Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 15:45
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team

Anna Szpyniewa i Lidia Jakowlewa znów udowadniają, że są najlepszymi skoczkiniami wśród juniorek. Zdominowały serię próbną przed konkursem drużynowym wyprzedzając Larę Malsiner.

Zawodniczki skakały z 20 i 18 belki startowej. Najdłuższy skok oddała Włoszka Malsiner - 91 metrów. Polki skakały przyzwoicie. Kinga Rajda zajęła 7. miejsce (86 m), Kamila Karpiel 21. (82 m), Anna Twardosz 29., a Joanna Kil 31.

Drużynowo wygrałyby Rosjanki przed Austriaczkami i Niemkami. Polki byłyby na 6. miejscu.

Drużynowe wyniki serii próbnej
krajpunkty
1RosjaRosja201.0
2AustriaAustria181.0
3NiemcyNiemcy160.7
4JaponiaJaponia160.4
5SłoweniaSłowenia150.6
6PolskaPolska134.4
7WłochyWłochy120.4
8NorwegiaNorwegia120.3
9FrancjaFrancja112.2
10USAUSA58.0
11KazachstanKazachstan52.1
Wyniki serii próbnej
zawodnik kraj odl. punkty
1 Anna Shpynyeva Rosja 86.0 63.1
2 Lidiia Iakovleva Rosja 88.5 57.2
3 Lara Malsiner Włochy 91.0 56.6
4 Katra Komar Słowenia 85.5 56.5
5 Lisa Hirner Austria 89.0 54.7
6 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 88.0 51.0
7 Kinga Rajda Polska 86.0 48.1
8 Jenny Nowak Niemcy 83.0 47.5
9 Marita Kramer Austria 86.0 47.3
10 Silje Opseth Norwegia 85.0 45.8
11 Claudia Purker Austria 87.0 45.4
12 Rio Seto Japonia 83.5 44.2
13 Aleksandra Barantceva Rosja 85.0 43.0
14 Lucile Morat Francja 85.0 42.9
15 Jerneja Brecl Słowenia 79.0 41.8
16 Shihori Oi Japonia 83.5 40.6
17 Selina Freitag Niemcy 81.5 39.9
18 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 84.5 39.5
19 Ayaka Igarashi Japonia 82.0 39.3
20 Agnes Reisch Niemcy 86.0 38.3
21 Mariia Iakovleva Rosja 84.0 37.7
  Kamila Karpiel Polska 82.0 37.7
23 Ren Mikase Japonia 83.5 36.3
24 Veronika Shishkina Kazachstan 83.5 35.2
25 Josephin Laue Niemcy 82.5 35.0
26 Lisa Eder Austria 80.0 33.6
27 Giada Tomaselli Włochy 77.5 32.4
28 Josephine Pagnier Francja 85.0 31.0
29 Anna Twardosz Polska 75.5 27.2
30 Annika Sieff Włochy 76.0 25.0
31 Joanna Kil Polska 74.0 21.4
32 Paige Jones USA 76.0 21.3
33 Lena Brocard Francja 74.0 21.0
34 Annika Belshaw USA 70.0 17.6
35 Anna Hoffmann USA 73.5 17.5
36 Marine Bressand Francja 69.5 17.3
37 Pernille Kvernmo Norwegia 67.5 17.2
38 Alina Tukhtaeva Kazachstan 72.5 16.9
39 Pia Mazi Słowenia 76.0 12.8
40 Daniela Dejori Włochy 68.0 6.4
41 Heidi Dyhre Traaserud Norwegia 69.5 6.3
42 Samantha Macuga USA 65.5 1.6
43 Dayana Pekha Kazachstan 57.5 0.0
44 Valentina Sderzhikova Kazachstan DNS DNS
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2019 - wszystkie artykuły
Komentarze
Cześć
Brawo Polki
(26.01.2019, 13:44)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
MŚJ: Rosjanki najlepsze w serii próbnej przed drużynówką
MŚJ: Rosjanki najlepsze w serii próbnej przed drużynówką

MŚJ: Rosjanki najlepsze w serii próbnej przed drużynówką

Kalendarium
Yuka Seto
Najbliższe zawody - szczegółowy program
22 lutego 2024 (czwartek)
09:30
PŚ Oberstdorf
14:15
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:40
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
23 lutego 2024 (piątek)
15:45
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
16:00
CoC Iron Mountain
odprawa techniczna
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
seria próbna
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
11:55
Eurosport w Player.pl Sapporo | 2. konkurs indywidualny, HS 134
dzisiaj
16:06
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:10
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:38
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
17:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
19:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
01:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich