Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
03.01.1999 - Innsbruck (Austria) K-110

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Noriaki Kasai Japonia 109.5 108.0 232.5
2 Janne Ahonen Finlandia 108.5 108.5 226.1
3 Hideharu Miyahira Japonia 108.0 107.5 225.9
4 Masahiko Harada Japonia 112.0 103.5 225.4
5 Stefan Horngacher Austria 117.5 97.5 218.5
6 Kristian Brenden Norwegia 106.0 106.0 216.1
  Martin Höllwarth Austria 106.0 106.0 216.1
8 Kazuya Yoshioka Japonia 112.0 99.0 213.8
9 Mika Laitinen Finlandia 106.5 103.0 212.6
10 Dieter Thoma Niemcy 106.5 101.0 207.0
11 Andreas Goldberger Austria 109.5 97.0 206.7
12 Hiroya Saitoh Japonia 107.5 96.5 201.7
13 Martin Schmitt Niemcy 107.5 96.5 200.2
14 Reinhard Schwarzenberger Austria 106.0 95.5 197.7
15 Andreas Widhölzl Austria 104.0 101.5 196.9
16 Primoz Peterka Słowenia 108.0 94.0 196.6
17 Takanobu Okabe Japonia 104.5 95.5 194.0
18 Kazuyoshi Funaki Japonia 110.5 88.0 190.3
19 Sven Hannawald Niemcy 100.5 93.5 183.2
20 Nicolas Dessum Francja 103.5 89.5 177.9
21 Jakub Suchacek Czechy 93.5 97.0 176.4
22 Wolfgang Loitzl Austria 94.0 95.0 172.7
23 Hansjörg Jäkle Niemcy 94.5 94.0 169.8
24 Lasse Ottesen Norwegia 92.5 95.0 168.5
25 Alexander Herr Niemcy 100.0 83.0 159.9
26 Morten Aagheim Norwegia 95.0 90.0 159.0
27 Christof Duffner Niemcy 89.5 90.5 153.0
28 Wojciech Skupień Polska 93.5 81.0 143.6
29 Michal Dolezal Czechy 88.0 80.0 129.4
30 Seou Choi Korea Pd. 82.0 78.0 111.5
31 Jakub Janda Czechy 101.5   99.2
32 Ronny Hornschuh Niemcy 99.5   93.6
33 Veli-Matti Lindström Finlandia 96.5   90.7
34 Christian Meyer Norwegia 96.5   89.7
35 Blaz Vrhovnik Słowenia 93.5   83.8
36 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 93.0   82.4
37 Gerd Siegmund Niemcy 91.0   79.3
38 Ivan Lunardi Włochy 91.0   78.8
39 Wilfried Eberharter Austria 87.0   71.6
40 Adam Małysz Polska 85.5   68.4
  Valery Kobelev Rosja 85.5   68.4
42 Risto Jussilainen Finlandia 84.0   62.2
43 Stanislav Filimonov Kazachstan 81.0   59.8
44 Matthias Wallner Austria 79.0   56.2
45 Martin Koch Austria 78.0   53.4
46 Pavel Gaiduk Kazachstan 76.0   50.8
47 Martin Mesik Słowacja 75.0   47.0
  Alan Alborn USA 75.0   47.0
49 Dmitri Chvykov Kazachstan 76.0   44.3
50 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 71.0   34.3

« - wszystkie konkursy »

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich