Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup

Obfite opady ¶niegu, jakie w nocy nawiedziły dolinę Val di Fiemme, oraz do¶ć silny wiatr na skoczni w Predazzo sprawiaj±, że rozpoczęcie kwalifikacji opóĽnia się...

Nocne opady ¶niegu spowodowały problemy z przygotowaniem obiektu w Predazzo, na dodatek organizatorzy musz± zmagać się z silnym wiatrem na skoczni. Pocz±tkowo rozpoczęcie kwalifikacji przesunięto z 14:30 na 15:00, następnie odłożono je o kolejne piętna¶cie minut.

Dalszy program zawodów również stoi pod znakiem zapytania - mało prawdopodobne jest, żeby zaplanowany na godzinę 16 konkurs indywidualny rozpocz±ł się zgodnie z harmonogramem...

Lista startowa
 
zawodnik
kraj
1
R. Dellasega
Włochy
2
A. Sardyko
Rosja
3
N. Karpenko
Kazachstan
4
D. Dellasega
Włochy
5
V. Shumbarets
Ukraina
6
A. Korolev
Kazachstan
7
J. Määttä
Finlandia
8
D. Bresadola
Włochy
9
F. Schoft
Niemcy
10
N. Kasai
Japonia
11
A. Kalinitschenko
Rosja
12
S. Tochimoto
Japonia
13
K. Miętus
Polska
14
D. Judez
Słowenia
15
A. Stjernen
Norwegia
16
J. Matura
Czechy
17
Y. Watase
Japonia
18
B. Romören
Norwegia
19
J. Kobayashi
Japonia
20
M. Kot
Polska
21
A. Pedersen Roensen
Norwegia
22
V. Zografski
Bułgaria
23
M. Hautamäki
Finlandia
24
M. Fettner
Austria
25
K. Gangnes
Norwegia
26
D. Vassiliev
Rosja
27
A. Morassi
Włochy
28
S. Colloredo
Włochy
29
S. Hocke
Niemcy
30
J. Damjan
Słowenia
31
A. Wank
Niemcy
32
J. Sinkovec
Słowenia
33
W. Loitzl
Austria
34
J. Happonen
Finlandia
35
D. Kornilov
Rosja
36
J. Tepes
Słowenia
37
D. Zauner
Austria
38
J. Janda
Czechy
39
M. Mechler
Niemcy
40
P. Żyła
Polska
41
A. Koivuranta
Finlandia
42
R. Velta
Norwegia
43
M. Neumayer
Niemcy
44
M. Koch
Austria
45
L. Hlava
Czechy
46
T. Takeuchi
Japonia
47
P. Prevc
Słowenia
48
V. Sklett
Norwegia
49
S. Ammann
Szwajcaria
50
R. Kranjec
Słowenia
51
R. Koudelka
Czechy
52
S. Freund
Niemcy
53
D. Ito
Japonia
54
R. Freitag
Niemcy
55
K. Stoch
Polska
56
T. Morgenstern
Austria
57
A. Bardal
Norwegia
58
G. Schlierenzauer
Austria
59
A. Kofler
Austria

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2012 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Val di Fiemme: Kwalifikacje przesunięte na godzinę 15:15
P¦ Val di Fiemme: Kwalifikacje przesunięte na godzinę 15:15

P¦ Val di Fiemme: Kwalifikacje przesunięte na godzinę 15:15

Kalendarium
Nikolas Fettner
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich