Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
18.02.2023 - Rasnov (Rumunia) HS-97

Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Wellinger Niemcy 94.0 99.0 240.4
2 Ziga Jelar Słowenia 91.5 98.5 240.2
3 Karl Geiger Niemcy 91.0 99.0 237.9
4 Markus Eisenbichler Niemcy 95.5 93.0 236.9
5 Philipp Raimund Niemcy 95.0 94.0 232.8
6 Constantin Schmid Niemcy 93.0 93.0 229.9
7 Dominik Peter Szwajcaria 94.5 91.0 227.4
8 Clemens Aigner Austria 84.5 94.5 224.2
9 Alex Insam Włochy 95.0 96.0 224.1
10 Philipp Aschenwald Austria 89.5 91.5 220.3
  Jonas Schuster Austria 92.0 92.5 220.3
12 Tomasz Pilch Polska 91.5 89.0 214.0
13 Stephan Leyhe Niemcy 86.0 89.0 213.2
14 Kacper Juroszek Polska 82.5 92.5 212.9
15 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 90.5 89.0 212.4
16 Simon Ammann Szwajcaria 91.0 90.0 211.7
17 Jan Habdas Polska 87.0 89.0 211.2
18 Casey Larson USA 87.0 91.5 210.9
19 Vladimir Zografski Bułgaria 89.5 89.5 210.5
20 Maksim Bartolj Słowenia 87.5 90.5 208.4
21 Roman Koudelka Czechy 90.0 88.5 207.8
22 Keiichi Sato Japonia 89.5 86.5 207.6
23 Daniel Andre Tande Norwegia 83.0 89.0 207.5
24 Markus Rupitsch Austria 86.5 92.5 207.2
25 Rok Masle Słowenia 85.0 91.0 204.1
26 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 88.5 86.0 201.7
27 Maciej Kot Polska 85.0 87.0 201.5
28 Yevhen Marusiak Ukraina 86.5 87.0 200.9
29 Daniel Andrei Cacina Rumunia 90.5 82.5 190.7
30 Radek Rydl Czechy 90.0 82.0 188.8
31 Andrew Urlaub USA 84.0   94.5
32 Francesco Cecon Włochy 89.5   94.4
33 Julijan Smid Austria 86.5   93.1
34 Matija Vidic Słowenia 83.5   92.5
35 Timon-Pascal Kahofer Austria 81.5   89.3
36 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 82.0   87.0
37 Sabirzhan Muminov Kazachstan 80.5   86.7
38 Zak Mogel Słowenia 83.5   86.2
39 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 85.0   86.1
40 Taku Takeuchi Japonia 79.0   85.4
41 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 83.0   84.4
42 Andre Fussenegger Austria 79.0   83.7
43 Qiwu Song Chiny 80.0   81.5
44 Andrei Feldorean Rumunia 79.5   80.5
45 Sergey Tkachenko Kazachstan 73.5   73.4
46 Weijie Zhen Chiny 79.0   73.3
47 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 71.5   69.2
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« - wszystkie konkursy »

Kalendarium
Manuel Fettner
Dziś urodziny obchodzą:
Julija Srsen (1997)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich