Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
22.03.1998 - Planica (Słowenia) K-120

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Noriaki Kasai Japonia 147.5 131.0 298.3
2 Hiroya Saitoh Japonia 138.5 136.5 296.0
3 Martin Höllwarth Austria 137.5 124.5 272.6
4 Kazuyoshi Funaki Japonia 126.5 132.0 270.8
5 Henning Stensrud Norwegia 126.5 127.5 256.2
6 Andreas Widhölzl Austria 124.0 124.5 247.8
7 Primoz Peterka Słowenia 131.0 115.5 244.7
8 Sven Hannawald Niemcy 128.5 115.5 240.2
9 Jani Soininen Finlandia 123.5 119.0 235.5
10 Hansjörg Jäkle Niemcy 121.5 120.0 233.2
11 Masahiko Harada Japonia 123.5 117.0 230.9
12 Takanobu Okabe Japonia 124.0 115.0 229.2
13 Martin Schmitt Niemcy 129.5 106.5 223.8
14 Robert Mateja Polska 117.0 119.5 223.2
15 Kristian Brenden Norwegia 124.5 111.5 222.8
16 Morten Aagheim Norwegia 120.0 115.5 221.9
17 Roar Ljoekelsoey Norwegia 120.0 116.5 221.7
18 Urban Franc Słowenia 125.0 111.0 216.8
19 Wolfgang Loitzl Austria 116.5 114.5 216.3
20 Dieter Thoma Niemcy 123.0 108.5 214.7
21 Stefan Horngacher Austria 120.5 110.5 214.3
22 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 110.0 122.5 214.0
23 Kazuki Nishishita Japonia 115.0 109.5 201.1
24 Ville Kantee Finlandia 111.0 111.5 198.5
25 Roberto Cecon Włochy 120.0 103.0 198.4
26 Milan Zivic Słowenia 114.5 106.5 194.3
27 Sturle Holseter Norwegia 111.5 106.5 187.9
28 Ronny Hornschuh Niemcy 119.0 96.0 182.0
29 Blaz Vrhovnik Słowenia 113.5 95.0 168.8
30 Jure Radelj Słowenia 110.0 98.0 167.9
31 Alexander Herr Niemcy 108.5   93.3
32 Miha Rihtar Słowenia 108.5   92.3
33 Juho Forsman Finlandia 107.0   90.1
34 Peter Zonta Słowenia 108.5   89.3
35 Mika Laitinen Finlandia 106.5   88.7
36 Nicolas Dessum Francja 105.0   88.0
37 Lasse Ottesen Norwegia 104.5   85.6
38 Sylvain Freiholz Szwajcaria 106.0   83.3
39 Jon Petter Sandaker Norwegia 103.0   82.4
40 Martin Zimmermann Austria 104.5   81.6
41 Bruno Reuteler Szwajcaria 101.0   79.3
42 Jakub Jiroutek Czechy 99.0   74.7
43 Simon Ammann Szwajcaria 97.0   72.1
44 Martin Mesik Słowacja 97.0   70.1
45 Damjan Fras Słowenia 95.0   61.0
46 Grega Lang Słowenia 91.5   60.2
47 Michal Dolezal Czechy 93.0   59.4
48 Andreas Goldberger Austria 85.0   49.0
49 Robert Meglic Słowenia 84.5   41.6
50 Gorazd Robnik Słowenia 75.0   24.5

« - wszystkie konkursy »

Kalendarium
Manuel Fettner
Dziś urodziny obchodzą:
Julija Srsen (1997)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich