Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
21.03.1998 - Planica (Słowenia) K-120

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kazuyoshi Funaki Japonia 136.5 140.0 291.7
2 Primoz Peterka Słowenia 130.5 135.5 280.3
3 Hiroya Saitoh Japonia 126.5 135.0 270.7
4 Noriaki Kasai Japonia 124.5 129.5 256.7
5 Jani Soininen Finlandia 124.0 129.0 254.4
6 Takanobu Okabe Japonia 125.0 128.5 253.8
7 Wolfgang Loitzl Austria 122.5 123.0 243.4
8 Masahiko Harada Japonia 121.0 124.0 243.0
9 Kristian Brenden Norwegia 123.0 123.0 241.3
10 Henning Stensrud Norwegia 112.0 128.5 230.4
11 Reinhard Schwarzenberger Austria 111.0 128.0 227.7
12 Stefan Horngacher Austria 117.5 120.5 227.4
13 Martin Höllwarth Austria 116.0 119.5 222.4
14 Milan Zivic Słowenia 109.0 126.0 218.0
15 Miha Rihtar Słowenia 109.0 124.5 214.3
16 Sylvain Freiholz Szwajcaria 116.5 115.5 214.1
17 Martin Schmitt Niemcy 122.0 110.5 214.0
18 Jon Petter Sandaker Norwegia 114.5 116.5 211.8
19 Sturle Holseter Norwegia 114.5 115.0 210.1
20 Sven Hannawald Niemcy 117.5 111.5 208.2
21 Robert Mateja Polska 120.0 109.5 208.1
22 Morten Aagheim Norwegia 114.0 112.0 205.3
23 Roar Ljoekelsoey Norwegia 117.0 110.5 205.0
24 Andreas Widhölzl Austria 119.0 102.0 195.8
25 Kazuya Yoshioka Japonia 114.5 108.0 192.5
26 Damjan Fras Słowenia 112.5 107.5 189.5
27 Ronny Hornschuh Niemcy 117.5 104.5 184.6
28 Nicolas Dessum Francja 113.5 96.0 170.1
29 Akira Higashi Japonia 112.5 95.5 167.4
30 Hansjörg Jäkle Niemcy 114.0 92.0 161.3
31 Kazuki Nishishita Japonia 107.0   90.6
32 Andreas Goldberger Austria 106.5   90.2
33 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 107.0   89.1
34 Jakub Janda Czechy 105.0   86.5
35 Ville Kantee Finlandia 105.5   86.4
36 Bruno Reuteler Szwajcaria 105.0   86.0
37 Dieter Thoma Niemcy 103.0   83.4
38 Lasse Ottesen Norwegia 103.0   82.4
  Simon Ammann Szwajcaria 103.0   82.4
40 Robert Kranjec Słowenia 102.5   80.5
41 Ingemar Mayr Austria 102.0   79.1
42 Gorazd Robnik Słowenia 101.5   78.7
43 Jure Radelj Słowenia 100.5   76.4
44 Martin Zimmermann Austria 101.0   73.3
45 Marko Bogataj Słowenia 98.0   72.9
46 Mika Laitinen Finlandia 96.0   67.8
47 Krystian Długopolski Polska 91.0   55.8
48 Pascal Ochsner Szwajcaria 85.0   48.5
49 Grega Lang Słowenia 85.0   43.0
50 Matej Uram Słowacja 84.0   41.7

« - wszystkie konkursy »

Kalendarium
Manuel Fettner
Dziś urodziny obchodzą:
Julija Srsen (1997)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich