Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
03.01.1999 - Innsbruck (Austria) K-110

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Noriaki Kasai Japonia 109.5 108.0 232.5
2 Janne Ahonen Finlandia 108.5 108.5 226.1
3 Hideharu Miyahira Japonia 108.0 107.5 225.9
4 Masahiko Harada Japonia 112.0 103.5 225.4
5 Stefan Horngacher Austria 117.5 97.5 218.5
6 Kristian Brenden Norwegia 106.0 106.0 216.1
  Martin Höllwarth Austria 106.0 106.0 216.1
8 Kazuya Yoshioka Japonia 112.0 99.0 213.8
9 Mika Laitinen Finlandia 106.5 103.0 212.6
10 Dieter Thoma Niemcy 106.5 101.0 207.0
11 Andreas Goldberger Austria 109.5 97.0 206.7
12 Hiroya Saitoh Japonia 107.5 96.5 201.7
13 Martin Schmitt Niemcy 107.5 96.5 200.2
14 Reinhard Schwarzenberger Austria 106.0 95.5 197.7
15 Andreas Widhölzl Austria 104.0 101.5 196.9
16 Primoz Peterka Słowenia 108.0 94.0 196.6
17 Takanobu Okabe Japonia 104.5 95.5 194.0
18 Kazuyoshi Funaki Japonia 110.5 88.0 190.3
19 Sven Hannawald Niemcy 100.5 93.5 183.2
20 Nicolas Dessum Francja 103.5 89.5 177.9
21 Jakub Suchacek Czechy 93.5 97.0 176.4
22 Wolfgang Loitzl Austria 94.0 95.0 172.7
23 Hansjörg Jäkle Niemcy 94.5 94.0 169.8
24 Lasse Ottesen Norwegia 92.5 95.0 168.5
25 Alexander Herr Niemcy 100.0 83.0 159.9
26 Morten Aagheim Norwegia 95.0 90.0 159.0
27 Christof Duffner Niemcy 89.5 90.5 153.0
28 Wojciech Skupień Polska 93.5 81.0 143.6
29 Michal Dolezal Czechy 88.0 80.0 129.4
30 Seou Choi Korea Pd. 82.0 78.0 111.5
31 Jakub Janda Czechy 101.5   99.2
32 Ronny Hornschuh Niemcy 99.5   93.6
33 Veli-Matti Lindström Finlandia 96.5   90.7
34 Christian Meyer Norwegia 96.5   89.7
35 Blaz Vrhovnik Słowenia 93.5   83.8
36 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 93.0   82.4
37 Gerd Siegmund Niemcy 91.0   79.3
38 Ivan Lunardi Włochy 91.0   78.8
39 Wilfried Eberharter Austria 87.0   71.6
40 Adam Małysz Polska 85.5   68.4
  Valery Kobelev Rosja 85.5   68.4
42 Risto Jussilainen Finlandia 84.0   62.2
43 Stanislav Filimonov Kazachstan 81.0   59.8
44 Matthias Wallner Austria 79.0   56.2
45 Martin Koch Austria 78.0   53.4
46 Pavel Gaiduk Kazachstan 76.0   50.8
47 Martin Mesik Słowacja 75.0   47.0
  Alan Alborn USA 75.0   47.0
49 Dmitri Chvykov Kazachstan 76.0   44.3
50 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 71.0   34.3

« - wszystkie konkursy »

Kalendarium
Juha-Matti Ruuskanen
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich