Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
24.01.2002 - Hakuba (Japonia) K-120

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Widhölzl Austria 131.0 135.0 272.8
2 Stefan Horngacher Austria 131.5 123.0 249.6
  Martin Koch Austria 129.5 122.5 249.6
4 Hiroki Yamada Japonia 126.0 123.0 245.2
5 Hideharu Miyahira Japonia 122.5 122.5 242.5
6 Jörg Ritzerfeld Niemcy 117.5 123.5 232.8
7 Peter Zonta Słowenia 118.5 122.0 229.4
8 Wolfgang Loitzl Austria 116.5 122.5 227.7
  Noriaki Kasai Japonia 120.0 116.5 227.7
10 Kimmo Yliriesto Finlandia 113.5 124.0 227.5
11 Kazuyoshi Funaki Japonia 119.5 118.5 227.4
12 Ildar Fatchullin Rosja 115.5 123.0 227.3
13 Janne Ylijärvi Finlandia 118.5 120.0 226.8
14 Daniel Forfang Norwegia 114.5 121.0 219.9
15 Valery Kobelev Rosja 119.5 116.5 219.3
16 Marcin Bachleda Polska 114.0 120.0 216.7
17 Jussi Hautamäki Finlandia 113.5 120.0 215.8
18 Michael Neumayer Niemcy 112.0 117.0 203.2
19 Alexander Herr Niemcy 114.0 113.5 202.5
20 Akira Higashi Japonia 107.0 117.5 200.6
21 Alan Alborn USA 121.0 104.5 200.4
22 Ingemar Mayr Holandia 114.0 111.5 199.9
23 Ole Christen Enger Norwegia 111.5 104.0 181.4
24 Takanobu Okabe Japonia 107.5 107.5 180.5
25 Sigurd Pettersen Norwegia 110.5 100.5 172.8
26 Yuta Watase Japonia 108.0 101.0 169.7
27 Heung Chul Choi Korea Pd. 111.0 97.0 168.9
28 Sota Okamura Japonia 108.0 99.5 168.0
29 Kazuya Yoshioka Japonia 110.5 66.0 101.2
30 Stefan Kaiser Austria 108.5 DNS 91.3
31 Masahiko Harada Japonia 107.5   89.5
32 Pekka Salminen Finlandia 118.0   89.4
33 Jaroslav Sakala Czechy 105.0   86.0
34 Yasunori Suzuki Japonia 104.5   83.6
35 Dirk Else Niemcy 103.5   82.8
36 Chil-Ku Kang Korea Pd. 104.0   82.2
37 Teppei Takano Japonia 102.5   80.5
38 Hiroya Saitoh Japonia 101.5   79.2
39 Morten Solem Norwegia 101.0   78.3
40 Kai Bracht Niemcy 100.0   76.5
41 Blaz Vrhovnik Słowenia 101.5   74.2
42 Shinichiro Saito Japonia 97.0   70.6
43 Shingo Ueno Japonia 97.5   70.5
44 Grzegorz Śliwka Polska 97.0   70.1
45 Yukio Sakano Japonia 96.5   69.7
46 Jakub Jiroutek Czechy 96.0   66.3
47 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 94.5   65.1
48 Masayuki Sato Japonia 89.5   54.6
49 Jakub Hlava Czechy 87.5   52.5
50 Alexander Belov Rosja 75.5   23.9

« - wszystkie konkursy »

Kalendarium
Manuel Fettner
Dziś urodziny obchodzą:
Julija Srsen (1997)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich