Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC

Dla kibiców skoków narciarskich ten weekend będzie wyj±tkowo intensywny. W sobotę i niedzielę czekaj± nas po dwa konkursy Pucharu ¦wiata - kobiety wystartuj± w Hinzenbach, a mężczyĽni w Val di Fiemme.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Panie pojawi± się dzi¶ na skoczni już o 12:45 - wtedy rozpocznie się seria próbna. Konkurs został zaplanowany na godzinę 13:45. Z kolei panowie wystartuj± w serii próbnej o godzinie 15, natomiast na 16:00 wyznaczono pocz±tek konkursu indywidualnego.

Przebieg zawodów pań i panów będzie można ¶ledzić dzięki stacji Eurosport, która na głównym kanale pokaże konkursy w Hinzenbach i Val di Fiemme. Osoby nie posiadaj±ce dostępu do Eurosportu mog± skorzystać z internetowej usługi Eurosport Player.

program transmisji - skoki narciarskie w TV »

Wyniki serii próbnych i konkursów - zarówno pań, jak i panów - można także ¶ledzić za pomoc± naszej relacji LIVE. Uwaga - relację z serii próbnej mężczyzn rozpoczniemy tuż po zakończeniu konkursu pań.

relacja LIVE - live.skokinarciarskie.pl »

Lista startowa (kobiety)
 
zawodnik
kraj
1
M. Dolezelova
Czechy
2
A. Tepes
Słowenia
3
L. Thomae
Holandia
4
L. Mikova
Czechy
5
M. Pograjc
Słowenia
6
Y. Ito
Japonia
7
I. Taktaeva
Rosja
8
J. Hagemoen
Norwegia
9
N. Lussi
USA
10
A. Veschekova
Rosja
11
A. Gladysheva
Rosja
12
Y. Kasai
Japonia
13
C. Vogt
Niemcy
14
G. Enger
Norwegia
15
V. Pustkova
Czechy
16
R. D'Agostina
Włochy
17
C. Roider
Austria
18
L. Lemare
Francja
19
S. Steen Hansen
Norwegia
20
K. Althaus
Niemcy
21
E. Runggaldier
Włochy
22
K. Keil
Austria
23
A. Hughes
USA
24
M. Lundby
Norwegia
25
U. Bogataj
Słowenia
26
W. Vuik
Holandia
27
A. Johnson
USA
28
J. Kykkänen
Finlandia
29
A. Watase
Japonia
30
S. Rogelj
Słowenia
31
L. Jahr
Norwegia
32
S. Wuerth
Niemcy
33
J. Clair
Francja
34
L. Demetz
Włochy
35
A. Haefele
Niemcy
36
S. Windmueller
Szwajcaria
37
M. Vtic
Słowenia
38
E. Insam
Włochy
39
J. Seifriedsberger
Austria
40
J. Jerome
USA
41
U. Graessler
Niemcy
42
M. Faisst
Niemcy
43
A. Sagen
Norwegia
44
K. Pozun
Słowenia
45
C. Mattel
Francja
46
L. Van
USA
47
D. Iraschko
Austria
48
S. Hendrickson
USA

Lista startowa (mężczyĽni)
 
zawodnik
kraj
1
J. Määttä
Finlandia
2
N. Karpenko
Kazachstan
3
D. Judez
Słowenia
4
N. Kasai
Japonia
5
K. Miętus
Polska
6
S. Tochimoto
Japonia
7
B. Romören
Norwegia
8
A. Stjernen
Norwegia
9
J. Matura
Czechy
10
Y. Watase
Japonia
11
J. Kobayashi
Japonia
12
M. Kot
Polska
13
A. Pedersen Roensen
Norwegia
14
V. Zografski
Bułgaria
15
M. Hautamäki
Finlandia
16
M. Fettner
Austria
17
K. Gangnes
Norwegia
18
D. Vassiliev
Rosja
19
A. Morassi
Włochy
20
S. Colloredo
Włochy
21
A. Wank
Niemcy
22
J. Sinkovec
Słowenia
23
W. Loitzl
Austria
24
J. Damjan
Słowenia
25
J. Happonen
Finlandia
26
D. Zauner
Austria
27
D. Kornilov
Rosja
28
J. Tepes
Słowenia
29
M. Mechler
Niemcy
30
J. Janda
Czechy
31
P. Żyła
Polska
32
A. Koivuranta
Finlandia
33
R. Velta
Norwegia
34
M. Neumayer
Niemcy
35
M. Koch
Austria
36
L. Hlava
Czechy
37
T. Takeuchi
Japonia
38
P. Prevc
Słowenia
39
S. Ammann
Szwajcaria
40
V. Sklett
Norwegia
41
S. Freund
Niemcy
42
R. Koudelka
Czechy
43
R. Kranjec
Słowenia
44
D. Ito
Japonia
45
R. Freitag
Niemcy
46
K. Stoch
Polska
47
T. Morgenstern
Austria
48
G. Schlierenzauer
Austria
49
A. Bardal
Norwegia
50
A. Kofler
Austria

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2012 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Dzisiaj dwa konkursy Pucharu ¦wiata
Dzisiaj dwa konkursy Pucharu ¦wiata

Dzisiaj dwa konkursy Pucharu ¦wiata

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
03:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
CoC-k Rena
odprawa techniczna
09:00
FIS Cup Rastbüchl
trening K
09:45
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna K
10:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich