Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
20.12.1997 - Engelberg (Szwajcaria) K-120

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Widhölzl Austria 114.5 117.0 217.2
2 Stefan Horngacher Austria 115.5 112.5 209.4
3 Janne Ahonen Finlandia 111.0 111.5 198.5
4 Noriaki Kasai Japonia 112.0 108.5 198.4
5 Dieter Thoma Niemcy 109.5 113.5 195.4
6 Martin Höllwarth Austria 110.0 111.5 193.7
7 Hansjörg Jäkle Niemcy 112.0 107.5 190.6
8 Kazuyoshi Funaki Japonia 109.5 106.5 190.3
9 Reinhard Schwarzenberger Austria 108.0 110.5 189.8
10 Jani Soininen Finlandia 112.5 103.0 186.4
  Andreas Goldberger Austria 106.5 109.0 186.4
12 Sven Hannawald Niemcy 108.0 107.0 183.5
13 Roar Ljoekelsoey Norwegia 110.0 104.5 183.1
14 Henning Stensrud Norwegia 105.0 106.5 177.2
15 Takanobu Okabe Japonia 103.0 106.5 176.1
16 Hiroya Saitoh Japonia 106.0 106.5 176.0
17 Jerome Gay Francja 103.0 104.5 171.0
18 Roberto Cecon Włochy 108.0 99.0 170.1
19 Martin Schmitt Niemcy 113.5 95.0 169.8
20 Sylvain Freiholz Szwajcaria 104.0 103.0 168.6
21 Kimmo Savolainen Finlandia 105.5 100.5 167.3
22 Matti Hautamäki Finlandia 106.0 99.5 164.9
23 Jaroslav Sakala Czechy 104.0 99.0 160.4
24 Hideharu Miyahira Japonia 107.5 94.5 159.6
25 Heung Chul Choi Korea Pd. 102.0 98.5 155.9
26 Wolfgang Loitzl Austria 102.5 95.5 153.4
27 Bruno Reuteler Szwajcaria 105.0 95.5 152.4
28 Adam Małysz Polska 106.0 92.5 151.8
29 Matthias Wallner Austria 104.0 92.5 146.7
30 Jakub Janda Czechy 106.5 88.5 137.0
31 Wojciech Skupień Polska 102.5   82.0
32 Michal Dolezal Czechy 103.0   81.9
33 Kazuya Yoshioka Japonia 101.5   81.7
34 Ingemar Mayr Austria 102.0   80.1
35 Mika Laitinen Finlandia 102.5   80.0
36 Primoz Peterka Słowenia 101.5   79.2
37 Jure Radelj Słowenia 101.0   77.8
38 Ivan Lunardi Włochy 99.5   77.1
39 Ronny Hornschuh Niemcy 101.0   76.8
40 Peter Zonta Słowenia 99.5   75.6
41 Michael Wagner Niemcy 100.0   75.5
42 Lucas Chevalier-Girod Francja 98.0   73.4
43 Jon Petter Sandaker Norwegia 98.5   73.3
44 Rico Parpan Szwajcaria 97.5   72.5
45 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 97.5   70.5
46 Haavard Lie Norwegia 96.0   67.8
47 Jussi Hautamäki Finlandia 96.0   67.3
48 Lasse Ottesen Norwegia 92.5   63.0
49 Urban Franc Słowenia 93.5   61.8
50 Masahiko Harada Japonia 89.5   56.1

« - wszystkie konkursy »

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich