Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Noriaki Kasai i Stefan Thurnbichler latali najdalej podczas treningów przed konkursami Pucharu ¦wiata w Sapporo. W pierwszej serii Japończyk uzyskał 138 metrów; w drugiej obaj wspomniani zawodnicy l±dowali na 134 metrze.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Dobrze podczas treningów spisywali się także Daiki Ito i Andreas Wank (po 132 m w II serii), Vegard Sklett (131 m w II serii), Martin Koch (130 m - drugi wynik I serii).

Polacy startowali ze zmiennym szczę¶ciem. W pierwszej serii najlepszym z naszych reprezentantów był Dawid Kubacki (114 m - 21 lokata). W drugiej serii było już znacznie lepiej - za punktem K l±dowali Łukasz Rutkowski (130,5 m) i Marcin Bachleda (125,5 m).

Simon Ammann, który w Japonii prawdopodobnie znów zostanie liderem Pucharu ¦wiata, uzyskał w treningach 15. i 40. wynik.

Wyniki I treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Noriaki Kasai
Japonia
138.0
2
Martin Koch
Austria
130.0
3
Michael Neumayer
Niemcy
129.5
 
Severin Freund
Niemcy
129.5
5
David Zauner
Austria
128.0
6
Jakub Janda
Czechy
123.0
7
Takanobu Okabe
Japonia
122.5
8
Andreas Stjernen
Norwegia
120.0
9
Stefan Thurnbichler
Austria
119.0
 
Rok Urbanc
Słowenia
119.0
11
Thomas Morgenstern
Austria
118.5
 
Stephan Hocke
Niemcy
118.5
13
Shohei Tochimoto
Japonia
118.0
14
Robert Hrgota
Słowenia
117.5
15
Simon Ammann
Szwajcaria
117.0
 
Anders Bardal
Norwegia
117.0
17
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
116.5
18
Antonin Hajek
Czechy
116.0
19
Stefan Read
Kanada
115.0
20
Andreas Wank
Niemcy
114.5
21
Dawid Kubacki
Polska
114.0
22
Anders Johnson
USA
113.0
 
Jurij Tepes
Słowenia
113.0
24
Georg Späth
Niemcy
112.5
 
Maciej Kot
Polska
112.5
 
Yukio Sakano
Japonia
112.5
27
Taku Takeuchi
Japonia
112.0
28
Primoz Pikl
Słowenia
111.5
 
Vegard Haukoe Sklett
Norwegia
111.5
30
Maximilian Mechler
Niemcy
111.0
31
Lukas Hlava
Czechy
110.5
 
Kazuyoshi Funaki
Japonia
110.5
33
Mario Innauer
Austria
110.0
 
Łukasz Rutkowski
Polska
110.0
 
Diego Dellasega
Włochy
110.0
 
Yuta Watase
Japonia
110.0
37
Marcin Bachleda
Polska
108.0
 
Rafał ¦liż
Polska
108.0
 
Sami Niemi
Finlandia
108.0
40
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
107.0
41
Michael J Glasder
USA
106.5
42
Stefan Hula
Polska
106.0
 
Ilja Rosliakov
Rosja
106.0
 
Kimmo Yliriesto
Finlandia
106.0
45
Olli Muotka
Finlandia
104.0
46
Kento Sakuyama
Japonia
103.5
47
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
103.0
48
Kazuya Yoshioka
Japonia
101.0
49
Roman Koudelka
Czechy
100.5
50
Akseli Kokkonen
Norwegia
100.0
51
Vladimir Zografski
Bułgaria
99.0
52
Daiki Ito
Japonia
98.5
 
Arttu Lappi
Finlandia
98.5
54
Roberto Dellasega
Włochy
97.5
55
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
96.0
56
Akira Higashi
Japonia
95.0
57
Fumihisa Yumoto
Japonia
94.0
58
Oleksander Lasarovich
Ukraina
92.0
59
Hyun Ki Kim
Korea Pd.
89.0
 
Heung Chul Choi
Korea Pd.
89.0
 
Remi Francais
Szwajcaria
89.0
62
Dimitry Ipatov
Rosja
86.5
 
Alessio de Crignis
Włochy
86.5
 
Zhandong Tian
Chiny
86.5
65
Yang Li
Chiny
85.0

Wyniki II treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Noriaki Kasai
Japonia
134.0
 
Stefan Thurnbichler
Austria
134.0
3
Daiki Ito
Japonia
132.0
 
Andreas Wank
Niemcy
132.0
5
Vegard Haukoe Sklett
Norwegia
131.0
6
Shohei Tochimoto
Japonia
130.5
 
Łukasz Rutkowski
Polska
130.5
8
Michael Neumayer
Niemcy
127.0
 
Mario Innauer
Austria
127.0
10
Thomas Morgenstern
Austria
126.5
11
Marcin Bachleda
Polska
125.5
12
Primoz Pikl
Słowenia
124.0
 
Fumihisa Yumoto
Japonia
124.0
14
Martin Koch
Austria
123.0
15
Andreas Stjernen
Norwegia
122.5
 
Taku Takeuchi
Japonia
122.5
17
Rok Urbanc
Słowenia
121.0
18
Jakub Janda
Czechy
120.5
19
Lukas Hlava
Czechy
119.5
20
Kimmo Yliriesto
Finlandia
118.5
21
Antonin Hajek
Czechy
118.0
22
Stefan Hula
Polska
117.5
23
David Zauner
Austria
116.5
24
Olli Muotka
Finlandia
116.0
 
Georg Späth
Niemcy
116.0
26
Roman Koudelka
Czechy
115.0
 
Akseli Kokkonen
Norwegia
115.0
 
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
115.0
29
Sami Niemi
Finlandia
114.0
 
Stephan Hocke
Niemcy
114.0
 
Severin Freund
Niemcy
114.0
32
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
113.5
 
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
113.5
 
Maximilian Mechler
Niemcy
113.5
35
Ilja Rosliakov
Rosja
113.0
 
Dawid Kubacki
Polska
113.0
37
Takanobu Okabe
Japonia
112.5
38
Heung Chul Choi
Korea Pd.
111.5
39
Remi Francais
Szwajcaria
111.0
40
Simon Ammann
Szwajcaria
109.0
 
Robert Hrgota
Słowenia
109.0
 
Arttu Lappi
Finlandia
109.0
 
Anders Bardal
Norwegia
109.0
44
Dimitry Ipatov
Rosja
108.5
45
Hyun Ki Kim
Korea Pd.
107.5
 
Rafał ¦liż
Polska
107.5
 
Vladimir Zografski
Bułgaria
107.5
48
Stefan Read
Kanada
106.5
49
Yuta Watase
Japonia
106.0
50
Maciej Kot
Polska
105.5
51
Roberto Dellasega
Włochy
105.0
52
Anders Johnson
USA
104.5
53
Alessio de Crignis
Włochy
103.5
54
Yukio Sakano
Japonia
100.0
55
Akira Higashi
Japonia
99.5
56
Diego Dellasega
Włochy
98.0
57
Kento Sakuyama
Japonia
97.5
58
Oleksander Lasarovich
Ukraina
96.5
59
Kazuya Yoshioka
Japonia
96.0
60
Yang Li
Chiny
93.0
 
Michael J Glasder
USA
93.0
62
Kazuyoshi Funaki
Japonia
92.0
63
Zhandong Tian
Chiny
89.5
64
Jurij Tepes
Słowenia
89.0
65
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
88.5

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2010 - wszystkie artykuły
Komentarze
Beata
no tak i pewnie Simi chce tu wygrac??
powodzenia:D
(15.01.2010, 14:13)
d
Dziekujemy :)
(15.01.2010, 09:59)
wirek1878
czemu nie ma na żywo
(15.01.2010, 09:53)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Sapporo: Kasai i Thurnbichler najdalej w treningach
P¦ Sapporo: Kasai i Thurnbichler najdalej w treningach

P¦ Sapporo: Kasai i Thurnbichler najdalej w treningach

Kalendarium
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Grigoriy Leontyev (1992)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich