Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
22.01.1995 - Sapporo (Japonia) K-115

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Nicolas Dessum Francja 112.0 109.5 214.7
2 Takanobu Okabe Japonia 99.5 117.0 209.2
3 Janne Ahonen Finlandia 108.0 106.5 206.1
4 Naoto Ito Japonia 99.0 112.0 196.8
5 Nicolas Jean-Prost Francja 101.0 106.5 189.0
6 Toni Nieminen Finlandia 101.5 104.0 188.9
7 Naoki Yasuzaki Japonia 104.0 103.0 188.6
8 Hiroya Saitoh Japonia 104.0 100.0 183.2
9 Kazuyoshi Funaki Japonia 94.0 108.0 180.1
10 Frode Haare Norwegia 95.5 105.0 175.9
11 Jakub Suchacek Czechy 105.5 95.5 175.8
12 Andreas Goldberger Austria 89.5 109.5 175.7
13 Jinya Nishikata Japonia 101.5 98.0 174.6
14 Kazuhiro Higashi Japonia 92.5 106.0 173.3
15 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 97.5 99.0 171.2
16 Jani Soininen Finlandia 92.5 104.0 169.7
17 Mika Laitinen Finlandia 96.5 99.0 164.9
18 Kazuya Yoshioka Japonia 95.5 98.0 162.8
19 Yukitaka Fukita Japonia 98.0 94.5 161.5
20 Werner Rathmayr Austria 90.5 96.0 150.2
21 Christian Moser Austria 97.5 90.0 149.0
22 Hitoshi Sakurai Japonia 100.0 88.5 148.8
23 Werner Haim Austria 92.0 94.5 147.7
24 Urban Franc Słowenia 92.0 92.5 142.6
25 Martin Trunz Szwajcaria 92.0 90.5 141.5
26 Roar Ljoekelsoey Norwegia 89.0 91.0 137.0
27 Jun Shibuya Japonia 96.5 84.0 135.9
28 Takayuki Sasaki Japonia 87.0 91.0 130.4
29 Marian Bielcik Słowacja 84.5 91.0 128.4
30 Andreas Widhölzl Austria 85.0 91.5 128.2
31 Jiri Parma Czechy 86.0 89.5 127.9
32 Christoph Mueller Austria 87.0 89.0 126.3
33 Sylvain Freiholz Szwajcaria 91.0 82.5 122.8
34 Lasse Ottesen Norwegia 89.0 95.5 120.1
35 Johan Rasmussen Szwecja 85.0 84.5 113.6
36 Jaroslav Sakala Czechy 86.0 76.0 94.6
37 Hideharu Miyahira Japonia 84.5   54.1
38 Tero Koponen Finlandia 83.0   52.4
39 Shinya Tsurumaki Japonia 84.0   51.2
40 Zoran Zupancic Słowenia 82.0   51.1
41 Helge Brendryen Norwegia 81.0   50.3
42 Fredrik Johansson Szwecja 80.5   48.9
43 Heinz Kuttin Austria 82.5   48.5
44 Bjoern Myrbakken Norwegia 80.5   48.4
45 Ivo Pertile Włochy 81.0   48.3
46 Zbynek Krompolc Czechy 80.0   47.5
47 Didier Mollard Francja 83.0   46.4
48 Risto Jussilainen Finlandia 78.0   46.2
49 Jaroslav Kahanek Czechy 78.0   43.9
50 Masayuki Sato Japonia 76.5   35.7
51 Akira Higashi Japonia 68.0   20.9
52 Masahiko Harada Japonia 65.5   9.9
53 Yoshikazu Norota Japonia DNS   DNS
54 Oeyvind Berg Norwegia DSQ   DSQ

« - wszystkie konkursy »

Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich