TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Łukasz Bukowski Polska 500  
2 Dawid Krupa Polska 360 -140
3 Jakub Jurosz Polska 312 -188
4 Paweł Twardosz Polska 310 -190
5 Mateusz Staszel Polska 254 -246
6 Paweł Chyc Polska 250 -250
7 Mateusz Dyrcz Polska 238 -262
8 Dominik Kastelik Polska 180 -320
9 Krystian Pacholarz Polska 165 -335
10 Paweł Stwora Polska 128 -372

Wyniki konkursów
03.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
04.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Łukasz Bukowski (Polska)
24.01.2017 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Paweł Twardosz (Polska)
25.01.2017 Zakopane Polska K-85
Zwycięzcy: Paweł Chyc (Polska) / Paweł Twardosz (Polska)
17.02.2017 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Dawid Krupa (Polska)
18.02.2017 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Łukasz Bukowski (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Damian Skupień Polska 385  
2 Tomasz Pilch Polska 350 -35
3 Piotr Kudzia Polska 331 -54
4 Bartosz Czyż Polska 280 -105
5 Mateusz Rajda Polska 272 -113
6 Dawid Jarz±bek Polska 250 -135
7 Łukasz Stawowy Polska 201 -184
  Kacper Konior Polska 201 -184
9 Jakub Chowaniec Polska 190 -195
10 Jarosław Krzak Polska 185 -200
11 Paweł W±sek Polska 180 -205
12 Wiktor Pękala Polska 169 -216
13 Przemysław Kuszel Polska 147 -238
14 Artur Wacławiak Polska 131 -254
15 Szymon Pawłowski Polska 130 -255
16 Andrzej Szczechowicz Polska 107 -278
17 Mariusz Ci¶lak Polska 97 -288
18 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 92 -293
19 Mateusz Marusarz Polska 84 -301

Wyniki konkursów
03.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
04.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
24.01.2017 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
25.01.2017 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
17.02.2017 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
18.02.2017 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Niżnik Polska 435  
2 Krzysztof Kieta Polska 373 -62
3 Patryk Hutyra Polska 346 -89
4 Karol Niemczyk Polska 338 -97
5 Kacper Juroszek Polska 310 -125
6 Mateusz Gruszka Polska 301 -134
7 Kacper Stosel Polska 262 -173
8 Mateusz Małyjurek Polska 201 -234
9 Mateusz Jarosz Polska 196 -239
10 Maciej Zborowski Polska 172 -263
11 Szymon Jojko Polska 169 -266
12 Bartłomiej Klimowski Polska 124 -311
13 Maciej Korzeniowski Polska 110 -325
14 Dawid Haberny Polska 99 -336
15 Krystian Zygmuntowicz Polska 92 -343
  Wiktor Fickowski Polska 92 -343
17 Arkadiusz Jojko Polska 89 -346
18 Adam Skupień Polska 77 -358
19 Oskar Rojek Polska 70 -365
20 Bartłomiej Kowalczyk Polska 57 -378
21 Stanisław Ciszek Polska 54 -381
22 Michał Socha Polska 51 -384
  Marcin Małyjurek Polska 51 -384
24 Tymoteusz Pałka Polska 47 -388
25 Dawid Haberny Polska 46 -389
26 Maciej G±sienica Ciaptak Polska 39 -396
27 Tomasz Piczura Polska 35 -400
28 Jakub Harat Polska 29 -406
29 Wojciech Bukowski Polska 25 -410
30 Jakub Żegleń Polska 21 -414
31 Patryk Pulkowski Polska 18 -417
32 Adrian Wawrzacz Polska 5 -430

Wyniki konkursów
03.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
04.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Krzysztof Kieta (Polska)
24.01.2017 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
25.01.2017 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Kieta (Polska)
17.02.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Karol Niemczyk (Polska)
18.02.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Karol Niemczyk (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stanisław Majerczyk Polska 440  
2 Jan Habdas Polska 400 -40
3 Michał Martynek Polska 395 -45
4 Jan Rzadkosz Polska 345 -95
5 Jan Bukowski Polska 277 -163
6 Miłosz Krzempek Polska 258 -182
7 Szymon Zapotoczny Polska 235 -205
8 Robert Ry¶ Polska 212 -228
9 Bartłomiej Kuchta Polska 167 -273
10 Maciej Dawidek Polska 156 -284
11 Marcin Wróbel Polska 143 -297
12 Kamil Słodyczka Polska 128 -312
13 Sebastian Zygmuntowicz Polska 118 -322
14 Bartłomiej Bobak Polska 102 -338
15 Wojciech Troszok Polska 99 -341
16 Konrad Czul Polska 90 -350
17 Stanisław Marusarz Polska 80 -360
18 Jan Liszka Polska 77 -363
19 Jan Cudzich Polska 68 -372
20 Piotr Cie¶lar Polska 66 -374
21 Jakub Haza Polska 65 -375
22 Szymon Niemczyk Polska 61 -379
23 Kacper Bysko Polska 57 -383
24 Dawid Żlik Polska 56 -384
25 Mateusz Chra¶cina Polska 48 -392
26 Jakub Wisełka Polska 35 -405
27 Grzegorz Mitręga Polska 6 -434

Wyniki konkursów
03.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
04.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
24.01.2017 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
25.01.2017 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
17.02.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Michał Martynek (Polska)
18.02.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Michał Martynek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kacper Jarz±bek Polska 600  
2 Antoni Orawski Polska 316 -284
3 Mikołaj Serwatowicz Polska 310 -290
4 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 302 -298
5 Tymoteusz Cienciała Polska 272 -328
6 Wiktor Szozda Polska 250 -350
7 Rafał Rafacz Polska 228 -372
8 Mateusz Michniak Polska 173 -427
9 Szymon Jarończyk Polska 170 -430
10 Kamil Waszek Polska 155 -445
11 Andrzej Waliczek Polska 143 -457
12 Jan Mroczkowski Polska 141 -459
13 Tymoteusz Dyduch Polska 135 -465
14 Filip Gluza Polska 116 -484
15 Maciej Staszewski Polska 96 -504
16 Szymon Dubiel Polska 94 -506
17 Wiktor Fender Polska 92 -508
18 Klemens Staszel Polska 91 -509
19 Klemens Joniak Polska 86 -514
20 Jakub Wójcik Polska 83 -517
21 Grzegorz Rafacz Polska 75 -525
22 Łukasz Łukaszczyk Polska 67 -533
23 Szymon Bobak Polska 50 -550
24 Bartłomiej Grzebień Polska 46 -554
25 Michał Obtułowicz Polska 41 -559
26 Jakub Cie¶lar Polska 34 -566
27 Wojciech Cie¶lar Polska 27 -573
28 Klemens Janiak Polska 26 -574
29 Adam Bachleda Polska 21 -579
30 Mateusz Król Polska 20 -580
31 Szymon Lassak Polska 19 -581
32 Filip D±bkowski Polska 13 -587
33 Kacper Tomasiak Polska 10 -590
34 Jakub Żyła Polska 8 -592
35 Filip Staszewski Polska 2 -598
  Michał Zarycki Polska 2 -598
  Mikołaj Wantulok Polska 2 -598

Wyniki konkursów
03.01.2017 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
04.01.2017 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
24.01.2017 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
25.01.2017 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
17.02.2017 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
18.02.2017 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIORKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Kil Polska 425  
2 Kamila Karpiel Polska 395 -30
3 Magdalena Pałasz Polska 330 -95
4 Kinga Rajda Polska 320 -105
5 Joanna Szwab Polska 296 -129
6 Paulina Cie¶lar Polska 258 -167
7 Sabina Król Polska 215 -210
8 Anna Twardosz Polska 200 -225
9 Katarzyna Pałasz Polska 192 -233
10 Katarzyna Harsche Polska 183 -242
11 Róża Pawlikowska Polska 160 -265
12 Nikola Pietraszko Polska 88 -337
13 Anna Ż±dło Polska 80 -345

Wyniki konkursów
03.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
04.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
24.01.2017 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
25.01.2017 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
17.02.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
18.02.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sara Tajner Polska 560  
2 Natalia Kobiela Polska 520 -40
3 Wiktoria Przybyła Polska 310 -250
4 Wiktoria Kieresnowska Polska 300 -260
5 Paulina Czepczor Polska 240 -320
6 Zuzanna Rapacz Polska 180 -380
7 Karolina Kiraga Polska 90 -470
8 Nikola Kiersnowska Polska 50 -510

Wyniki konkursów
03.01.2017 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
04.01.2017 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
24.01.2017 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Natalia Kobiela (Polska)
25.01.2017 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
17.02.2017 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Natalia Kobiela (Polska)
18.02.2017 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Artur Kukuła Polska 472  
2 Krzysztof Leja Polska 410 -62
3 Michał Gut-Chowaniec Polska 280 -192
4 Kamil Gałysa Polska 234 -238
5 Przemysław Kantyka Polska 200 -272
6 Wojciech Marusarz Polska 190 -282
7 Andrzej Stękała Polska 130 -342
8 Stanisław Biela Polska 120 -352
9 Krzysztof Miętus Polska 105 -367
  Krzysztof Biegun Polska 105 -367
11 Jakub Kot Polska 100 -372

Wyniki konkursów
03.01.2017 Szczyrk - senior Polska K-70
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
04.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
24.01.2017 Zakopane Polska K-85
Zwycięzcy: Krzysztof Leja (Polska) / Artur Kukuła (Polska)
25.01.2017 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
17.02.2017 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
18.02.2017 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Klimow pierwszym Rosjaninem ze zwycięstwem w P¦ »                         Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »