Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
24.01.2002 - Hakuba (Japonia) K-120

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Widhölzl Austria 131.0 135.0 272.8
2 Stefan Horngacher Austria 131.5 123.0 249.6
  Martin Koch Austria 129.5 122.5 249.6
4 Hiroki Yamada Japonia 126.0 123.0 245.2
5 Hideharu Miyahira Japonia 122.5 122.5 242.5
6 Jörg Ritzerfeld Niemcy 117.5 123.5 232.8
7 Peter Zonta Słowenia 118.5 122.0 229.4
8 Wolfgang Loitzl Austria 116.5 122.5 227.7
  Noriaki Kasai Japonia 120.0 116.5 227.7
10 Kimmo Yliriesto Finlandia 113.5 124.0 227.5
11 Kazuyoshi Funaki Japonia 119.5 118.5 227.4
12 Ildar Fatchullin Rosja 115.5 123.0 227.3
13 Janne Ylijärvi Finlandia 118.5 120.0 226.8
14 Daniel Forfang Norwegia 114.5 121.0 219.9
15 Valery Kobelev Rosja 119.5 116.5 219.3
16 Marcin Bachleda Polska 114.0 120.0 216.7
17 Jussi Hautamäki Finlandia 113.5 120.0 215.8
18 Michael Neumayer Niemcy 112.0 117.0 203.2
19 Alexander Herr Niemcy 114.0 113.5 202.5
20 Akira Higashi Japonia 107.0 117.5 200.6
21 Alan Alborn USA 121.0 104.5 200.4
22 Ingemar Mayr Holandia 114.0 111.5 199.9
23 Ole Christen Enger Norwegia 111.5 104.0 181.4
24 Takanobu Okabe Japonia 107.5 107.5 180.5
25 Sigurd Pettersen Norwegia 110.5 100.5 172.8
26 Yuta Watase Japonia 108.0 101.0 169.7
27 Heung Chul Choi Korea Pd. 111.0 97.0 168.9
28 Sota Okamura Japonia 108.0 99.5 168.0
29 Kazuya Yoshioka Japonia 110.5 66.0 101.2
30 Stefan Kaiser Austria 108.5 DNS 91.3
31 Masahiko Harada Japonia 107.5   89.5
32 Pekka Salminen Finlandia 118.0   89.4
33 Jaroslav Sakala Czechy 105.0   86.0
34 Yasunori Suzuki Japonia 104.5   83.6
35 Dirk Else Niemcy 103.5   82.8
36 Chil-Ku Kang Korea Pd. 104.0   82.2
37 Teppei Takano Japonia 102.5   80.5
38 Hiroya Saitoh Japonia 101.5   79.2
39 Morten Solem Norwegia 101.0   78.3
40 Kai Bracht Niemcy 100.0   76.5
41 Blaz Vrhovnik Słowenia 101.5   74.2
42 Shinichiro Saito Japonia 97.0   70.6
43 Shingo Ueno Japonia 97.5   70.5
44 Grzegorz Śliwka Polska 97.0   70.1
45 Yukio Sakano Japonia 96.5   69.7
46 Jakub Jiroutek Czechy 96.0   66.3
47 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 94.5   65.1
48 Masayuki Sato Japonia 89.5   54.6
49 Jakub Hlava Czechy 87.5   52.5
50 Alexander Belov Rosja 75.5   23.9

« - wszystkie konkursy »

Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich