Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2024
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
22.01.2010 - Zakopane (Polska) K-120

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Gregor Schlierenzauer Austria 138.0 133.0 289.8
2 Simon Ammann Szwajcaria 136.0 131.0 278.1
3 Thomas Morgenstern Austria 130.5 128.5 266.2
4 Wolfgang Loitzl Austria 132.5 126.0 265.8
5 Adam Małysz Polska 128.0 130.0 263.4
6 David Zauner Austria 126.5 126.0 251.0
7 Janne Ahonen Finlandia 128.5 123.5 249.6
8 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 124.0 126.5 248.9
9 Michael Uhrmann Niemcy 120.5 128.5 245.2
10 Andreas Wank Niemcy 122.5 126.0 244.8
11 Jakub Janda Czechy 123.5 123.5 243.1
12 Andreas Küttel Szwajcaria 124.5 122.0 238.2
13 Andreas Kofler Austria 126.0 119.5 237.9
14 Peter Prevc Słowenia 118.5 126.5 235.5
15 Jernej Damjan Słowenia 119.0 125.5 234.6
16 Stefan Thurnbichler Austria 119.0 124.5 233.8
17 Johan Remen Evensen Norwegia 120.0 122.5 232.5
18 Matti Hautamäki Finlandia 121.0 120.5 230.2
19 Mario Innauer Austria 125.5 117.0 229.5
20 Robert Kranjec Słowenia 121.0 121.0 225.1
21 Emmanuel Chedal Francja 117.0 122.0 224.7
  Sebastian Colloredo Włochy 122.5 116.5 224.7
23 Kalle Keituri Finlandia 117.0 107.1 223.8
24 Mitja Meznar Słowenia 119.0 119.0 221.4
25 Łukasz Rutkowski Polska 120.0 117.0 219.6
26 Severin Freund Niemcy 116.5 120.0 219.2
27 Kamil Stoch Polska 117.5 119.0 218.7
28 Stephan Hocke Niemcy 116.0 115.5 209.2
29 Stefan Hula Polska 116.5 115.0 208.2
30 Harri Olli Finlandia 122.0 110.0 208.1
31 Lukas Hlava Czechy 115.5   104.4
32 Denis Kornilov Rosja 115.0   103.5
33 Janne Happonen Finlandia 115.5   103.4
34 Andrea Morassi Włochy 115.0   103.0
35 Antonin Hajek Czechy 115.5   102.9
36 Marcin Bachleda Polska 113.5   100.8
37 Pascal Bodmer Niemcy 114.5   100.6
38 Anders Bardal Norwegia 112.0   98.1
39 Georg Späth Niemcy 112.5   97.5
40 Dawid Kubacki Polska 112.0   97.1
41 Krzysztof Miętus Polska 112.0   96.6
42 Ivan Karaulov Kazachstan 111.0   94.3
43 Volodymyr Boshchuk Ukraina 110.5   93.9
44 Ilja Rosliakov Rosja 110.0   93.0
45 Andreas Stjernen Norwegia 110.0   92.5
46 Alexey Korolev Kazachstan 109.0   90.7
47 Vitaliy Shumbarets Ukraina 109.5   90.6
48 Grzegorz Miętus Polska 107.0   86.1
49 Andrzej Zapotoczny Polska 92.5   54.5
50 David Lazzaroni Francja DSQ   DSQ

« - wszystkie konkursy »

Kalendarium
Jenna Mohr
Dziś urodziny obchodzą:
Jędrzej Ścisłowicz (1992)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich