
7 Finlandia Finlandia 97 -213
8 Czechy Czechy 77 -233
9 Niemcy Niemcy 63 -247
10 Polska Polska 2 -308
Wyniki konkursów
27.09.2014 Trondheim Norwegia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
28.09.2014 Trondheim Norwegia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Pilch
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich